Fotbalisté Týniště se zítra představí v Předměřicích, které sezonu zahájily ostudně.

 

 

V premiéře nového divizního ročníku si soupeři vedli zcela rozdílně. Zatímco týnišťští fotbalisté přehráli na vlastním trávníku mužstvo nováčka soutěže Pěnčín/Turnov 2:1, Předměřičtí utrpěli v Chrudimi ostudný debakl 0:5.

V celku Předměřic došlo v letní pauze k malému zemětřesení. Nejlepší hráči odešli do hradecké Olympie či jiných klubů, stejně jako zkušený kouč Jaroslav Dočkal. Zdá se, že svěřenci nového trenéra Vratislava Lokvence mohou mít letos vážné problémy.

Před nadcházejícím duelem s Týništěm navíc visí otazník na startem druhého gólmana Předměřic Cejnara a útočníka Mlynáře, kteří úvodní střetnutí v Chrudimi kvůli zranění nedohráli. Kubíkova parta je navzdory hostující roli v nastávajícím derby favoritem.

Týnišťští hráči odcestují do Předměřic s cílem navázat na solidní výkon z premiéry a přivézt si domů tři body. Hostům navíc hraje do karet skutečnost, že v minulé sezoně proti nim Předměřičtí nezískali ani bod. V každém případě se očekává zajímavý a kvalitní fotbal. Fotbaloví fanoušci se určitě mají na co těšit.
Zápas druhého kola divizní skupiny C Slavoj Předměřice (po 1. kole bez bodu) – SK Týniště nad Orlicí (3 body) se hraje na stadionu v Předměřicích zítra od 17 hodin. Jako hlavní rozhodčí je povede Ondřej Bohatá z Jablonce nad Nisou. Výsledky vzájemných zápasů v minulém ročníku 3:1 a 2:0 ve prospěch Týniště.