Průběžný stav pořadí nejlepších střelců v okresních fotbalových soutěžích.

 

 

Ve II. a IV. třídě mají vedoucí celky nejlepší střelce (Doubek – Dobruška A a Pavel Houser – Dobruška C). Ve III. třídě patří nejvyšší příčka Miroslavu Filipovi, kterému schází jediný gól k dovršení dvacetibrankové hranice.

Okresní přebor – II. třída

17 - Doubek Roman (Dobruška), 15 - Kolář Bohuslav (Lípa n. O.), 13 - Brzokoupil Milan (Žďár n. O.), Richter Martin (Rychnov B), Sehnal Zdeněk (Zdelov), 12 - Novotný Josef (Dobré), 11 - Danč Lukáš (Dobruška), Prát Martin (Přepychy B), Sazima Tomáš (Borohrádek), 10 - Zrzavý Jan (Dobruška),
9 - Kopecký Marcel (Zdelov), Pacholík Miroslav (Petrovice),
8 - Brandejs Jiří (Petrovice), Brandejs Pavel (Voděrady), Lukeš Roman (Přepychy B), Strnad Miloš (Albrechtice),
7 - Holoubek Stanislav (Voděrady), Horák Martin (Lípa n. O.), Kamš Jiří (Albrechtice), Lukášek Miroslav (Petrovice), Maják Marek (Borohrádek), Rychtera Petr (Solnice), Václavek Jan (Domašín), Čermák Jakub (Borohrádek),
6 - Chválek Radim (Dobruška), Dostál Michal (Dobruška), Jelen Jiří (Přepychy B), Schod Zdeněk (Solnice), Široký Kamil (Voděrady), Šmída Zdeněk (Dobruška),
5 - Komárek David (Zdelov), Macek Jan (Dobruška), Nedomanský Petr (Žďár n. O.), Sazima Radek (Borohrádek), Živec Michal (Albrechtice),
4 - Cejpek Josef (Černíkovice B), Dostál Jan (Dobré), Hartman Radek (Solnice), Hašek Aleš (Domašín), Kubíček Roman (Solnice), Liška František (Borohrádek), Lochman Petr (Petrovice), Matějus Jan (Borohrádek), Matějíček Jan (Borohrádek), Poul Jiří (Dobré), Prošvic Leoš (Lípa n. O.), Sejkora Tomáš (Černíkovice B), Štětina Marek (Domašín),
3 - Dyntar Jan (Dobré), Ficenec Tomáš (Rychnov B), Flégl Václav (Černíkovice B), Hanuš Jakub (Voděrady), Hubáček Jaroslav (Dobruška), Janů Jaroslav (Zdelov), Kopecký Pavel (Černíkovice B), Kos Tomáš (Žďár n. O.), Kupka Michal (Přepychy B), Matouš Miroslav (Žďár n. O.), Moravec Martin (Borohrádek), Ohnoutek David (Domašín), Raděj Ivo (Domašín), Rektor Zdeněk (Lípa), Repš Milan (Petrovice), Vojnar Miloň (Borohrádek), Švorc Ondřej (Dobré).

Okresní – III. třída

19 - Filip Miroslav (Javornice), 13 - Ďoubek Michal (1. FC Rokytnice), 11 - Filip Libor (Javornice), 10 - Hovorka Jiří (Častolovice), 9 - Faltys Daniel (Kostelecká Lhota), Matuška David (Labuť Rychnov),
8 - Kaška Jakub (Čermná), Říha Petr (Křivice),
7 - Friedrich Tomáš (1. FC Rokytnice), Jirásek Milan (Dobruška B), Luňáček Jaroslav (Roveň), Plocek Jiří (Kostelecká Lhota),
6 - Danč Lukáš (Dobruška B), Ešpandr Lukáš (Javornice), Prouza Petr (Deštné C), Tobiška Jiří (Javornice), Štěpánek Roman (FC Rokytnice),
5 - Andrýs Miloš (Kostelecká Lhota), Chaloupka Tomáš (Kostelecká Lhota), Dvořák Petr (Doudleby B), Hafner David (Deštné C), Homoláč Alexandr (1. FC Rokytnice), Koukol Pavel (1. FC Rokytnice), Lodr Jan (Čermná), Macháň Václav (Labuť Rychnov), Majer Stanislav (Labuť Rychnov), Mareš Milan (Doudleby B), Mikušík David (Dobruška B), Sejkora David (Roveň), Čiháček Pavel (Dobruška B),
4 - Hašek Aleš (Častolovice B), Kijonka Martin (Kostelecká Lhota), Lochman Pavel (Labuť Rychnov), Mikyska Alan (Roveň), Mondík Miroslav (Labuť Rychnov), Myšák Zbyněk (Kostelecká Lhota), Štěpán Lukáš (Křivice), Štěpánek Pavel (Častolovice B),
3 - Adamec Jiří (1. FC Rokytnice), Balek Václav (Deštné C), Baranec Milan (1. FC Rokytnice), Chlajn Lubomír (Doudleby B), Ehl Aleš (Javornice), Hodač Jindřich (Kostelecká Lhota), Horyna Libor (Častolovice), Jakubec Petr (Kostelecká Lhota), Javůrek František (Deštné C), Jedlinský Tomáš (Roveň), Karkula Petr (Křivice), Kopsa Jan (Doudleby B), Kočí Michal (Křivice), Krupka Pavel (Deštné C), Kubias David (Čermná), Macek Jan (Dobruška B), Matoušek Jiří (Křivice), Petr Roman (Dobruška B), Plevák Michal (Slatina), Pražák Jiří (Křivice), Seibert Martin (Doudleby B), Uher Lukáš (Slatina), Šimerda Miroslav (Roveň).

Okresní – III. třída

46 - Houser Pavel (Dobruška C), 21 - Doležal Luděk (Lípa n. O. B), 17 - Krivčík Jiří (Olešnice), 16 - Krunčík Jaroslav (Javornice B), 13 - Voltr Jan (Lukavice), 12 - Hamerský Aleš (Vamberk B), Šanovec Jaroslav (Křovice), 11 - Baudyš Milan (Lukavice), 10 - Práza David (Křovice), 9 - Hamerský David (Vamberk B), Krčmarik Zdeněk (Voděrady B),
8 - Homola Lubomír (Lukavice), 7 - Pross Roman (Lukavice), Čížek Roman (Dobruška C),
6 - Hrnčíř Tomáš (Opočno B), Možnar Luboš (Skuhrov), Potužník Pavel (Vamberk B), Stoklas Jakub (Union Rokytnice), Velinský Milan (Skuhrov), Števko Jiří (Union Rokytnice), Čejpa Radek (Dobruška C),
5 - Brandejs Miloš (Kostelecká Lhota B), Felzman Radek (Voděrady B), Felzman Václav (Voděrady B), Hubek Petr (Javornice B), Jaroměřský Petr (Lípa n. O. B), Koukol Miloš (Union Rokytnice), Kovařík Pavel (Lukavice), Kovaříček Ondřej (Voděrady B), Krob Petr (Dobré B), Martin Miroslav (Křovice), Schejbal Petr (Lípa n. O. B), Tulej Martin (Olešnice), Vacek Michal (Skuhrov), Vrbata Karel (Olešnice), Šafář Michal (Opočno B), Šponar Martin (Vamberk B),
4 - Cita Václav (Dobré B), Duchatsch Jiří (Olešnice), Flekr Jakub (Vamberk B), Hanuš Jan (Skuhrov), Hrábek Jan (Voděrady B), Ksandr Jan (Olešnice), Kubias Rudolf (Vamberk B), Martínek Petr Lípa n. O. B), Michl Jan (Opočno B), Pavel Lukáš (Javornice B), Pácha Kamil Union Rokytnice), Černý Jan (Křovice),
3 - Bielik Pavel (Opočno B), Dyntar Jan (Dobré B), Faltys Daniel (Kostelecká Lhota B), Flégl Lukáš Skuhrov), Flégl Zdeněk (Javornice B), Holenda Vratislav Union Rokytnice), Horák Jan (Lípa n. O. B), Kopecký Stanislav (Lípa n. O. B), Lukášek Josef (Opočno B), Oberreiter Petr (Kostelecká Lhota B), Palčisko Milan (Vamberk B), Pavlík Leoš (Voděrady B), Rosendorfský Tomáš Opočno B), Schod Jiří (Skuhrov), Serbousek Jaroslav (Opočno B).