FOTBAL: V Křovicích padlo deset gólů

Rychnovsko – V desetigólové přestřelce v Křovicích byli úspěšnější hosté z Lípy, kteří skórovali sedmkrát.

30.5.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Kamil Vaněk

Křovice – Lípa B 3:7
Fakta – branky: Svoboda Michal, Rada Josef, Malý Michal – Brzokoupil Milan 4, Pamánek Tomáš 2, vlastní. Rozhodčí: Šolc Petr. ŽK: 2:1. Diváci: 15. Poločas: 0:4.

K. Lhota B – Javornice B 2:1
Fakta – branky: Janeček Pavel, Hrubý Vítězslav – Kovaříček Josef. Rozhodčí: Jindáček Milan. ŽK: 2:0. Poločas: 1:0.

Čermná – Dobré B 5:1
Fakta – branky: Absolon Jakub 2, Kuchař Jakub 2, Přibyl Michal – Jarkovský Miroslav. Rozhodčí: Müller Jiří, Jedlinský Miroslav. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 4:1.

Utkání Solnice – Slatina a Častolovice B – Olešnice v Orlických horách skončila po uzávěrce vydání.

Mánie lyžáků v úředních místnostech přijde u prezidentských voleb

Královéhradecko, Krkonoše - Volební urna lanovkou cestovat nemusí, o možnost volit z domova požádala jen hrstka obyvatel horských středisek.

Budeme opět kroužkovat ve velkém?

Královéhradecký kraj - Předčasné volby do Poslanecké sněmovny v říjnu 2013 výrazně ovlivnily preferenční „kroužky“, díky kterým ostrouhali mnozí lídři kandidátek a do Poslanecké sněmovny skočili osobnosti z dalších míst kandidátek.

Týnišťské hráčky přivezly dvě výhry z palubovek soupeřek

Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí - Pokračovala Východočeská basketbalová liga mužů i žen.

Kuriozity volebních místností: Autoservis, dům hasičů i sauna

Královéhradecko - Poslance lidé do sněmovny pošlou z různých míst. V Petříkovicích na Trutnovsku volební komise sídlí na koupališti, V Polici na Náchodsku zase v prostorách sauny.