FOTBAL: Týniště a Rychnov začali jaro vítězně

Rychnovsko - Fotbalisté Libčan uspěli v Jičíně, vedoucí Lhota udolala Kratonohy. Dobruška prohrála.

19.3.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/ Jan Ježdík

Hradec Králové – Do jarní části krajského přeboru Královéhradecka nejlépe vstoupily fotbalové týmy Nového Bydžova B a hradecké Olympie, které shodně nastřílely šest branek.

Lhota p. L. – Kratonohy 2:1
Fakta – branky: 45. a 75. z pen. Mráz – 59. z pen. Lesák. Rozhodčí: Filip (Rychnov). ŽK: 4:5. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Lhota: Martinovský – Michálek, Drapač, Hrabík, Bednář (78. Urban) – Poljakov (49. Jeřábek), Libřický, Chromek, Friedl – Mráz, Jiřík. Kratonohy: Dvořák – J. Štěpánek, Šikl, Lesák, R. Štěpánek (84. Král) – Dušek, Mikolanda, Franc, Sadílek, Škrvňák (69. Tomášek) – Nun (46. Hamák).

N. Bydžov B – Dvůr B 6:0
Fakta – branky: 31. Komárek, 60. Langr, 67. Šorm, 72. Tlustý, 75. Dítě, 83. Bastin. Rozhodčí: Pe. Vítek (N. Město n. Met.). ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Nový Bydžov B: Špičák – Komárek, Obermajer (76. Prokopec), Přikryl (61. Stránský), Zich (51. Kalužík) – Tlustý, Pospíšil (68. Dítě) – Langr, Valenta, Šorm – Bastin. Dvůr Králové B: Kobos – Picha, Doseděl, Hruška, Macek – Šulc, Čenovský, Blažek, Novotný – Samler, Semerád.

Týniště – Slavia Hradec 3:0
Fakta – branky: 17. Michal z pen., 61. Novák, 68. R. Schod. Rozhodčí Janeček (Jaroměř). ŽK: 4:4. Diváci: 170. Poločas: 1:0. Týniště nad Orlicí: Marčišin – Tomášek, M. Horák, Michal, Huňák – R. Schod, Plašil (58. Černý), Stejskal, Novák (74. Grim) – Merganc, Jedlička (81.Winkler). Slavia Hradec Králové: Mašek – Špaček, Šolc, Krempa, Klicnar – V. Horák (76. Šedina), Lán, Brázda (84. Sobota), Hutla (28. Derner) – Erber (66. Jareš), Linhart.

Nový Hradec – Broumov 2:1
Fakta – branky: 23. Neppl, 71. Páter – 64. Gajdoš. Rozhodčí: Schejbal (Svitavy). ŽK: 0:2. Diváci: 130. Poločas: 1:0. Nový Hradec: Ondráček – Kotouček, Kašpar, Vavřina, Ondrej – J. Jindra (78. Sajvera), Bendig (83. Lang), Lášek (68. Páter), Holubář (46. Olšák) – Šmíd, Neppl. Broumov: Bohuška – Harasevič, Panny, Novák, Čihák (52. Kuchta) – Pohl, Birdáč (46. Hanzlík), Mucha (55. Hovorka), Gajdoš – Michálek, Kotyza.

Jičín – Libčany 1:2
Fakta – branky: 64. Vacek – 73. Placák, 89. Pospíšil. Rozhodčí: Korec (Staré Buky). ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Jičín: Puš – Veg (69. Malý), Řeháček, Čokina, Ulvr (74. Horáček) – Kanaval, Gaubmann, L. Haken, Mikolášek – Vacek, Bažík. Libčany: Tošovský – Koza, Černý, Rensa, Kaplen – Pavelka, Ujec, Jedlička (48. Pospíšil), Novotný (81. Řehounek) – Klouda, Placák.

Olympia – L. Bělohrad 6:0
Fakta – branky: 20. Bělka, 37. Rak, 42. z pen. Dujsík, 51. Kubelka, 64. Trnka, 77. Krejčík. Rozhodčí: Gereg (Malé Svatoňovice). ŽK: 1:5. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Olympia Hradec Králové: Moník – Michek (72. Matějka), Kabeláč, Dujsík, Kubelka (54. Mašek) – Hůlka, Trnka, Rak, Haupt (82. Vejchoda) – Dvořáček (65. Krejčík), Bělka. Lázně Bělohrad-Pecka: Čížek – Nezbeda (80. Marek), Mindl (31. Suchánek, 58. Blažek), Kazda, Dytrych – Šrám, Loner, Velich (64. Wagenknecht), Lánský, Jezbera – Rychecký.

Police n. M. – Dobruška 3:0
Fakta – branky: 54. Klapkovský z pen., 55. a 60. Šorfa. Rozhodčí: Lukáš (Hradec). ŽK: 5:4. ČK: 1:1 (85. Hejnyš – 39. Effenberk). Diváci: 200. Poločas: 0:0. Police nad Metují: Kučera – Pášma, Kollert, Hejnyš, Kudláček – Šnábl, Seidlman (70. Valtera), Šváb (83. Pataki), Klapkovský (75. Řezníček) – Šorfa (86. Ansorge), Hauk. Dobruška: J. Malý – Slánský (88. Aiman), Effenberk, Jarkovský (68. Hubáček), Horák – Mikušík, Krahulec, Šotola (68. Alt), Zilvar – Jirásek (78. V. Malý), Dostál.

Rychnov – Č. Skalice 2:0
Fakta – branky: 30. Volný, 74. F. Stieber. Rozhodčí: Kubišta (Kosičky). ŽK: 0:2. Diváci: 105. Poločas: 1:0. Rychnov nad Kněžnou: Lasák (41. Vrána) – Pups (84. Bystrický), Bárnet, Lochman, L. Brandejs – Nosek, F. Stieber, Kotek, Zajíček – Volný (75. Valášek), Reichl (88. Fujdiak). Česká Skalice: Čejchan – Voráček, Sedláček (71. Krčil), Zelený, Chmelík – Goll, Diviš, Pejchal, Rydlo – Židík, Belák.

Autor: Redakce

19.3.2012 VSTUP DO DISKUSE

Týniště nad Orlicí z výšky - Ilustrační foto

Zastupitelé v Týništi budou jednat o rozpočtu na příští rok

Vlajka pro Tibet na Pivovarském náměstí v Hradci Králové.

Před krajským úřadem příští rok znovu zavlaje vlajka Tibetu

V Novém Městě boural autobus plný dětí

Královéhradecko, Nové Město nad Cidlinou /FOTO/ - Jedenáct lidí včetně řidiče se zranilo při nehodě autobusu, který naboural do betonového ostrůvku kruhového objezdu v Novém Městě u Chlumce nad Cidlinou. Zranění naštěstí nejsou vážná.

Opočno se chce rozšiřovat. V plánu jsou nové parcely i bytovky

Opočno - Nové parcely mají vzniknou v Opočně – v nové lokalitě Ořechová II. Ta by měla vzniknout naproti nedávno zastavěnému území Ořechová I v Podzámčí, vedle stávající zahrádkářské kolonie.

Hlasujte O nejkrásnější gól roku!

Královéhradecko - Královéhradecký krajský fotbalový svaz ve spolupráci s Deníkem vyhlásil soutěž O nejkrásnější gól roku 2017. O prvenství se uchází šestice hráčů.

Učitelé se shodli s žáky. Po volbách „nanečisto“ volají: Drahoš na Hrad!

Hradec Králové - Volby jsou radost, zodpovědnost, změna a naděje. Taková hesla vyvěsili žáci hradeckého gymnázia J. K. Tyla po chodbách školy.