OP starších žáků

Javornice – Solnice 0:15
(Velcl Jan 4, Prokop Matouš 3, Nosek Pavel 3, Pavlovec Jakub 2, Bednář Lukáš, Toman Daniel, Kubec Filip)

Solnice – Slatina 10:1
(Verner Matěj 3, Blažek Denis 2, Velcl Jan 2, Nosek Pavel 2, Zounar David – Dušek Karel).

Tabulka

1. Solnice           7  1  0   64:2  23
2. Přepychy       5  1  1   31:4  16
3. Velké Poříčí     2  1  4    9:31   7
4. Javornice       1  1  5    4:50   5
5. Slatina            1  0  6  13:34   3

OP mladších žáků

Albrechtice – Opočno 0:6
(Brožek Matouš 3, Lhotský Dominik, Prostředník Lukáš, Holub Marek)

Union Rokytnice – Borohrádek 4:6
(Rebhanová Nikola 2, Nezbedová Kateřina 2 – Chudoba Pavel 4, Červený Miroslav, Pelc Filip)

Tabulka

1. Borohrádek            7  0  2  60:23   21
2. Rychnov B             7  0  2  40:20   21
3. 1. FC Rokytnice     5  2  1  30:14    19
4. Přepychy               5  1    2     31:26   17
5. Solnice                   4  2  3  30:15   15
6. Č. Meziříčí               4  0  5  22:35   12
7. Albrechtice             3  1  5  27:36   10
8. Opočno                 2  2  5  36:31    9
9. Union Rokytnice    2  2  5  17:32    8
10. Ohnišov               2  1  6  17:39   7
11. Doudleby             1  1  6  10:49   4

OP elévů - VII. kolo

Ohnišov – Solnice 1:2
(Komůrka Josef – Kos Michal, Novák Ondřej)

Přepychy – Ohnišov 4:3
(Slavíček Josef 2, Nardelli Gianni, Tatai Patrik – Komůrka Josef, Ludvík Vít, Krajňák Dominik)

Přepychy – Solnice 0:2
(Tomek Marián, Kos Michal)

Borohrádek – Černíkovice 6:0
(Buriánek Tomáš 3, Moravec David 2, Fuchsa Tomáš)

Opočno – Černíkovice 4:1
(Doucek Denis 2, Felcman Dušan, Prostředník Lukáš  – Branda Adam)

Borohrádek – Opočno 4:1
(Moravec David 3, Bárt Jan – Eimann Erik)

Tabulka

1.  Albrechtice        10  1   1    55:11    31
2. Solnice               10  1   1    42:11    31
3. Borohrádek         7   1   4    45:15    22
4. Ohnišov              6   0   8    29:29    18
5.  Opočno             5   1   5    28:25    16
6. Rychnov B         3   1   8    15:27    10
7. Přepychy            3   1   8    17:40   10
8. Černíkovice         2   0   12     8:70     6

OP přípravek - VIII. kolo

Opočno – Rychnov 4:0
(Michalík Matěj 2, Kahanec Jan, Paseka Štěpán)

Opočno – Častolovice 1:0
(Paseka Štěpán)

Rychnov B – Častolovice 1:1
(Nýč Daniel – Horák Dominik)

České Meziříčí – Rychnov B 4:0
(Krivčík Petr 2, Šichan Petr, Mikušík David)

České Meziříčí – Borohrádek 6:0
(Šichan Petr 3,  Libnarová Tereza, Mikušík David, Krivčík Petr)

Rychnov B – Borohrádek 0:3
(Sazima Marek, Janečková Natálie, Molnár Ondřej)

Týniště – Opočno 2:1
(Uhlíř Karel – Krištof Kristián, Marha Jan)

Doudleby – Týniště 0:4
(Marha Jan 2, Bohuslav Dominik, Zemánek Matěj)

Doudleby –  Opočno 0:6
(Dvořák Lukáš 2, Paseka Štěpán 2, Sobotka Tobiáš, Kahanec Jan)

Ohnišov – Častolovice 4:0
(Čančara Matyáš 2, Schmoranzová Magda, Mádr Nick)

Vamberk – Častolovice 3:0
(Tobiška Ondřej 2, Ferebauer Adam)

Ohnišov – Vamberk 3:3
(Čančara Matyáš 3 – Tobiška Ondřej 2, Ferebauer Adam, Diblíková Adéla).   (dr, fb)

Tabulka

1. Solnice           14  2  0     55:7      44
2. Vamberk        11  2   5  57:24   35
3. Ohnišov         11  1  1   50:13   34
4. Č. Meziříčí       11  0  4   40:11   33
5. Týniště           9   1   6  46:17   28
6. Opočno          8   2   6  54:22   26
7. Častolovice     4   4   8     12:18   16
8. Borohrádek    4   3   11  21:49   15
9. Kostelec         3   2   8   15:47   11
10. Doudleby     1   1   11    9:57    4
11. Rychnov B   0   2   14   4:93     2