Rychnov – Broumov 3:4

Rychnov měl na dosah čtvrtou výhru po sobě. Když Stieber v 57. minutě zvýšil na 3:1 pro Spartak, zdálo se být rozhodnuto. Jenže Broumov za tři minuty vstřelil kontaktní gól a za dalších šest vyrovnal. Když už to vypadalo, že se soupeři rozejdou smírně, Šolc v nastaveném čase dovršil svůj hattrick a z pohledu Rychnova dokonal dílo zkázy.
Josef Pleskot, trenér FC Spartak Rychnov n. K.: „Přiznávám, že jsem se z toho šoku nevzpamatoval ani na druhý den. Ztráta nadějně rozehraného zápasu mrzí dvojnásob a nemůžu to strávit. Divákům se zápas musel líbit. Broumov, stejně jako my. chtěl hrát dopředu, takže se zrodila řada šancí na obou stranách. Utkání se pro nás vyvíjelo dobře. Vedli jsme o dva góly, ale náskok jsme hloupě prohospodařili. Za stavu 3:3 mohla vyhrát obě mužstva. My jsme v té době nastřelil dvě tyče, ale pak v závěru rozhodla individuální chyba, po níž broumovský útočník Šolc dorazil míč do prázdné branky. Čtyři inkasované branky potvrdily, že nám v obraně citelně chyběl zraněný stoper Kubec.“
Branky: 6. a 57. Stieber, 34. Korecki – 5., 66. a 90. (+2) Šolc, 60. Šimon.

Č. Skalice - Doudleby 4:1

Sedmá porážka doudlebského Velešova v řadě se po vyrovnaném průběhu zrodila až v závěrečné desetiminutovce zápasu. Česká Skalice se během deseti minut trefila do jeho sítě třikrát.
Jan Chasák, trenér Velešova Doudleby: „Naše výsledková krize pokračuje. Ovšem herní výkon šel nahoru. Vždyť jsme domácímu mužstvu úspěšně vzdorovali až do 80. minuty. Skutečně jsme byli přinejmenším vyrovnaným soupeřem. Po druhé inkasované brance jsme hru logicky otevřeli a Skalice nás potrestala dalšími dvěma góly. Klíčová však byla hloupá branka na 2:1. Nechali jsme se lehce obejít a při střele ze dvaceti metrů chyboval brankář. Patrně střelu podcenil, protože chytat se určitě dala. Mám pocit, že si v poslední době hrajeme na velké fotbalisty a chceme hrát profesorsky. Jenže hráči si neuvědomují, že je potřeba taky přidat bojovnost. Už jsme si sedli a momentální neutěšenou situaci probrali se zkušenějšími hráči. Doufám, že se zvedneme a nenecháme si otrávit závěr sezony.“
Branky: 8. a 83. Huňák, 80. Kořínek, 89. Horák – 15. Krmaš.

Police - Týniště 1:1

Už v 9. min. po standardní situaci vsítil kanonýr Lemfeld gól hlavou. Rozhodčí jej však neuznal pro ofsajd. Po čtvrthodince Lemfeld centrem ze strany našel na zadní tyči zkušeného Winklera, který s přehledem uklidil míč do sítě. V 25. min. se domácím podařilo vyrovnat po standardce, když centr před branku zužitkoval Abou. Tým Police sázel hlavně na dlouhé nakopávané míče, hosté však po většinu času měli více ze hry. Týniště si vytvořilo i více šancí, proto dva body spíš ztratili.
Vladimír Pacholík, trenér SK Týniště nad Orlicí: „Do zápasu jsme vstoupili dobře, šli do vedení a měli územní převahu. Pak jsme však nezvládli standardní situaci, po které soupeř vyrovnal. Po přestávce nás podržel Marčišin, který zázračným zákrokem zmařil šanci Police. Její hráče jsme však potom k ničemu vážnějšímu nepustili. Škoda našich dalších nevyužitých příležitostí, tentokrát jsme měli k vítězství opravdu blízko.“
Branky: 25. Abou - 15. Winkler. Rozhodčí: Staněk (Hradec Králové). ŽK: 1:2. Diváků: 250.