OKRESNÍ PŘEBOR
II. TŘÍDA

Deštné C - Solnice 5:1

Branky: Kaplan Kamil 2, Zatloukal Marek 2, Drapák Petr – Vacek Michal. Rozhodčí: Serbousek. ŽK 1:1. Diváků 90. Poločas: 2:0.

Žďár n. O. - Rychnov B 3:0

Branky: Bílek Jan 2, Cabalka Tomáš. Rozhodčí: Valášek. ŽK 4:5. Diváků 70. Poločas: 1:0.

Zdelov - Petrovice 2:1

Branky: Hurdálek Tomáš, Cvejn Michal – Pacholík Miroslav. Rozhodčí: Špaček st., Špaček ml. ŽK 2:3, ČK 0:1 (Repš Milan). Diváků 160. Poločas: 1:0. Vítěznou branku vstřelil Michal Cvejn po rohu.

Borohrádek - Kostelecká Lhota 4:1

Branky: Čermák Antonín 2, Moravec Martin, Matějus Pavel – Chaloupka Tomáš. Rozhodčí: Šolc, Slezák V., Kohoutek. ŽK 0:4. Diváků 100.

Černíkovice B - FC Rokytnice 2:2

Branky: Hanuš Jakub, Stodůlka Martin – Stoklas Jakub, Bellan Roman. Rozhodčí: Nedvídek. ČK 0:1 (Rücker Tomáš). Diváků 50. Poločas: 0:0. Rokytnice po změně stran vedla 2:0, ale rezerva Černíkovic nerezignovala a vyrovnala.

Dobruška B - Lípa n. O. 0:4

Branky: Horák Martin, Kolář Bohuslav, Šreibr Josef, Prošvic Leoš. Rozhodčí: Zvolánek, Homolová, Kincl. ŽK 1:0. Diváků 50. Poločas: 0:3. Hosté měli výborný vstup do zápasu. Už v šesté minutě vedli 2:0.

Voděrady - Dobré 1:1

Branky: Brandejs Pavel – Poul Jiří. Rozhodčí: Moravec, Charvát. ŽK 1:4, ČK 0:1 (Poul Jiří). Diváků 90. Poločas: 1:1.

1. Deštné C 4 0 0 15:2 12
2. Borohrádek 3 1 0 14:5 10
3. Lípa nad Orlicí 3 1 0 12:4 10
4. 1. FC Rokytnice 2 1 1 10:5 7
5. Solnice 2 1 1 3:5 7
6. Petrovice 2 0 2 6:4 6
7. Dobruška B 2 0 2 5:8 6
8. Zdelov 1 1 2 8:10 4