OKRESNÍ PŘEBOR

II. TŘÍDA

Lepší výchozí pozici a výhodu domácího prostředí nakonec zúročil tým z Dobrého, jenž před vlastním publikem zdolal Zdelov 5:1. Černý Petr tak zůstal nováčkovi z Domašína u Dobrušky, jemuž by tak na udržení nestačila ani výhra ve Voděradech. Domašínští se s okresním přeborem loučí

Borohrádek - Rychnov B 1:1

Branky: Kašpar Libor z penalty – Nosek Jakub. Rozhodčí: Moravec. ŽK 2:5. Diváků 50. Poločas: 0:1.

Žďár nad Orlicí – Solnice 2:1

Branky: Šomšág Jan, Kafka Luboš – Šrámek Jakub. Rozhodčí: Leimer. ŽK 4:2. Diváků 70. Poločas: 0:1.

Opočno - Černíkovice B 7:0

Branky: Reichl Lukáš 2, Jelen Lukáš 2, Šafář Michal, Lukášek Josef z penalty, Přibyl Tomáš. Rozhodčí: Šolc. ŽK 1:4, ČK 1:2 (Michl Jan – Keprta Jaroslav, Kopecký Pavel). Diváků 70. Poločas: 2:0. Domácí završují postup vysokým vítězstvím.

Dobré – Zdelov 5:1

Branky: Dostál Jan 2, Arnošt Zdeněk, Novotný Josef, Votroubek Miloš – Kuchař Jakub. Rozhodčí: OFS HK (Dostál, Koza, Pail). Hráno bez karet. Diváků 80. Poločas: 3:1.

Voděrady – Domašín 2:2

Branky: Střihavka Martin, Krčmarik Milan – Raděj Ivo, Václavek Jan. Rozhodčí: Provazník, Hlušička. ŽK 1:0. Diváků 60. Poločas: 1:1.

FC Rokytnice – Petrovice 0:2

Branky: Karkulka Petr 2. Rozhodčí: Nedvídek. ŽK 2:2. Diváků 80. Poločas: 0:1.

Kostelecká Lhota - Lípa nad Orlicí 1:0

Branka: Václavík Martin. Rozhodčí: Kudláček. ŽK 2:1. Diváků 80. Poločas: 0:0.