OP starších žáků
Javornice – Slatina 4:3 (Žižka Zdeněk 2, Dvořák Filip, Štěpánek Michal – Kubík Petr 2, Vodák Jan)
Tabulka
1. Solnice 5 1 0 39:1 17
2. Přepychy 4 1 1 28:3 13
3. Javornice 1 1 4 4:35 5
4. Velké Poříčí 1 1 3 5:27 4
5. Slatina 1 0 4 11:21 3
OP mladších žáků
Union Rokytnice v Orlických horách – Přepychy 1:3 (Rebhanová Nikola – Slavíček Josef 2, Samek Jakub)
Opočno – Rychnov nad Kněžnou B 2:3 (Flígr Dominik, Brožek Matouš – Brůžek Václav, Tancoš Kevin, Lihařík Vojtěch)
Doudleby – České Meziříčí 5:2 (Ptáček Michal 2, Ptáček Robin 2, Petr Radim – Roubal Zdeněk, Baše David)
Solnice – Ohnišov 7:1 (Kos Michal 3, Brich Jan 2, Jarkovský Marek, Zounar David – Pohl Richard)
Tabulka
1. Rychnov B 6 0 1 31:15 18
2. 1. FC Rokytnice 4 2 0 25:10 16
3. Borohrádek 5 0 1 46:10 15
4. Solnice 4 2 2 29:13 15
5. Přepychy 4 1 2 25:22 14
6. Albrechtice 3 0 3 24:24 9
7. Č. Meziříčí 3 0 5 20:34 9
8. Union Rokytnice 2 1 4 10:23 7
9. Opočno 1 2 5 30:31 6
10. Doudleby 1 1 4 8:41 4
11. Ohnišov 0 1 6 11:36 1
OP elévů - VI. kolo
Ohnišov – Rychnov nad Kněžnou B 2:1 (Ludvík Vít 2)
Ohnišov – Opočno 2:4 (Krájňák Dominik, Čančara Matyáš – Eiman Erik, Doucek Denis, Prostředník Lukáš 2)
Rychnov B – Opočno 2:0 (Horváth Lukáš, Králíček Tomáš)
Solnice – Černíkovice 6:0 (Kocour Petr 3, Zbořil Karel, Novák Ondřej, Kos Michal)
Albrechtice – Černíkovice 11:0 (Jaroměřský Michal 4, Bartoš Lukáš 3, Vacek Radim, Králík Filip, Šrajbr Libor, Šrajbr Miroslav)
Solnice – Albrechtice 3:1 (Kos Michal 2, Pospíšil Ladislav – Bartoš Lukáš)
Tabulka
1. Albrechtice 10 1 1 55:11 31
2. Solnice 8 1 1 38:10 25
3. Ohnišov 6 0 6 25:23 18
4. Borohrádek 5 1 4 35:15 16
5. Opočno 4 1 4 23:20 16
6. Rychnov B 3 1 8 15:27 10
7. Přepychy 2 1 7 13:35 7
8. Černíkovice 2 0 10 7:60 6
OP přípravek - VII. kolo
Častolovice – Borohrádek 0:0
Kostelec – Borohrádek 3:0 (Kionka Matyáš, Hovorka Michal 2)
Častolovice – Kostelec 1:0 (Šupler Ondřej)
Opočno-Solnice 0:3 (Tomek Adrian, Pajda Ondřej, Hlavsa Jan)
Solnice – České Meziříčí 3:2 (Hlavsa Jan, Pajda Ondřej, Červinka Tadeáš – Mikušík David, Krivčík Petr)
Opočno – České Meziříčí 1:2 (Dvořák Lukáš – Šichan Petr, Sivak Ivan)
Vamberk – Doudleby 7:0 (Tobiška Ondřej 4, Chochola Jan, Málek Tomáš, Ferebauer)
Doudleby – Rychnov B 1:1 (Daňsa Jaroslav – Lukášek Jakub)
Vamberk – Rychnov B 7:0 (Šimůnek Štěpán 3, Tobiška Ondřej 2, Málek Tomáš, Kočí Jaroslav). (dr, fb)
Tabulka
1. Solnice 14 2 0 55:7 44
2. Vamberk 10 1 5 51:21 31
3. Ohnišov 10 0 1 43:10 30
4. Č. Meziříčí 9 0 4 30:11 27
5. Týniště 7 1 6 40:16 22
6. Opočno 5 2 5 42:20 17
7. Častolovice 4 3 5 11:9 15
8. Borohrádek 3 3 10 18:43 12
9. Kostelec 3 2 8 15:47 11
10. Doudleby 1 1 9 9:47 4
11. Rychnov B 0 1 11 3:81 1