KP dorostu
27. kolo: Nová Paka/Stará Paka – Chlumec n. C. 1:3, Dvůr Králové n. L. – Solnice 2:3, Olympia B/RMSK B – Broumov 8:2, Jičín – Vamberk 6:1, Č. Kostelec/Č. Skalice – Třebechovice pod Orebem 6:1, Skřivany – Hořice 0:0 – P. K. 5:4.
1. Olympia B/RMSK B 24 17 6 1 0 95:47 53
2. Chlumec n. C. 24 14 6 3 1 64:39 49
3. Skřivany 24 13 6 4 1 82:45 48
4. Jičín 23 14 7 1 1 90:49 45
5. Hořice 23 13 5 0 5 56:28 44
6. N.Paka/St.Paka 24 12 7 2 3 80:54 43
7. Č. Kostelec/Skal. 24 9 9 5 1 68:69 38
8. Slavia HK B 23 11 10 0 2 55:50 35
9. Týniště n. O. 23 8 13 1 1 47:66 27
10. Solnice 24 6 12 2 4 54:69 26
11. Vamberk 23 7 12 1 3 27:47 26
12. Broumov 23 8 14 1 0 45:78 26
13. Třebechovice 23 5 14 2 2 30:68 21
14. Dvůr Králové 23 3 19 1 0 30:114 11
KS dorostu
21. kolo: Rasošky – České Meziříčí 2:3, Meziměstí/Teplice – Hostinné 10:0, Borohrádek – Úpice/Žacléř 1:1 – P. K. 5:3, Babí/Velké Poříčí – Rudník Poříčí 0:8, Dobruška/Opočno – Předměřice n. L. 4:1, Nová Paka/St.Paka – Hronov/Stárkov 0:11.
1. Hronov/Stárkov 21 18 2 1 0 112:30 56
2. Meziměstí/Teplice 21 16 2 1 2 112:19 52
3. Borohrádek 21 14 3 2 2 102:46 48
4. Rudník 21 15 5 1 0 111:38 47
5. Hostinné 22 15 7 0 0 124:75 45
6. Dobruška/Opočno 21 9 10 1 1 80:49 30
7. Č. Meziříčí 21 8 12 0 1 57:100 25
8. Předměřice 21 8 13 0 0 62:76 24
9. N.Paka/St.Paka 21 5 14 2 0 54:93 19
10. Úpice/Žacléř 21 5 13 1 2 34:82 19
11. Babí/V. Poříčí 21 5 15 0 1 47:98 16
12. Rasošky 22 0 22 0 0 23:212 0
KP mladšího dorostu, finálová skupina
3. kolo: Vrchlabí – Chlumec/Lovčice 3:4, Třebeš – Nový Hradec 1:1 – P. K. 3:5, Jičín/Javorka – Trutnov 1:4.
1. Trutnov 3 3 0 0 0 11:1 9
2. Chlumec/Lovčice 3 2 1 0 0 10:7 6
3. Vrchlabí 3 1 1 1 0 8:5 5
4. Třebeš 3 1 1 0 1 5:8 4
5. Nový Hradec 3 0 2 1 0 2:9 2
6. Jičín/Javorka 3 0 2 0 1 1:7 1
KP mladšího dorostu, skupina o umístění
3. kolo: Nové Město/Č. Skalice – Červený Kostelec 0:5, Rychnov/Vamberk – Jaroměř 1:3.
1. Č. Kostelec 3 3 0 0 0 12:2 9
2. Jaroměř 2 1 0 1 0 4:2 5
3. Rychnov/Vamberk 3 1 2 0 0 7:6 3
4. Kostelec/Častol. 2 0 1 0 1 2:5 1
5. N. Město/Skalice 2 0 2 0 0 0:10 0
KP starších žáků, finálová skupina
3. kolo: Třebeš – Nový Hradec 2:1, Jičín/Javorka – Broumov 4:4 – P. K. 3:4, Vrchlabí – Chlumec/Lovčice 1:1 – P. K. 7:6.
1. Jičín/Javorka 3 2 0 0 1 24:4 7
2. Třebeš 3 2 0 0 1 19:4 7
3. Broumov 3 1 0 2 0 13:9 7
4. Nový Hradec 3 1 2 0 0 13:8 3
5. Vrchlabí 3 0 2 1 0 1:18 2
6. Chlumec/Lovčice 3 0 2 0 1 1:28 1
KP starších žáků, skupina o umístění
3. kolo: Nové Město/Rozkoš – Červený Kostelec 0:3, Rychnov n. K. – Jaroměř 3:3 – P. K. 5:3.
1. Rychnov n. K. 3 2 0 1 0 18:3 8
2. Kostelec/Častol. 2 2 0 0 0 16:1 6
3. Č. Kostelec 3 1 2 0 0 3:14 3
4. Jaroměř 2 0 1 0 1 4:8 1
5. N. Město/Rozkoš 2 0 2 0 0 0:15 0
KP mladších žáků, finálová skupina
8. kolo: Dvůr Králové – Chlumec/RMSK 0:1, Chlumec/RMSK – Broumov 4:1, Dvůr Králové – Broumov 2:1, Kostelec n. O. – Třebechovice 1:0, Vrchlabí – Jaroměř 1:5, Jaroměř – Nové Město n. M. 2:0, Třebeš – Třebechovice 1:0, Kostelec n. O. – Třebeš 3:0, Vrchlabí – Nové Město n. M. 3:5.
1. Třebeš 16 14 1 0 0 60:15 43
2. Jaroměř 16 11 5 0 0 49:31 33
3. Chlumec/RMSK 16 9 5 0 0 42:35 29
4. Dvůr Králové 16 6 7 0 0 30:23 21
5. Třebechovice 16 6 7 0 0 24:30 21
6. Kostelec n. O. 16 7 9 0 0 29:41 21
7. Nové Město n. M. 16 5 9 0 0 28:46 17
8. Vrchlabí 16 4 11 0 0 29:49 13
9. Broumov 16 2 10 0 0 23:44 10
KP mladších žáků, o umístění - skupina 1
8. kolo: Javorka – Lánov 3:2, Rozkoš – Lánov 2:8, Javorka – Rozkoš 15:2, České Meziříčí – Červený Kostelec 2:1, Hořice – Hostinné 2:1, Červený Kostelec – Jičín I 0:0, Úpice/Rtyně – Hostinné 3:7, České Meziříčí – Jičín I 1:4, Hořice – Úpice/Rtyně 0:1.
1. Hořice 16 11 3 0 0 37:6 35
2. Č. Kostelec 16 9 3 0 0 29:20 31
3. Hostinné 16 10 6 0 0 69:33 30
4. Jičín I 16 9 4 0 0 44:16 30
5. Úpice/Rtyně 16 9 4 0 0 43:30 30
6. Javorka 16 6 10 0 0 51:34 18
7. Č. Meziříčí 16 5 8 0 0 32:42 18
8. Lánov 16 5 10 0 0 26:39 16
9. Rozkoš 16 0 16 0 0 16:127 0
KP mladších žáků, o umístění - skupina 2
8. kolo: Týniště nad Orlicí – Třebeš 2:0, Třebeš – Hořiněves/Smiřice 2:2, Týniště nad Orlicí – Hořiněves/Smiřice 1:1, Nový Hradec – Černilov 1:0, Rasošky – Olympia Hradec A 0:13, Olympia Hradec A – Rychnov nad Kněžnou 0:2, Vamberk – Černilov 2:3, Rasošky – Rychnov nad Kněžnou 0:5, Nový Hradec – Vamberk 3:2.
1. Rychnov n. K. 16 15 0 0 0 67:7 46
2. Nový Hradec 16 11 4 0 0 55:15 34
3. Černilov 16 10 4 0 0 65:17 32
4. Týniště n. O. 16 9 5 0 0 55:21 29
5. Olympia HK A 16 8 8 0 0 57:28 24
6. Hořiněves/Smiřice 16 5 7 0 0 47:34 19
7. Třebeš 16 4 9 0 0 35:38 15
8. Vamberk 16 3 12 0 0 38:56 10
9. Rasošky 16 0 16 0 0 0:203 0