Tým, složený ze zkušených hráčů, potvrdil během podzimu své kvality. Zejména v domácím prostředí na hřišti ve Slatině byl suverénní a vyhrál všech šest zápasů. Vydařený podzim korunovala Labuť triumfem ve finále Poháru OFS.

KANONÝŘI

15 gólů: Krunčík Jaroslav (Javornice A).
9 gólů: Buneš Rudolf (Albrechtice B).
7 gólů: Polívka Tomáš (Labuť RK), Štětina Marek (Domašín).
6 gólů: Kittler Miloš (Labuť RK), Pross Roman (Lukavice), Stříhavka Martin (Voděrady), Zimmer Jan (Labuť RK).
5 gólů: Dapecí Pavel (Labuť RK), Florián David (Roveň), Jelen Lukáš (Opočno B).
4 góly: Bulavcsjak Milan (Kostelec B), Moravec Petr (Opočno B), Sejkora David (Roveň).
3 góly: Baudyš Milan (Labuť RK), Ešpandr Lukáš (Javornice A), Gábor Patrik (Opočno B), Hrabala Jiří (Opočno B), Kašpar Jan (Přepychy B), Lochman Pavel (Labuť RK), Malijovský Petr (Albrechtice B), Marek Pavel (Albrechtice B), Matouš Miroslav (Křivice), Matuška David (Labuť RK), Odl Martin (Dobruška C), Pavlišta Milan (Roveň), Prát Jaroslav (Křivice), Sedlák Lukáš (Přepychy B), Serbousek Václav (Opočno B), Tobiášek Ladislav (Křivice), Vrba Milan (Domašín 3).
2 góly vstřelilo 25 hráčů.
1 gól dalo 49 hráčů.

ZLÍ MUŽI

Štěpánek Adan (Roveň) – 4 ŽK a 1 ČK; Plesl Tomáš (Javornice A) – 4 ŽK a 1 ČK; Čihák Josef (Kostelec n. O. B) – 3 ŽK a 1 ČK; Koutský Stanislav (Javornice A) – 3 ŽK a 1 ČK; Bulavcsjak Milan (Kostelec B) – 3 ŽK a 1 ČK; Korman Michal (Lukavice) – 5 ŽK; Pross Roman (Lukavice) – 5 ŽK; Zimmer Jakub (Lukavice) – 5 ŽK. (dr, mch)

TABULKA PO PODZIMU
1. Labuť RK 8 2 1 40:11 26
2. Křivice 6 3 2 17:9 21
3. Javornice A 5 4 2 28:21 19
4. Opočno B 5 3 3 22:15 18
5. Roveň 4 5 2 22:19 17
6. Přepychy B 4 5 2 15:13 17
7. Albrechtice B 4 3 4 25:29 15
8. Lukavice 4 2 5 13:15 14
9. Domašín 3 3 5 20:25 12
10. Dobruška C 3 1 7 12:23 10
11. Kostelec B 2 1 8 17:33 7
12. Voděrady 1 2 8 11:29 5
DOMA
1. Labuť RK 6 0 0 28:4 18
2. Opočno B 5 0 0 16:2 15
3. Javornice A 4 2 0 17:6 14
4. Křivice 3 2 1 11:4 11
5. Albrechtice B 3 2 1 19:11 11
6. Přepychy B 2 3 0 7:4 9
7. Roveň 2 2 0 12:10 8
8. Lukavice 2 1 2 6:4 7
9. Kostelec B 2 1 3 11:11 7
10. Domašín 1 3 1 10:8 6
11. Dobruška C 2 0 4 8:11 6
12. Voděrady 1 1 4 9:13 4
VENKU
1. Křivice 3 1 1 6:5 10
2. Roveň 2 3 2 10:9 9
3. Labuť RK 2 2 1 12:7 8
4. Přepychy B 2 2 2 8:9 8
5. Lukavice 2 1 3 7:11 7
6. Domašín 2 0 4 10:17 6
7. Javornice A 1 2 2 11:15 5
8. Albrechtice B 1 1 3 6:18 4
9. Dobruška C 1 1 3 4:12 4
10. Opočno B 0 3 3 6:13 3
11. Voděrady 0 1 4 2:16 1
12. Kostelec B 0 0 5 6:22 0