Nejvyšší okresní fotbalová soutěž pokračovala o víkendu zápasy 22. kola. Trio Labuť, Lípa a Javornice využilo domácího prostředí k plnému bodovému zisku.

Lípa – Solnice 3:1
Fakta – branky: Čepelka Jaroslav 2, Uhnavý Jiří – Staporek Michal. Rozhodčí: Pára Pavel – Hušek Milan, Frič David. ŽK: 2:3. Diváci: 63. Poločas: 3:1.

Labuť RK – Žďár 5:2
Fakta – branky: Ullrich Pavel 2, Polívka Tomáš, Kameník Martin, Hofmann Miroslav – Malijovský Petr, Bílek Jan. Rozhodčí: Špaček Ladislav st., Serbousek Petr, Špaček Ladislav ml. Diváci: 30. Poločas: 0:2.

Javornice – Doudleby B 2:1
Fakta – branky: vlastní, Krunčík Jaroslav – Scholze Radek. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav, Jehlička František. ŽK: 3:3. Diváci: 82. Poločas: 1:1.

1. FC Rokytnice – K. Lhota 1:1
Fakta – branky: střelci nehlášeni. Rozhodčí: Leimer Václav, Kohoutek Miloš. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Zdelov – Rychnov B 2:2
Fakta – branky: Jiruška Miroslav, Hurdálek Tomáš – Pazderník Robin 2. Rozhodčí: Jindáček Milan- ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:1.

Petrovice – Dobruška B 0:2
Fakta - branky: Štětina Marek, Kováč Jiří. Rozhodčí: Urbánek Ladislav, Moravec Miroslav, Müller Jiří

Albrechtice nad Orlicí – Vamberk 1:1
Fakta - branky: Hořínek David - Kotyza Miloš. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav, Serbousek Petr, Horský Leonard. ŽK: 3:3