FOTBAL: Karnas oslavil návrat dvěma góly

Opočno, Kostelec n. O. – Důležité výhry si na konto připsali zástupci našeho okresu ve fotbalové I. A třídě.

13.6.2011

Ilustrační fotoFoto: Vojtěch Podstavek

Kostelec – Sobotka 6:0

Fakta – branky: 4. a 8. Karnas, 44. a 85. Chochola, 55. L. Šrámek, 75. Řehák z pen. Rozhodčí: Hofman – Vancl, Vítek. ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas: 3:0. Sestava Kostelce n. O.: Dušek – Polák, Chochola, Kozel, Hodač (81. Málek) – Klapal, Švandrlík (71. J. Šrámek), Tichý (75. Kvasnička), Řehák – Karnas (59. Mlynář), L. Šrámek.

Ernest Seifert, trenér FC Kostelec nad Orlicí: „Důležité utkání zvládli kluci perfektně. Už v desáté minutě jsme vedli 2:0 dvěma rychlými góly Karnase, který poprvé nastoupil po vážném zranění a během chvíle potvrdil své útočnické kvality. Hráči dodrželi taktické pokyny a hráli ofenzivně. Zápas jsme jasně vyhráli vysokým rozdílem a měli jsme k tomu ještě několik dalších šancí. Moc děkuji hráčům za obětavý výkon v tomto velmi důležitém utkání. Ceníme si toho, že hráčům po zápase přišel pogratulovat a poděkovat do kabiny i starosta Kostelce pan Bartoš. V utkání nám vydatně pomohli fanděním fanoušci. Je mi líto zranění našeho brankáře Honzy Duška (zlomený palec). Přejeme mu brzké uzdravení. Nehodláme podcenit ani poslední utkání v Hořicích a chceme v něm bodovat.“

Opočno – Třebechovice 1:0

Fakta – branka: 19. O. Přibyl. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas. 1:0. Sestava Opočno: Krulich – Polák – Vl. Jelen, Praus, V. Franc – O. Přibyl (86. Nožka), Reichl, Musil, T. Přibyl – L. Jelen, Krištof.

Bohuslav Jakoubek, trenér TJ Spartak Opočno:
„ Do utkání jsme šli s vědomím , že jiná možnost než plný zisk bodů pro nás neexistuje. Začali jsme dobře a měli jsme v počátku převahu. V 8. minutě nastřelil Reichl z přímého kopu tyč. V 19. minutě O. Přibyl hlavičkou přehodil vybíhajícího brankáře – 1:0. Poté se hra vyrovnala, soupeř měl výškovou převahu a tak nám velké nebezpečí hrozilo při standardních situacích. Naštěstí pro nás hosté stříleli dost nepřesně. Ve 33. minutě měl Krištof velkou šanci, ale místo střely volil přihrávku. Největší šanci prvního poločasu měli ve 43. minutě hosté, když nás rychlým protiútokem ve čtyřech hráčích přečíslili, ale stoprocentní šanci neproměnili. Ve druhém poločase jsme se soustředili na bránění na naší půlce hřiště a snažili se o rychlé protiútoky. Bojovnou a zodpovědnou hrou, i s trochou štěstí se nám to podařilo. Přesto, že jsme převážně bránili, vytvořili jsme si dobré příležitosti, které měl v 57. a 81. minutě Krištof. Vítězství je dílem bojovné hry celého mužstva. Potěšilo mě , že i ofenzivní hráči se obětavě vraceli a dokázali se zapojit nejen dopředu, ale i do defenzivy. Disciplinovaným výkonem jsme utkání zvládli, za což všichni hráči zaslouží pochvalu.“

13.6.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Asistent, asistentka 20 000 Kč

Odborní asistenti v administrativě Asistent/-ka - analytik/-čla. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail misek@stamont.eu., Očekáváme:, - SŠ vzdělání s maturitou, - osobní a profesní spolehlivost, - analytické a organizační schopnosti, - schopnost pracovat pod stresem, - velmi dobrá komunikační úroveň, - uživatelská znalost programů MS Word a MS Excel, - samostatnost, pečlivost, spolehlivost a důvěryhodnost, Hlavní náplň práce:, - asistent/ka ředitele společnosti, - administrativní a organizační zajištění svěřených činností, - administrativní podpora personálních záležitostí (nábor zaměstnanců, nástup, atd.), - reporting, analýza a syntéza ukazatelů, - zajištění svěřených marketingových/merchandasignových aktivit, - koordiace/řízení projektů, Nabízíme:, - práce v respektované rostoucí společnosti, - mzda 20.000 - 25.000,- Kč + 20% bonus.. Pracoviště: Stamont cz s.r.o., Soukenická, č.p. 590, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Pavel Míšek, .

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Vychovatel 15 450 Kč

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) Vychovatel/ka v dětském centru. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15450 kč, mzda max. 23230 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním přihlášky do VŘ včetně životopisu a motivačního dopisu na e-mail vychovatelkakostelec@suz.cz do 31.7.2018., Bližší informace telefonicky PO - PÁ od 8:00 - 15:00 hodin., - ÚSO, - vzdělání v oboru zaměřeném na pedagogickou činnost, - komunikační znalost v RJ nebo AJ, - povinnost absolvovat psychotesty., Nabízené výhody:, - 5 týdnů dovolené, FKSP, 5 dnů indispozičního volna, rizikový příplatek 1 500 Kč/měs., benefity.. Pracoviště: Správa uprchlických zařízení mv - pracoviště, Rudé armády, č.p. 1000, 517 41 Kostelec nad Orlicí. Informace: Ivana Brandejsová, +420 494 323 803,778 498 332.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 20 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail nabor@bednarfmt.com, nebo telefonicky., - fyzická zdatnost (manipulace s těžkými břemeny), - VZV výhodou, NE podmínkou, - příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.. Pracoviště: Bednar fmt s.r.o. - pracoviště dlouhá ves 188, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Klára Bečvarovská, +420 727 842 331.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Obsluha zemních a příbuzných 33 500 Kč

Obsluha zemních a příbuzných strojů Strojník/ice zemního stroje JCB 3CX - kolový traktorbagr. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 33500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu petra.kapucianova@energomontaze.cz., - SOU, ÚSO, - praxe a průkaz strojníka podmínkou, - odpovědnost, pečlivost, flexibilita, samostatnost.. Pracoviště: Energomontáže votroubek s.r.o. - pracoviště, Strojnická, č.p. 1646, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Jan Votroubek, +420 605 212 596.

Běžné odpadkové pytle plné odpadků se do malých otvorů nevejdou. Lidé proto odpadky pohazují kolem kontejnerů.