Kostelec – Sobotka 6:0

Fakta – branky: 4. a 8. Karnas, 44. a 85. Chochola, 55. L. Šrámek, 75. Řehák z pen. Rozhodčí: Hofman – Vancl, Vítek. ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas: 3:0. Sestava Kostelce n. O.: Dušek – Polák, Chochola, Kozel, Hodač (81. Málek) – Klapal, Švandrlík (71. J. Šrámek), Tichý (75. Kvasnička), Řehák – Karnas (59. Mlynář), L. Šrámek.

Ernest Seifert, trenér FC Kostelec nad Orlicí: „Důležité utkání zvládli kluci perfektně. Už v desáté minutě jsme vedli 2:0 dvěma rychlými góly Karnase, který poprvé nastoupil po vážném zranění a během chvíle potvrdil své útočnické kvality. Hráči dodrželi taktické pokyny a hráli ofenzivně. Zápas jsme jasně vyhráli vysokým rozdílem a měli jsme k tomu ještě několik dalších šancí. Moc děkuji hráčům za obětavý výkon v tomto velmi důležitém utkání. Ceníme si toho, že hráčům po zápase přišel pogratulovat a poděkovat do kabiny i starosta Kostelce pan Bartoš. V utkání nám vydatně pomohli fanděním fanoušci. Je mi líto zranění našeho brankáře Honzy Duška (zlomený palec). Přejeme mu brzké uzdravení. Nehodláme podcenit ani poslední utkání v Hořicích a chceme v něm bodovat.“

Opočno – Třebechovice 1:0

Fakta – branka: 19. O. Přibyl. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas. 1:0. Sestava Opočno: Krulich – Polák – Vl. Jelen, Praus, V. Franc – O. Přibyl (86. Nožka), Reichl, Musil, T. Přibyl – L. Jelen, Krištof.

Bohuslav Jakoubek, trenér TJ Spartak Opočno:
„ Do utkání jsme šli s vědomím , že jiná možnost než plný zisk bodů pro nás neexistuje. Začali jsme dobře a měli jsme v počátku převahu. V 8. minutě nastřelil Reichl z přímého kopu tyč. V 19. minutě O. Přibyl hlavičkou přehodil vybíhajícího brankáře – 1:0. Poté se hra vyrovnala, soupeř měl výškovou převahu a tak nám velké nebezpečí hrozilo při standardních situacích. Naštěstí pro nás hosté stříleli dost nepřesně. Ve 33. minutě měl Krištof velkou šanci, ale místo střely volil přihrávku. Největší šanci prvního poločasu měli ve 43. minutě hosté, když nás rychlým protiútokem ve čtyřech hráčích přečíslili, ale stoprocentní šanci neproměnili. Ve druhém poločase jsme se soustředili na bránění na naší půlce hřiště a snažili se o rychlé protiútoky. Bojovnou a zodpovědnou hrou, i s trochou štěstí se nám to podařilo. Přesto, že jsme převážně bránili, vytvořili jsme si dobré příležitosti, které měl v 57. a 81. minutě Krištof. Vítězství je dílem bojovné hry celého mužstva. Potěšilo mě , že i ofenzivní hráči se obětavě vraceli a dokázali se zapojit nejen dopředu, ale i do defenzivy. Disciplinovaným výkonem jsme utkání zvládli, za což všichni hráči zaslouží pochvalu.“