FOTBAL: Hattrick Vacka zajistil Solnici výhru

Rychnovsko - Okresní přebor II. třídy.

2.5.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Miroslav Sixta

Vamberk B – Doudleby B 1:5
Fakta – branky: Potužník Pavel – Scholze Radek 2, Kopsa Jan 2, Kotyza Tomáš. Rozhodčí: Moravec Miroslav, Kohoutek Miloš. ŽK: 1:2. Diváci: 77. Poločas: 0:4.

K. Lhota A – Černíkovice B 2:3
Fakta – branky: Faltys Daniel, Faltys Michal – Hanuš Jan 2, Stodůlka Martin. Rozhodčí: Fišer, JedlinskýŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 1:3.

Žďár – Dobré 4:2
Fakta – branky: Bílek Jan 2, Král Marcel, Čtvrtečka Rudolf – Poul Jiří, Dostál Jan. Rozhodčí: Serbousek Petr, Müller Jiří, Morong Tomáš. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Solnice – Rokytnice 5:2
Fakta – branky: Vacek Michal 3, Olejarz Stanislav, Cejnar Lukáš – Ďoubek Michal, Havlíček Filip. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav, Knapek Jaroslav, Dostálek Miroslav. ŽK: 4:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Zdelov – Dobruška B 1:3
Fakta – branky: Sehnal Zdeněk – Malý Vítězslav 2, Jirásek Milan. Rozhodčí: Provazník Martin, Fišer Jiří, Záliš Martin. ŽK: 1:0. Diváci: 105. Poločas: 1:2.

Lípa – Rychnov B 2:2
Fakta – branky: Palán Jakub, Sikora Tomáš – Ludvík Daniel, vlastní (Jícha Pavel). Rozhodčí Šolc, Moravec, Mucha. ŽK 1:3. Diváci: 95. Poločas: 2:2.
Utkání Petrovice – Častolovice skončilo po uzávěrce vydání.

2.5.2011 VSTUP DO DISKUSE
Na Opočenský divadelní podzim zavítá Limonádový Joe.

Na Opočenský divadelní podzim zavítá Limonádový Joe

Chystá se turnaj neregistrovaných hráčů v Dobrušce

Pryč s billboardy? Před volbami zákaz (ne)vadí

Hradec Králové - Na jedné straně se z billboardu usmívá Petr Robejšek s Danielou Luskovou (Realisté), kterým z druhé strany „kryje“ záda Tomio Okamura (SPD). Jen o kus dál na stejné cestě, na silnici první třídy z Hradce Králové do Pardubic, láká řidiče k volbám předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. V jiných časech by se nad tím člověk nepozastavil.

Lidé se loučili s náčelníkem krkonošské Horské služby Adolfem Klepšem

Královéhradecko, Vrchlabí - Stovky lidí, včetně ministryně Šlechtové, se přišly naposledy rozloučit s náčelníkem Horské služby Krkonoše Adolfem Klepšem. Zemřel 10. října.

Naši prvňáci: ZŠ Rokytnice v Orlických horách

Rychnovsko - Seriál Deníku - Moje první školní tablo:

Deváté kolo podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku vyhrál Jan Koblic

Rychnov nad Kněžnou - Vítězem 9. kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Rychnovského deníku se stal Jan Koblic z Vamberka (RK0039), který stejně jako Zdeňka Procházková a Vladimír Beran získal šestnáct bodů a upevnil si průběžné vedení. O jeho triumfu rozhodlo, že přesně uhádl Supertrefu.