FOTBAL: Hattrick Plodka na výhru nestačil

Rychnovsko - Duel B–týmů Černíkovic a Albrechtic skončil dělbou bodů, v penaltách uspěli hosté.

22.8.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Miroslav Sixta

Černíkovice B – Albrechtice B 3:3
Fakta – branky: Plodek František 3 – Vašata Ondřej 2, Malijovský Petr. Pok. kopy 3:4. Rozhodčí: Matuška Tomáš. Diváci: 30. Diváci: 30. Poločas: 3:3.

Roveň – Přepychy B 0:1
Fakta – branka: Gois Tomáš. Rozhodčí: Fišer Jiří. ŽK: 3:1. Diváci: 55. Poločas: 0:0.

Dobruška C – Opočno B 3:1
Fakta – branky: Čížek Roman, Michl Petr, Lemfeld Martin – Gábor Patrik. Rozhodčí: Feichtinger Jindřich, Fišer Jiří, Záliš Martin. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Častolovice B – Křovice 2:1
Fakta – branky: Suchý Aleš, Flégl Lukáš – Odl Martin. Rozhodčí: Dostálek Miroslav, Moravec Miroslav, Mucha Milan. Diváci: 30. Poločas: 0:1.

Vamberk B – Křivice 0:4
Fakta – branky: Zima Václav 2, Lebeda Zdeněk, Matoušek Jiří. Rozhodčí: Kohoutek Miloš. ŽK: 2:0. Diváci: 39. Poločas: 0:2

Lukavice – Dobré 3:4
Fakta – branky: Voltr Jan, Pross Roman 2 – Arnošt Zdeněk, Ševc Bohumil, Němeček Petr 2. Rozhodčí: Nosek Milan, Feichtinger Jindřich. ŽK: 3:5. Diváci: 60. Poločas: 1:3.

22.8.2011 VSTUP DO DISKUSE

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí.

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí

Rychnov a Kostelec hrají doma

Kam za zábavou: Funk You! a DJ All-in

Rychnovsko /POZVÁNKY/ - Na koupališti v Kostelci nad Orlicí proběhne již legendární tancovačka, kde si užijete funky a breakbeat hudbu. Akce se koná v sobotu 21. října od 21 do 2 hodin.

Baroni přivítají Nový Bydžov

Rychnovsko - Kam za sportem v okrese:

Volební místnosti jsou i pod policejním drobnohledem

Královéhradecko - Volební „bitva“ právě vrcholí. Z preventivních důvodů se na hladký průběh letošních voleb do Poslanecké sněmovny zaměřila i policie v Královéhradeckém kraji.

Těsné domácí prohry doberských „fialek“

Dobré - Ligové soutěže stolních tenistek pokračovaly dalšími zápasy. Prvoligovým i druholigovým doberským „fialkám“ se v domácím prostředí nedařilo, když své zápasy těsně prohrály. Uspělo jen divizní „déčko“, které remizovalo s Pardubicemi a zdolalo Chrudim.