VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTBAL: Fortuna liga čtenářů 13. kolo

Rychnovsko - 13. kolo vyhrál Miloš Dohnálek z Rychnova, celkovým vítězem je Matěj Moravec z Dobrušky.

3.11.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Alena Kaňková

Vítězem závěrečného 13. kola tipovací soutěže Fortuna liga čtenářů Deníku se stal Miloš Dohnálek z Rychnova nad Kněžnkou, který získal – stejně jako dalších sedm tipujících – jedenáct bodů, ale jako jediný uhádl Supertrefu.

Celkovým vítězem se stal Matěj Moravec z Dobrušky, který uhájil vedoucí pozici před druhým Janem Charvátem z Čestic a Petrem Mitlehnerem z Týniště nad Orlicí. Pro celkového vítěze je připraven sud piva od pivovaru Tambor, vysavač a teplovzdušný fukar od Elektro Berry a karta Fortuna v hodnotě 1000 Kč. Trojice na 2. až 4. místě obdrží teplovzdušné fukary.

Prosíme vítěze tohoto kola Fortuna ligy Miloše Dohnálka a nejlepší čtveřici v celkovém pořadí – Matěje Moravce, Jana Charváta, Petra Mitlehnera a Marii Charvátovou – aby kontaktovali naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.

KONEČNÉ POŘADÍ

LIGA MISTRŮ
RK0112 Matěj Moravec, Dobruška 75 8 95
RK0072 Jan Charvát, Čestice 117 11 86
RK0040 Petr Mitlehner, Týniště n. O. 11 86
RK0071 Marie Charvátová, Čestice 117 8 83
RK0062 Aleš Kupka, Čánka 61 11 80
RK0087 Daniela Ludvíková, Rychnov n. Kn. 5 74
RK0039 Antonín Závodní, Týniště n. O. 5 74
RK0011 Ladislav Procházka, Jílovice 38 -1 71
RK0073 Miroslav Charvát st., Čestice 117 8 68
RK0109 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 84 5 68

EVROPSKÁ LIGA
RK0113 Radka Moravcová, Dobruška 75 5 68
RK0078 Petr Bažant, Lípa n. Orl. 5 65
RK0094 Juraj Jirásek, Sněžné 5 65
RK0075 Vladislav Kuchař, Rychnov n. Kn. 5 65
RK0111 Petr Moravec, Dobruška 75 5 65
RK0026 Pavel Bartoš, Semechnice 34 5 62
RK0041 Josef Plachetka, Houdkovice 56 5 62
RK0009 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 174 5 62
RK0035 Iva Šestáková, České Meziříčí 5 62
RK0044 Kačka Vaněčková, Houdkovice 19 5 62

I. LIGA
RK0098 Jakub Mervart, Dobruška 2 62
RK0060 Jiří Pavelka, Vamberk 495 8 59
RK0005 Libuše Dostálková, Rychnov n. Kn. 5 59
RK0108 Vladimír Gutler, Dobruška 865 5 59
RK0124 Majda Vaněčková, Houdkovice 2 57
RK0151 Miloš Dohnálek, Rychnov 11 56
RK0110 Daniel Brož, Dobruška 873 8 56
RK0055 Jana Mazurová, Doudleby n. O. 8 56
RK0034 Josef Šesták ml., České Meziříčí 8 56
RK0156 Josef Albrecht, Týniště 5 56

II. LIGA
RK0093 Michal Kárník, Ohnišov 5 56
RK0053 Miloš Šenkýř, Dobruška 994 5 56
RK0029 Václav Vágner, Dobruška -1 56
RK0014 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 5 54
RK0125 David Lehmden, Houdkovice 2 54
RK0007 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 8 53
RK0070 Miroslav Charvát, Čestice 117 8 53
RK0037 Budula Mandelinka, Týniště n. O. 8 53
RK0079 Josef Černý, Jílovice 26 5 53
RK0004 Miroslav Dostálek, Rychnov n. Kn. 5 53

ČESKÁ LIGA
RK0107 Martin Sosna, Dobruška 965 5 53
RK0046 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 53
RK0074 Jaroslav Beránek, Rychnov n. Kn. 2 53
RK0086 Pavel Provazník, Kostelec n. O. 2 53
RK0042 Václav Vaněček st., Houdkovice 19 2 53
RK0049 Stanislava Krejčová, Solnice 361 8 51
RK0048 Jaroslav Suchánek st., Potštejn 8 51
RK0090 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 5 51
RK0024 Josef Suk, Týniště n. O. 2 51
RK0016 Jiří Matula, Rychnov n. Kn. 0 51

DIVIZE
RK0006 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 50
RK0063 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 10 2 50
RK0116 Milan Vanžura, Dobré -4 50
RK0126 Milan Řičař, Rychnov 8 48
RK0047 Josefa Suchánková, Potštejn 8 47
RK0105 Dominik Hellinger, Dobruška 5 47
RK0066 Lenka Hofmanová, Dobruška 5 47
RK0036 Josef Šesták, České Meziříčí 5 47
RK0117 Jaroslav Macek, Dobruška 879 2 47
RK0096 Milan Koty, Nový Hrádek -4 47

KRAJSKÝ PŘEBOR
RK0115 Milan Koleno, Dobruška 0 46
RK0153 Milena Koblicová, Vamberk 8 45
RK0020 Izidor Bidet, Týniště n. O. 2 45
RK0123 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 2 45
RK0068 Josef Plašil, Javornice 316 0 45
RK0058 Marie Plašilová, Javornice 316 0 45
RK0114 Petr Cejnar, Dobruška 5 44
RK0002 Pavel Marek, Rychnov n. Kn. 5 44
RK0089 Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O. 2 44
RK0077 Jakub Moravec, Dobruška 2 44

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA
RK0076 Marie Kuchařová, Rychnov n. Kn. -1 44
RK0030 Marie Vágnerová, Dobruška -1 44
RK0140 Jakub Jedlinský, Kostelec 5 43
RK0067 Jan Plašil, Javornice 316 0 42
RK0097 Josef Podolský, Dobruška 11 41
RK0088 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 8 41
RK0065 Josef Ficenec, Dobruška 2 41
RK0033 Lilia Ščerbaková, Opočno 2 41
RK0018 Milan Bartoš, Křovice 63 -1 41
RK0003 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. -1 41

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA
RK0104 Petr Hellinger, Dobruška -1 41
RK0085 Ladislav Provazník, Týniště n. O. -1 41
RK0019 Zdeno Koňadra, Týniště n. O. 2 39
RK0056 Matěj Mazura, Doudleby n. O. 0 39
RK0118 Olga Macková, Dobruška 879 11 38
RK0017 Ludmila Podolská, Dobruška 11 38
RK0106 Jan Hellinger, Dobruška 5 38
RK0028 Jiří Smola, Dobruška, 498 2 38
RK0043 Václav Vaněček ml., Houdkovice 19 2 38
RK0170 Míla Bruknerová, Vamberk 11 37

OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY
RK0012 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 0 37
RK0127 Radek Hartman, Skuhrov n. B. 0 37
RK0155 Jana Ťapková, Dobruška 8 35
RK0045 Lukáš Spáčil, Ostrava 5 35
RK0100 Václav Mervart, Dobruška 2 35
RK0061 Michal Pavelka, Vamberk 495 2 35
RK0013 František Kroš, Javornice 123 -1 35
RK0132 Dolly Báster, Vamberk -1 33
RK0102 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. -1 33
RK0084 Josef Martinek, Vamberk 5 32

III. TŘÍDA
RK0080 Franta Michera, Vamberk 35 5 32
RK0010 Zdeňka Procházková, Jílovice 38 2 32
RK0025 Martina Smolová, Dobruška, 498 -1 32
RK0122 Hana Novotná, Olešnice v OH 5 30
RK0015 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 2 30
RK0083 Dmitrij Medveděv, Vamberk 5 29
RK0082 Barak Obama, Vamberk 2 29
RK0064 Břetislav Brož, Kostelec n. O. 0 28
RK0119 Josef Hanyk, Vamberk 0 27
RK0054 Michala Mazurová, Doudleby n. O. 0 27

IV. TŘÍDA
RK0092 Vlasta Kotyzová, Peklo 84 5 26
RK0154 Ludmila Dohnálková, Rychnov -1 26
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 361 -1 26
RK0095 Jiří Hejzlar, Ohnišov -7 26
RK0157 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 0 24
RK0099 Václav Mervart ml., Dobruška 5 23
RK0057 Milan Mazura, Doudleby n. O. -1 23
RK0027 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí, 437 -7 23
RK0050 Jan Krejčí, Solnice 361 -4 21
RK0152 Iva Dohnálková, Rychnov 5 20

PRALESNÍ LIGA
RK0141 Radek Dvořáček, Doudleby 0 20
RK0101 Petr Hofman, Dobruška 853 -4 20
RK0166 Marie Čermáková, Vamberk -1 18
RK0149 Vlasta Doležalová, Vamberk 0 17
RK0134 Jaroslav Hrudík, Dobruška 0 17
RK0146 Gabriela Medunová, Ústí n. L. 0 15
RK0022 Vladimír Stára ml., Rychnov n. Kn. 0 15
RK0120 Jiří Mencl, Sněžné -1 15
RK0128 Petra Lukášková, Trnov 0 14
RK0150 Marie Pavlíčková, Vamberk -4 14

KANDIDÁTI POSTUPU
RK0169 Ludmila Švorčíková, Vamberk 2 13
RK0158 Eva Dvořáčková, Doudleby 0 13
RK0103 Lukáš Tomáš, Olešnice v O. h. 0 13
RK0031 Jakub Vanický, Libčany 161 0 13
RK0164 Míla Horáková, Vamberk 2 12
RK0023 Vladimír Stára, Rychnov n. Kn. 0 12
RK0160 Iveta Doležalová, Vamberk -1 12
RK0059 Jarmila Pavelková, Vamberk 495 2 11
RK0185 Václav Preclík, Merklovice 0 11
RK0171 Kotyza Jiří, Roveň -1 11

S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÍP
RK0091 Zdeněk Kotyza, Rybná 95 -4 11
RK0168 Slávka Cvejnová, Vamberk -1 10
RK0142 Tomáš Michera, Vamberk -7 10
RK0173 Ivo Jiřele, Vamberk 0 9
RK0135 Miroslav Kratochvíl, Opočno 0 9
RK0174 Jana Vrkoslavová, Vamberk 0 9
RK0008 Petr Rudolf, olešnice v O. h. 174 2 8
RK0081 Klaudia Kardinálová, Vamberk -7 8
RK0144 Jana Buřičová, Vamberk 5 7
RK0143 Jana Kotyzová, Vamberk 2 7
RK0178 Karel Bačina, Vamberk 0 7
RK0121 Zdeněk Rektor, Týniště 0 7
RK0162 Ladislav Doležal, Vamberk -4 7
RK0187 Jan Luňák, Vamberk 0 5
RK0181 Aleš Melnický, Vamberk 0 5
RK0183 Yvone Mrázová, Vamberk 0 5
RK0194 Aleš Nechuta, Vamberk 0 5
RK0032 Roman Izák, Opočno -4 5
RK0167 Jana Myšáková, Vamberk 5 4
RK0176 Rudolf Futter, Vamberk 0 4
RK0177 Anna Klecandrová, Vamberk 0 4
RK0145 Nasik Sandokan, Vamberk -7 4
RK0161 Božena Doležalová, Vamberk 5 3
RK0175 Josef Morávek, Vamberk 0 3
RK0131 Sofia Lorenová, Vamberk -4 3
RK0163 Marie Foglová, Vamberk -7 3
RK0001 Jarmila Hejlková, Pardubice 0 2
RK0069 Josef Hynek, Vamberk 0 2
RK0189 Dezidér Charvát, Čestice 0 2
RK0186 Jan Souček, Vamberk 0 2
RK0193 Ladislav Šembera, Vamberk 0 2
RK0179 Libor Janeček, Vamberk 0 1
RK0137 Oldřich Kubec, Rychnov 0 1
RK0172 Josef Matyk, Vamberk 0 0
RK0021 Milan Muhmed, Petrovice 0 0
RK0139 Jiřina Kratochvílová, Opočno 0 -1
RK0052 Jan Nývlt, Borohrádek 504 0 -1
RK0182 Václav Papáček, Vamberk 0 -1
RK0184 Richard Sokol, Libštejn 0 -1
RK0165 Hana Pavlištová, Vamberk -1 -3
RK0190 Jaroslav Pavelka, Vamberk 0 -4
RK0180 Martina Rejzlová, Merklovice 0 -4
RK0188 Karel Richter, Vamberk 0 -4
RK0192 Stanislav Zezulka, Vamberk 0 -4
RK0148 Hanka Vondrová, Vamberk -1 -4
RK0196 Josef Šejna, Vamberk -4 -4
RK0138 Věra Kubcová, Rychnov 0 -5
RK0195 Tomáš Kubíček, Sebranice -7 -7
RK0197 Stanislav Vimer, Vamberk -7 -7
RK0129 Zdeněk Kacr, Vamberk -4 -9
RK0191 Soňa Novotná, Vamberk 0 -10
RK0147 Pavel Michera, Rychnov 2 -11
RK0133 Martin Wazquez, Dobruška 0 -11
RK0130 Nikol Micherová, Vamberk -10 -12

195. místo
RK0159 Lenka Doležalová, Vamberk -4 -15

Výsledky tipovaných zápasů 13.kola
  1. Lhota p. L. – Dobruška  3:0 1 
2. Přepychy – Doudleby  3:1 1 
3. Kostelec n. O. – Hořice  3:0 1 
4. Opočno – Červený Kostelec  0:1 2 
5. České Meziříčí – Borohrádek  4:1 1 
6. Albrechtice – Vamberk  1:2 2 
7. Nové Město – Ohnišov  0:2 2 
8. Kostelecká Lhota – Solnice  2:0 1 
9. Rychnov B – Dobré  2:2 0 
10. Vamberk B – Zdelov  1:3 2 
Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 31 branek.
3.11.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kulturní dům v Týništi - ilustrační foto

Divadelní soubor přiblíží biblický příběh nejmenším divákům

Ilustrační fotografie.

Semechnice hostí Nové Město

Doudleby prožijí pohádkovou adventní neděli na zámku

Doudleby nad Orlicí - Třetí adventní neděle bude v Doudlebách nad Orlicí patřit pohádce. Pohádkové divadelní představení „Vánoce na zámku“ lidé zhlédnou v Doudlebách v neděli.

S prezidentem si Dostálová rozumí. Oba chtějí investovat

Východní Čechy - Ostře žluté sáčko, široký úsměv a blonďatá hříva, to jsou poznávací znaky Kláry Dostálové, díky nimž ji na povolebních setkáních v centrále hnutí ANO nelze přehlédnout.

Častolovická ulice se otevřela autům. S měsíčním zpožděním

Častolovice - Opožděné práce na rekonstrukci ulice Bažantnické pro letošní rok pomalu končí. V tomto týdnu došlo k otevření ulice pro auta. Provádějí se ještě drobné dokončovací práce. Zbývající nedodělky a opravy chybně provedených věcí budou dokončeny po zimě.

Kraj dostal nové léčebné zařízení

Královéhradecký kraj - Nová hyperbarická komora se v pátek v 11 hodin slavnostně otevřela v Rehabilitačním ústavu Hostinné. V Královéhradeckém kraji je pouze jedno léčebné zařízení tohoto typu, a to právě v Hostinném.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT