FOTBAL: Desetigolové střelecké hody v Rokytnici

Rychnovsko – Zápasy 6. kola fotbalového okresního přeboru II. třídy pořadím v čele tabulky nezamíchaly.

13.9.2010

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

První příčku si udržely Častolovice, které si snadno poradily s Petrovicemi. Druhá Lípa nezaváhala na hřišti B–týmu Rychnova, který je stále bez bodového zisku. Na třetí místo se po vítězství nad dobrušskou rezervou dostal Zdelov. V Rokytnici byly k vidění střelecké hody – celkem padlo deset branek.

Rokytnice – Solnice 7:3
Fakta – branky: Friedrich Tomáš 3, Dušek Adam z penalty, Kunc Petr, Adamec Jiří z penalty, Ďoubek Michal – Kubíček Roman 2, Kubec Tomáš z penalty. Rozhodčí: Serbousek, Mucha, Müller. ŽK 3:3. Diváci: 110. Poločas: 3:1.

Doudleby B – Vamberk B 2:0
Fakta – branky: Šrefl Martin, Kotyza Tomáš. Rozhodčí: Serbousek. ŽK 3:1. Diváků 60. Poločas: 1:0.

Rychnov B – Lípa 0:2
Fakta – branky: Vašata Josef, Sikora Tomáš. Rozhodčí: Slezák V., Moravec, Záliš. ŽK 2:3. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Dobruška B – Zdelov 1:2
Fakta – branky: Hlavsa Leoš - Zeman Radek 2. Rozhodčí: Moravec Miroslav, Nedvídek Miroslav, Müller Jiří. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (Novotný Jan). Diváci: 40. Poločas: 0:2.

Častolovice – Petrovice 5:2
Fakta – branky: Přikryl Miroslav 2, Lux Martin, Mráz Pavel, Kouba Miroslav - vlastní, Pacholík Miroslav. Rozhodčí: OFS HK. Diváci: 60. Poločas: 3:0.

Nedělní zápasy Dobré – Žďár a Černíkovice B – Kostelecká Lhota skončily po uzávěrce vydání. Výsledky budou zveřejněny v úterním vydání.

13.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
Michael Mayo, pozoruhodný zpěvák a skladatel z Kalifornie.

Michael Mayo, pozoruhodný zpěvák a skladatel z Kalifornie

Nové Město nad Metují - Lázně Bělohrad
8

Krajský přebor: Náchod uniká, přehrál i Vysokou

Jak vyzrát na zimní nemoci? Poradí přednáška

Dobruška - Přestože v minulých dnech vrcholilo babí léto a modrá obloha ani sluníčko nevěstily žádné zdravotní „katastrofy“, je dobré se řídit heslem, že štěstí přeje připraveným.

Zeman se stal zdelovským hrdinou

Zdelov - Magnetem desátého kola nejvyšší okresní fotbalové soutěže byl souboj nedávných účastníků I. B třídy, ve kterém Zdelov hostil Černíkovice.