FOTBAL: Častolovice stále suverénní

Rychnovsko - Rezervní tým Dobrušky nezaváhal u posledního. V Lípě byly uděleny dvě červené karty.

1.11.2010

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

Vedoucí celek okresního přeboru II. třídy SYNYT z Častolovic nezaváhal ani ve 13. kole podzimní části sezony a suverénně vede tabulku s osmibodovým náskokem před rezervním týmem Dobrušky.

Častolovice – Rokytnice 4:0
Fakta – branky: Mráz Pavel, Slanina Radim, Pinkas Radim, Přikryl Tomáš. Rozhodčí: Slezák Václav, Leimer Václav, Záliš Martin. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Vamberk B – Zdelov 1:3
Fakta – branky: Jindra Jaroslav - Komárek David, Hrbáč Jakub, Hurdálek Tomáš. Rozhodčí: Stieber Filip, Dostálek Miroslav, Knapek Jaroslav. ŽK: 3:1. Diváci: 111. Poločas: 0:2.

Lípa – Doudleby B 2:1
Fakta – branky: Pamánek Tomáš, Csontos Radek – Kotyza Tomáš. Rozhodčí: Feichtinger Jindřich, Moravec Miroslav, Nosek Milan. ŽK: 0:6. ČK: 1:1 (Horák Martin - Kráčmer Matěj). Diváci: 55. Poločas: 0:0.

Rychnov B – Dobré 2:2

Fakta – branky: Brandejs Jakub, Vrána Jan - Dostál Jan, Práza Filip. Rozhodčí: Fišer Jiří, Hradský Bohumír, Charvát Jaroslav. ŽK: 2:0. Diváci: 53. Poločas: 2:1.

Černíkovice B – Dobruška B 0:3
Fakta – branky: Malý Vítězslav 2, Michl Petr. Rozhodčí: Šolc Petr, Kohoutek Miloš. Diváci: 55. Poločas: 0:3.

Petrovice – Žďár 0:1
Fakta – branka: Bílek Jan. Rozhodčí: Leimer, Hradský, Fišer. Diváci: 140. Poločas: 0:0.

K. Lhota – Solnice 2:0
Fakta – branky: Andrýs Miloš z penalty, Václavík Martin. Rozhodčí: Mucha, Kohoutek, Knapek. ŽK 0:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

1.11.2010
Na Opočenský divadelní podzim zavítá Limonádový Joe.

Na Opočenský divadelní podzim zavítá Limonádový Joe

Chystá se turnaj neregistrovaných hráčů v Dobrušce

Pryč s billboardy? Před volbami zákaz (ne)vadí

Hradec Králové - Na jedné straně se z billboardu usmívá Petr Robejšek s Danielou Luskovou (Realisté), kterým z druhé strany „kryje“ záda Tomio Okamura (SPD). Jen o kus dál na stejné cestě, na silnici první třídy z Hradce Králové do Pardubic, láká řidiče k volbám předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. V jiných časech by se nad tím člověk nepozastavil.

Lidé se loučili s náčelníkem krkonošské Horské služby Adolfem Klepšem

Královéhradecko, Vrchlabí - Stovky lidí, včetně ministryně Šlechtové, se přišly naposledy rozloučit s náčelníkem Horské služby Krkonoše Adolfem Klepšem. Zemřel 10. října.

Naši prvňáci: ZŠ Rokytnice v Orlických horách

Rychnovsko - Seriál Deníku - Moje první školní tablo:

Deváté kolo podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku vyhrál Jan Koblic

Rychnov nad Kněžnou - Vítězem 9. kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Rychnovského deníku se stal Jan Koblic z Vamberka (RK0039), který stejně jako Zdeňka Procházková a Vladimír Beran získal šestnáct bodů a upevnil si průběžné vedení. O jeho triumfu rozhodlo, že přesně uhádl Supertrefu.