O jeho triumfu rozhodlo, že byl nejblíže Supertrefě. Václav Kunc tipoval, že padne 29 gólů, Lenka Šrůtková z Opočna uvedla 27 branek, Jaroslav Suchánek z Chocně 34 a Lucka Tomková z Vamberka 42 gólů. Posledně jmenovaná se vyhoupla se ziskem 13 bodů do čela průběžného pořadí.

Nejlepší hráč celkového pořadí se může těšit na míč podepsaný prvoligovými fotbalisty FC Hradec Králové. Vítěz a další nejúspěšnější soutěžící dále získají zajímavé ceny od partnera soutěže firmy Elektro Berry. Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol, pro které je připravena pivní cena od pivovaru Tambor, který výherci Tip ligy rovněž daruje sud piva a odmění i další nejúspěšnější hráče. Soutěžní kupon přinášíme od pondělí do pátku, absolutního vítěze budeme znát po 12. kole, jež je na programu o víkendu 16. a 17. června. Upozorňujeme, že po celou dobu soutěže se hlasuje pouze na originálním kuponu. Prosíme vítěze Václava Kunce, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0077 Lucka Tomková, Vamberk 5 13
RK0032 Václav Kunc, Dobruška 5 10
RK0058 Ladislav Provazník, Týniště 2 10
RK0064 Lukáš Spačil, Ostrava 2 10
RK0048 Václav Vaněček st., Houdkovice 19 2 10
RK0022 Dominik Hellinger, Dobruška -1 10
RK0079 Nikol Micherová, Vamberk -1 10
RK0063 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 7
RK0019 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 2 7
RK0031 Petr Moravec, Dobruška 2 7

EVROPSKÁ LIGA (11.- 20. místo)
RK0078 Franta Michera, Vamberk -4 7
RK0067 Jaroslav Šitina, Byzhradec -4 7
RK0091 Lenka Šrůtková, Opočno 5 5
RK0068 Jan Charvát, Čestice 117 2 4
RK0040 Stanislava Krejčová, Solnice 2 4
RK0021 Jaroslav Macek, Dobruška 2 4
RK0073 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. -1 4
RK0057 Lukáš Jech, Semily -1 4
RK0043 František Kroš, Javornice 0 5
RK0001 Daniela Ludvíková, Rychnov -1 4

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0023 Marie Vágnerová, Dobruška -1 4
RK0060 Zdeněk Bachura, Olešnice -4 4
RK0082 Miroslav Dostálek, Rychnov -4 4
RK0081 Milan Koleno, Dobruška -4 4
RK0090 Milan Bartoš, Křovice 2 2
RK0012 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 0 2
RK0062 Josef Martinek, Vamberk 0 2
RK0070 Miroslav Charvát ml., Čestice 117 2 1
RK0013 Roman Izák, Opočno 2 1
RK0030 Radka Moravcová, Dobruška 2 1

II. LIGA (31. – 40. místo)
RK0050 Jiří Bruder, Týniště -1 1
RK0015 Petr Dekov, Přepychy 101 -1 1
RK0071 Miroslav Charvát, Čestice 117 -1 1
RK0033 Juraj Jirásek, Sněžné 114 -1 1
RK0056 Jirka Kotfald, Týniště -1 1
RK0055 Ladislav Sršeň, Týniště -1 1
RK0066 Jaroslav Suchánek, Potštejn -1 1
RK0014 Lilia Ščerbaková, Opočno -1 1
RK0024 Václav Vágner, Dobruška -1 1
RK0075 Libuše Dostálková, Rychnov -4 1

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0039 Jaroslav Zahradník, Houdkovice 8 -4 1
RK0017 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 157 -7 1
RK0020 Martin Sosna, Dobruška -7 1
RK0088 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. -1 -1
RK0061 Milda Bartoš, Kostelec n. O. -1 -2
RK0076 Miroslav Filip, Rychnov -1 -2
RK0036 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 10 -1 -2
RK0069 Renata Holubářová, Slatina 275 -1 -2
RK0026 Bohuslav Šolín, Val 9 -1 -2
RK0059 Vladimír Beran, Týniště -4 -2

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0041 Jan Krejčí, Solnice -4 -2
RK0025 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 54 -4 -2
RK0080 Tomáš Michera, Vamberk -4 -2
RK0008 Ladislav Procházka, Jílovice -4 -2
RK0037 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 174 -4 -2
RK0083 František Pašta, Solnice -7 -2
RK0087 Darina Borisová, Týniště -4 -4
RK0089 Milan Vanžura, Dobré -4 -4
RK0053 Josef Albrecht, Týniště -4 -5
RK0086 Vlastimil Dvořáček, Doudleby -4 -5

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0018 Vladimír Gutler, Dobruška -4 -5
RK0072 Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O. -4 -5
RK0006 Pavel Konvalinka, Vamberk -4 -5
RK0005 Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z. 84 -4 -5
RK0042 Bořek Krejčí, Solnice -4 -5
RK0049 Josef Plachetka, Houdkovice 56 -4 -5
RK0007 Zdeňka Procházková, Jílovice -4 -5
RK0035 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 174 -4 -5
RK0038 Vladimír Stára, Rychnov -4 -5
RK0016 Miloš Šenkýř, Dobruška -4 -5

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0054 Radek Boris, Týniště -7 -5
RK0010 Josef Černý, Jílovice 26 -7 -5
RK0027 Alena Danihelková, Ohnišov 10 -7 -5
RK0085 Radek Dvořáček, Doudleby -7 -5
RK0029 Libor Hladík, Nový Hrádek -7 -5
RK0009 Tomáš Klicpera, Otovice 55 -7 -5
RK0028 Milan Koty, České Meziříčí -7 -5
RK0004 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 84 -7 -5
RK0044 Vladislav Kuchař, Rychnov -7 -5
RK0045 Marie Kuchařová, Rychnov -7 -5

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 91. místo)
RK0065 Josefa Suchánková, Potštejn -7 -5
RK0046 Kačka Vaněčková, Houdkovice 19 -7 -5
RK0003 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. -4 -8
RK0052 Lukáš Beran, Týniště -7 -8
RK0002 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. -7 -8
RK0034 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 56 -7 -8
RK0047 Václav Vaněček ml., Houdkovice 19 -7 -8
RK0051 Antonín Závodní, Týniště -7 -8
RK0011 Břetislav Brož, Kostelec n. O. -10 -11
RK0084 Miroslav Nusta, Týniště -10 -11
RK0074 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. -10 -14

Výsledky zápasů 2. kola 

1. Dobruška – L. Bělohrad 2:3 2
2. Kostelec – Hořice 2:2 0
3. Roudnice – Doudleby 1:1 0
4. Přepychy – Třebechovice 1:0 1
5. Černíkovice – Častolovice 2:0 1
6. Malšovice – Borohrádek 0:0 0
7. Zdelov – Vamberk 3:3 0
8. Rychnov B – Solnice 1:4 2
9. Dobruška C – Křovice 1:1 0
10.Vamberk B – Dobré 1:3 2

Supertrefa: V deseti zápasech padlo  celkem 31 branek.