Vítězem 10. kola jarní Tip ligy čtenářů Deníku se stal Lukáš Spáčil z Ostravy (RK0144), který získal stejně jako Břetislav Brož z Kostelce nad Orlicí jedenáct bodů. O vítězi rozhodla Supertrefa, v níž tipoval 33 branek, zatímco jeho soupeř uvedl 32 gólů. V čele průběžného pořadí zůstala Radka Moravcová z Dobrušky (74 bodů). Prosíme vítěze Lukáše Spáčila, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ
LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0056 Radka Moravcová, Dobruška 2 74
RK0018 Ladislav Provazník, Týniště 5 68
RK0090 Vladimír Gutler, Dobruška 2 68
RK0005 Josef Plachetka, Houdkovice 5 65
RK0062 Marie Vágnerová, Dobruška 8 62
RK0092 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 2 62
RK0057 Václav Kunc, Dobruška -1 62
RK0065 Milan Koty, Nový Hrádek -1 60
RK0043 Pavel Marek, Rychnov 5 59
RK0041 Vladislav Kuchař, Rychnov 2 59
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0108 Miloš Dohnálek, Rychnov -1 59
RK0035 Miroslav Charvát, Čestice -1 59
RK0036 Jan Charvát, Čestice -1 58
RK0127 Michaela Filipová, Rychnov 2 57
RK0039 Aleš Kupka, Opočno 2 57
RK0072 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 8 56
RK0031 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 2 56
RK0068 Juraj Jirásek, Sněžné -1 56
RK0109 Milena Koblicová, Vamberk -1 56
RK0082 Václav Mervart ml., Dobruška -1 56
I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0069 Lilia Ščerbaková, Opočno 8 53
RK0059 Jiří Rudolt, Olešnice v OH 2 53
RK0022 Vladimír Stára, Rychnov 2 53
RK0093 Eva Dvořáčková, Doudleby -1 53
RK0067 Michal Kárník, Ohnišov -1 53
RK0064 Zdeněk Krejčí, Ohnišov -1 53
RK0116 Milan Mazura, Doudleby -1 53
RK0113 Ladislav Procházka, Jílovice -1 53
RK0103 Josef Martinek, Vamberk -7 53
RK0137 Jan Plašil, Javornice 5 51
II. LIGA (31. – 40. místo)
RK0138 Josef Plašil, Javornice 5 51
RK0091 Radek Dvořáček, Doudleby 2 51
RK0125 Martina Filipová, Rychnov 2 51
RK0131 František Kroš, Javornice 2 51
RK0055 Matěj Moravec, Dobruška 2 51
RK0126 Miroslav Filip, Rychnov -1 51
RK0044 Pavel Dvořák, Kostelec 8 50
RK0021 Pavel Jedlinský, Černíkovice 5 50
RK0089 Martin Sosna, Dobruška 5 50
RK0060 Václav Vágner, Dobruška 2 50
ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0033 Renata Holubářová, Slatina n. Z. -1 50
RK0034 Miroslav Charvát ml., Čestice -1 50
RK0023 Miroslav Jedlinský, Kostelec -4 50
RK0007 Kateřina Vaněčková, Houdkovice -7 50
RK0088 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH 8 48
RK0114 Josef Černý, Jílovice 5 47
RK0058 Petr Rudolt, Olešnice v OH 5 47
RK0012 Antonín Závodní, Týniště 5 47
RK0101 Libuše Dostálková, Rychnov -1 47
RK0073 Jaroslav Macek, Dobruška -1 47
DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0009 Petr Mitlehner, Týniště -1 47
RK0008 Václav Vaněček ml., Houdkovice -7 47
RK0038 Břetislav Brož, Kostelec 11 45
RK0124 Kateřina Filipová, Rychnov 2 45
RK0024 Jakub Jedlinský, Kostelec 2 45
RK0015 Miroslav Kořeň, Týniště 5 44
RK0111 Ludmila Dohnálková, Rychnov -1 44
RK0120 Jaroslav Suchánek, Potštejn -1 44
RK0086 Milan Vanžura, Dobré -1 44
RK0122 Jaroslav Suchánek, Choceň -4 44
KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0134 Ludmila Podolská, Dobruška 8 42
RK0046 Jirka Dohnal, Kostelec 2 42
RK0045 Alča Dohnalová, Kostelec 2 42
RK0121 Josefa Suchánková, Potštejn 5 41
RK0100 Bořek Krejčí, Solnice 2 41
RK0107 Jaroslav Šitina, Byzhradec 2 41
RK0066 Jiří Hejzlar, Ohnišov -1 41
RK0054 Petr Moravec, Dobruška -1 41
RK0016 Jiří Bruder, Týniště -4 41
RK0004 David Lehmden, Houdkovice -7 41
KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0144 Lukáš Spáčil, Ostrava 11 40
RK0136 Alena Danihelková, Ohnišov 8 39
RK0014 Josef Šesták, Č. Meziříčí 2 39
RK0011 Martin Tobiška, Týniště 2 39
RK0135 Libor Hladík, Nový Hrádek -1 39
RK0002 Josef Šesták ml., Č. Meziříčí -1 39
RK0061 Milan Koleno, Dobruška 5 38
RK0110 Iva Dohnálková, Rychnov 2 38
RK0085 Petr Hofman, Dobruška 2 38
RK0030 Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z. -4 38
KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0104 Jiří Pavelka, Vamberk -4 38
RK0019 Pavel Provazník, Kostelec -4 38
RK0133 Josef Podolský, Dobruška 8 36
RK0139 Marie Plašilová, Javornice 2 36
RK0047 Jirka Smola, Dobruška 2 36
RK0119 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH 5 35
RK0053 Marek Bednář, Dobruška -1 35
RK0074 Miloš Šenkýř, Dobruška -1 35
RK0081 Milan Bartoš, Dobruška -4 35
RK0049 Pavel Bartoš, Dobruška 2 33
OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY (91. – 100. místo)
RK0129 Jaroslav Zahradník, Houdkovice 2 33
RK0102 Miroslav Dostálek, Rychnov -7 33
RK0154 Blanka Micherová, Vamberk 8 32
RK0106 Michal Pavelka, Vamberk 8 32
RK0080 Tobiáš Sobotka, Opočno 2 32
RK0032 Jiří Tauz, Solnice 2 32
RK0027 Ivana Jedlinská, Kostelec -1 32
RK0028 Jaroslav Beránek, Rychnov -4 32
RK0155 Marta Micherová, Vamberk 8 29
RK0160 Vladimír Beran, Týniště 5 29
OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDY (101. – 110. místo)
RK0017 Josef Albrecht, Týniště 2 29
RK0042 Marie Kuchařová, Rychnov 2 29
RK0112 Zdeňka Procházková, Jílovice 2 29
RK0063 Jaroslav Knapek, Dobruška -7 29
RK0141 Kateřina Micherová, Vamberk 8 27
RK0051 Martina Smolová, Dobruška 8 27
RK0026 Jana Šťovičková, Rychnov 0 27
RK0040 Milda Bartoš, Kostelec 2 26
RK0076 Jan Hellinger, Dobruška 2 26
RK0084 Václav Mervart, Dobruška 2 26
OKRESNÍ PŘEBOR IV. TŘÍDY (111. – 120. místo)
RK0025 Jiří Šťoviček, Rychnov 0 24
RK0150 Vlasta Micherová, Vamberk 2 23
RK0077 Petr Hellinger, Dobruška -4 23
RK0079 Radim Sobotka, Opočno -10 23
RK0158 Jaroslava Micherová, Vamberk 5 21
RK0143 Vratislava Micherová, Rychnov 2 21
RK0075 Dominik Hellinger, Dobruška 5 20
RK0071 Hana Novotná, Olešnice v OH 2 20
RK0020 Vladimír Stára ml., Rychnov -1 20
RK0006 Václav Vaněček, Houdkovice -1 20
PRALESNÍ LIGA (121. – 130. místo)
RK0029 Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z. -4 20
RK0099 Jan Krejčí, Solnice -4 20
RK0083 Jakub Mervart, Dobruška -7 20
RK0157 Štěpánka Micherová, Vamberk 8 18
RK0130 Oldřich Kubec, Rychnov 2 18
RK0052 Radek Smola, Dobruška -7 18
RK0070 Roman Izák, Opočno -1 17
RK0098 Stanislava Krejčová, Solnice -4 17
RK0147 Hana Micherová, Vamberk 5 16
RK0094 Franta Michera, Vamberk 5 14
KANDIDÁTI POSTUPU (131. – 156. místo)
RK0115 Jana Mazurová, Doudleby -1 14
RK0037 Pavel Konvalinka, Vamberk -4 14
RK0142 Alžběta Micherová, Vamberk 0 13
RK0159 Josef Hanyk, Vamberk -4 13
RK0156 Miloslava Micherová, Vamberk 8 12
RK0001 Vojta Tobiška, Týniště 0 12
RK0117 Michala Mazurová, Doudleby 5 11
RK0096 Lucka Micherová, Vamberk 5 11
RK0097 Tomík Michera, Vamberk 2 11
RK0105 Jarmila Pavelková, Vamberk 2 11
RK0128 Rudolf Hlaváček, Hroška 0 11
RK0161 Jiří Kohout, Týniště -1 11
RK0148 Věra Micherová, Vamberk 2 10
RK0048 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí 5 9
RK0132 Bohuslav Šolín, Dobruška 2 9
RK0118 Matěj Mazura, Doudleby -1 8
RK0153 Marie Micherová, Vamberk 5 7
RK0003 Ivan Březka, H. Králové 0 7
RK0050 Michal Jiroud, Dobruška -7 7
RK0151 Iveta Micherová, Vamberk 2 5
RK0146 Jana Micherová, Rychnov 2 4
RK0123 Josef Švorc, Ohnišov 0 4
RK0145 Věra Kubcová, Rychnov -4 4
RK0140 Pavel Michera, Rychnov 2 3
RK0013 Zdeněk Rektor, Týniště 0 3
RK0152 Milena Micherová, Vamberk 5 2
S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE (157. – 160. místo)
RK0095 Nikol Micherová, Vamberk 2 -1
RK0087 Lukáš Tamáš, Olešnice v OH 2 -1
RK0149 Milada Micherová, Vamberk 2 -2
RK0078 Josef Černík, Opočno -7 -4
NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (161. místo)
RK0010 Petra Tobišková, Týniště 0 -7
1. Doudleby – Přepychy 2:0 1
2. Týniště n. O. – Česká Skalice 1:3 2
3. Č. Kostelec – Kostelec n. O. 2:0 1
4. Vamberk – České Meziříčí 2:2 0
5. Deštné – Albrechtice 2:1 1
6. Zdelov – Petrovice 1:1 0
7. Rokytnice – Vamberk B 3:3 0
8. Dobruška C – Domašín 5:0 1
9. Roveň – Javornice 4:4 0
10. Lípa B – Častolovice B 1:4 2
Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 41 branek.