Vítězem pátého kola jarní Tip ligy čtenářů Deníku se stal Pavel Bartoš z Dobrušky, který získal 14 bodů. Stejný počet bodů si připsal na konto i Milan Koty z Nového Hrádku. O vítězi tak rozhodovala Supertrefa. Zatímco Pavel Bartoš uhádl přesný počet 43 gólů, Milan Koty tipoval, že padne 33 branek. V čele průběžného pořadí zůstal Václav Kunc z Dobrušky, jenž má na kontě 43 bodů. Prosíme vítěze Pavla Bartoše, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0057 Václav Kunc, Dobruška 8 43
RK0127 Michaela Filipová, Rychnov 11 41
RK0056 Radka Moravcová, Dobruška 8 37
RK0044 Pavel Dvořák, Kostelec 11 34
RK0126 Miroslav Filip, Rychnov 11 32
RK0055 Matěj Moravec, Dobruška 5 32
RK0067 Michal Kárník, Ohnišov 11 31
RK0108 Miloš Dohnálek, Rychnov 8 31
RK0090 Vladimír Gutler, Dobruška 8 31
RK0069 Lilia Ščerbaková, Opočno 8 31

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0054 Petr Moravec, Dobruška 5 31
RK0008 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 31
RK0007 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 5 31
RK0125 Martina Filipová, Rychnov 11 29
RK0124 Kateřina Filipová, Rychnov 5 29
RK0093 Eva Dvořáčková, Doudleby 11 28
RK0116 Milan Mazura, Doudleby 11 28
RK0005 Josef Plachetka, Houdkovice 11 28
RK0113 Ladislav Procházka, Jílovice 11 28
RK0018 Ladislav Provazník, Týniště 11 28

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0035 Miroslav Charvát, Čestice 8 28
RK0041 Vladislav Kuchař, Rychnov 8 28
RK0039 Aleš Kupka, Opočno 8 28
RK0043 Pavel Marek, Rychnov 8 28
RK0103 Josef Martinek, Vamberk 8 28
RK0009 Petr Mitlehner, Týniště 8 28
RK0016 Jiří Bruder, Týniště 5 28
RK0102 Miroslav Dostálek, Rychnov 5 28
RK0036 Jan Charvát, Čestice 8 27
RK0065 Milan Koty, Nový Hrádek 14 26

II. LIGA (31. – 40. místo)
RK0131 František Kroš, Javornice 11 26
RK0138 Josef Plašil, Javornice 8 26
RK0137 Jan Plašil, Javornice 8 26
RK0073 Jaroslav Macek, Dobruška 11 25
RK0092 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 8 25
RK0066 Jiří Hejzlar, Ohnišov 8 25
RK0023 Miroslav Jedlinský, Kostelec 8 25
RK0031 Zdeněk Kotyza, Rychnov 8 25
RK0072 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 8 25
RK0022 Vladimír Stára, Rychnov 8 25

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0101 Libuše Dostálková, Rychnov 5 25
RK0079 Radim Sobotka, Opočno 5 25
RK0109 Milena Koblicová, Vamberk 2 25
RK0053 Marek Bednář, Dobruška 11 22
RK0032 Jiří Tauz, Solnice 11 22
RK0114 Josef Černý, Jílovice 8 22
RK0033 Renata Holubářová, Slatina n. Z. 8 22
RK0034 Miroslav Charvát ml., Čestice 8 22
RK0068 Juraj Jirásek, Sněžné 8 22
RK0061 Milan Koleno, Dobruška 8 22

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0064 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 8 22
RK0059 Jiří Rudolt, Olešnice v OH 8 22
RK0058 Petr Rudolt, Olešnice v OH 8 22
RK0089 Martin Sosna, Dobruška 8 22
RK0120 Jaroslav Suchánek, Potštejn 8 22
RK0002 Josef Šesták ml., Č. Meziříčí 8 22
RK0038 Břetislav Brož, Kostelec 5 22
RK0004 David Lehmden, Houdkovice 5 22
RK0083 Jakub Mervart, Dobruška 5 22
RK0082 Václav Mervart ml., Dobruška 5 22

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0080 Tobiáš Sobotka, Opočno 5 22
RK0122 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 22
RK0060 Václav Vágner, Dobruška 5 22
RK0062 Marie Vágnerová, Dobruška 2 22
RK0049 Pavel Bartoš, Dobruška 14 20
RK0011 Martin Tobiška, Týniště 11 19
RK0111 Ludmila Dohnálková, Rychnov 8 19
RK0045 Alča Dohnalová, Kostelec 5 19
RK0075 Dominik Hellinger, Dobruška 5 19
RK0029 Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z. 5 19

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0019 Pavel Provazník, Kostelec 5 19
RK0026 Jana Šťovičková, Rychnov 5 19
RK0012 Antonín Závodní, Týniště 5 19
RK0112 Zdeňka Procházková, Jílovice 2 19
RK0014 Josef Šesták, Č. Meziříčí 2 19
RK0028 Jaroslav Beránek, Rychnov -1 19
RK0021 Pavel Jedlinský, Černíkovice -1 19
RK0136 Alena Danihelková, Ohnišov 11 17
RK0091 Radek Dvořáček, Doudleby 8 17
RK0135 Libor Hladík, Nový Hrádek 8 17

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0134 Ludmila Podolská, Dobruška 8 17
RK0088 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH 5 17
RK0024 Jakub Jedlinský, Kostelec -1 17
RK0081 Milan Bartoš, Dobruška 8 16
RK0046 Jirka Dohnal, Kostelec 8 16
RK0110 Iva Dohnálková, Rychnov 8 16
RK0071 Hana Novotná, Olešnice v OH 8 16
RK0040 Milda Bartoš, Kostelec 5 16
RK0063 Jaroslav Knapek, Dobruška 5 16
RK0025 Jiří Šťoviček, Rychnov 5 16

OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY (91. – 100. místo)
RK0085 Petr Hofman, Dobruška 2 16
RK0106 Michal Pavelka, Vamberk -1 16
RK0144 Lukáš Spáčil, Ostrava 8 15
RK0119 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH 8 13
RK0100 Bořek Krejčí, Solnice 8 13
RK0107 Jaroslav Šitina, Byzhradec 8 13
RK0086 Milan Vanžura, Dobré 8 13
RK0154 Blanka Micherová, Vamberk 5 13
RK0015 Miroslav Kořeň, Týniště -1 13
RK0104 Jiří Pavelka, Vamberk -4 13

OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDY (101. – 110. místo)
RK0001 Vojta Tobiška, Týniště 0 12
RK0133 Josef Podolský, Dobruška 8 11
RK0084 Václav Mervart, Dobruška 8 10
RK0077 Petr Hellinger, Dobruška 5 10
RK0037 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 10
RK0042 Marie Kuchařová, Rychnov 5 10
RK0074 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 10
RK0027 Ivana Jedlinská, Kostelec 2 10
RK0121 Josefa Suchánková, Potštejn 2 10
RK0070 Roman Izák, Opočno -4 10

OKRESNÍ PŘEBOR IV. TŘÍDY (111. – 120. místo)
RK0145 Věra Kubcová, Rychnov 8 9
RK0052 Radek Smola, Dobruška 5 8
RK0130 Oldřich Kubec, Rychnov -1 8
RK0017 Josef Albrecht, Týniště 5 7
RK0118 Matěj Mazura, Doudleby 5 7
RK0020 Vladimír Stára ml., Rychnov 5 7
RK0076 Jan Hellinger, Dobruška -1 7
RK0087 Lukáš Tamáš, Olešnice v OH 8 6
RK0147 Hana Micherová, Vamberk 2 6
RK0003 Ivan Březka, H. Králové 5 5

PRALESNÍ LIGA (121. – 130. místo)
RK0139 Marie Plašilová, Javornice 5 5
RK0047 Jirka Smola, Dobruška 5 5
RK0143 Vratislava Micherová, Rychnov -4 5
RK0030 Vlasta Kotyzová, Rychnov 11 4
RK0105 Jarmila Pavelková, Vamberk 5 4
RK0123 Josef Švorc, Ohnišov -4 4
RK0155 Marta Micherová, Vamberk -7 4
RK0149 Milada Micherová, Vamberk 2 3
RK0013 Zdeněk Rektor, Týniště 0 3
RK0141 Kateřina Micherová, Vamberk -1 2

KANDIDÁTI POSTUPU (131. – 138. místo)
RK0129 Jaroslav Zahradník, Houdkovice -4 2
RK0099 Jan Krejčí, Solnice 8 1
RK0006 Václav Vaněček, Houdkovice 5 1
RK0117 Michala Mazurová, Doudleby 2 1
RK0150 Vlasta Micherová, Vamberk 2 1
RK0115 Jana Mazurová, Doudleby -1 1
RK0148 Věra Micherová, Rychnov 8 0
RK0128 Rudolf Hlaváček, Hroška 0 0

S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE (139. – 157. místo)
RK0051 Martina Smolová, Dobruška 8 -1
RK0153 Marie Micherová, Vamberk 0 -1
RK0132 Bohuslav Šolín, Dobruška -4 -1
RK0097 Tomík Michera, Vamberk 2 -2
RK0098 Stanislava Krejčová, Solnice -4 -2
RK0146 Jana Micherová, Rychnov 2 -3
RK0050 Michal Jiroud, Dobruška 0 -3
RK0048 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí -1 -4
RK0157 Štěpánka Micherová, Vamberk -4 -4
RK0158 Jaroslava Micherová, Vamberk -4 -4
RK0156 Miloslava Micherová, Vamberk -4 -4
RK0142 Alžběta Micherová, Vamberk -4 -4
RK0096 Lucka Micherová, Vamberk 2 -5
RK0151 Iveta Micherová, Vamberk -1 -5
RK0078 Josef Černík, Opočno -7 -5
RK0010 Petra Tobišková, Týniště 0 -7
RK0140 Pavel Michera, Rychnov -4 -7
RK0152 Milena Micherová, Vamberk -4 -8
RK0094 Franta Michera, Vamberk 2 -14

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (158. místo)
RK0095 Nikol Micherová, Vamberk -4 -20

Výsledky tipovaných zápasů 5. kola

1. Přepychy – Olympia  2:1 1
2. Rychnov – Kratonohy  1:1 0
3. Kostelec n. O. – Slavia HK  2:4 2
4. Č. Meziříčí – Albrechtice  2:0 1
5. Borohrádek – Ohnišov  2:6 2
6. Černíkovice – Vamberk 5:0 1
7. Zdelov – Dobruška B  1:3 2
8. Solnice – Rokytnice  5:2 1
9. Křivice – Roveň  3:0 1
10. Častolovice B – Křovice 2:1 1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 43 branek.