VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTBAL: 11. kolo jarní Tip ligy čtenářů Deníku

Rychnovsko - Vítězkou dalšího kola je Vlasta Kotyzová.

15.6.2011 1
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

Vítězkou jedenáctého kola jarní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku se stala Vlasta Kotyzová z Pekla nad Zdobnicí (RK0030), jež získala dvanáct bodů, podobně jako další čtyři soutěžící. O jejím triumfu rozhodla dodatečná kritéria.

V čele průběžného pořadí se nadále drží Radka Moravcová z Dobrušky, jež svoji sbírku prozatím rozšířila o dalších šest bodů na celkových osmdesát.

Prosíme čerstvou vítězku Vlastu Kotyzovou, aby kontaktovala naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0056 Radka Moravcová, Dobruška 6 80
RK0090 Vladimír Gutler, Dobruška 6 74
RK0039 Aleš Kupka, Opočno 12 69
RK0092 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 6 68
RK0005 Josef Plachetka, Houdkovice 3 68
RK0041 Vladislav Kuchař, Rychnov 6 65
RK0018 Ladislav Provazník, Týniště -3 65
RK0137 Jan Plašil, Javornice 12 63
RK0023 Miroslav Jedlinský, Kostelec 12 62
RK0007 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 12 62

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0068 Juraj Jirásek, Sněžné 6 62
RK0031 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 6 62
RK0035 Miroslav Charvát, Čestice 3 62
RK0057 Václav Kunc, Dobruška 0 62
RK0062 Marie Vágnerová, Dobruška 0 62
RK0036 Jan Charvát, Čestice 3 61
RK0091 Radek Dvořáček, Doudleby 9 60
RK0125 Martina Filipová, Rychnov 9 60
RK0065 Milan Koty, Nový Hrádek 0 60
RK0089 Martin Sosna, Dobruška 9 59

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0067 Michal Kárník, Ohnišov 6 59
RK0113 Ladislav Procházka, Jílovice 6 59
RK0059 Jiří Rudolt, Olešnice v OH 6 59
RK0082 Václav Mervart ml., Dobruška 3 59
RK0072 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 3 59
RK0108 Miloš Dohnálek, Rychnov 0 59
RK0043 Pavel Marek, Rychnov 0 59
RK0093 Eva Dvořáčková, Doudleby 3 56
RK0064 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 3 56
RK0116 Milan Mazura, Doudleby 3 56

II. LIGA (31. – 40. místo)
RK0022 Vladimír Stára, Rychnov 3 56
RK0109 Milena Koblicová, Vamberk 0 56
RK0055 Matěj Moravec, Dobruška 3 54
RK0138 Josef Plašil, Javornice 3 54
RK0127 Michaela Filipová, Rychnov -3 54
RK0101 Libuše Dostálková, Rychnov 6 53
RK0009 Petr Mitlehner, Týniště 6 53
RK0008 Václav Vaněček ml., Houdkovice 6 53
RK0033 Renata Holubářová, Slatina n. Z. 3 53
RK0034 Miroslav Charvát ml., Čestice 3 53

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0021 Pavel Jedlinský, Černíkovice 3 53
RK0103 Josef Martinek, Vamberk 0 53
RK0088 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH 3 51
RK0126 Miroslav Filip, Rychnov 0 51
RK0131 František Kroš, Javornice 0 51
RK0030 Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z. 12 50
RK0114 Josef Černý, Jílovice 3 50
RK0073 Jaroslav Macek, Dobruška 3 50
RK0058 Petr Rudolt, Olešnice v OH 3 50
RK0012 Antonín Závodní, Týniště 3 50

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0044 Pavel Dvořák, Kostelec 0 50
RK0060 Václav Vágner, Dobruška 0 50
RK0069 Lilia Ščerbaková, Opočno -3 50
RK0135 Libor Hladík, Nový Hrádek 9 48
RK0002 Josef Šesták ml., Č. Meziříčí 9 48
RK0046 Jirka Dohnal, Kostelec 6 48
RK0045 Alča Dohnalová, Kostelec 6 48
RK0134 Ludmila Podolská, Dobruška 6 48
RK0024 Jakub Jedlinský, Kostelec 3 48
RK0100 Bořek Krejčí, Solnice 6 47

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0121 Josefa Suchánková, Potštejn 6 47
RK0015 Miroslav Kořeň, Týniště 3 47
RK0120 Jaroslav Suchánek, Potštejn 3 47
RK0086 Milan Vanžura, Dobré 3 47
RK0014 Josef Šesták, Č. Meziříčí 6 45
RK0038 Břetislav Brož, Kostelec 0 45
RK0124 Kateřina Filipová, Rychnov 0 45
RK0085 Petr Hofman, Dobruška 6 44
RK0066 Jiří Hejzlar, Ohnišov 3 44
RK0004 David Lehmden, Houdkovice 3 44

I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0111 Ludmila Dohnálková, Rychnov 0 44
RK0122 Jaroslav Suchánek, Choceň 0 44
RK0133 Josef Podolský, Dobruška 6 42
RK0047 Jirka Smola, Dobruška 6 42
RK0136 Alena Danihelková, Ohnišov 3 42
RK0106 Michal Pavelka, Vamberk 9 41
RK0061 Milan Koleno, Dobruška 3 41
RK0019 Pavel Provazník, Kostelec 3 41
RK0107 Jaroslav Šitina, Byzhradec 0 41
RK0102 Miroslav Dostálek, Rychnov 6 39

I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0011 Martin Tobiška, Týniště 0 39
RK0027 Ivana Jedlinská, Kostelec 6 38
RK0081 Milan Bartoš, Dobruška 3 38
RK0053 Marek Bednář, Dobruška 3 38
RK0119 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH 3 38
RK0074 Miloš Šenkýř, Dobruška 3 38
RK0110 Iva Dohnálková, Rychnov 0 38
RK0104 Jiří Pavelka, Vamberk 0 38
RK0016 Jiří Bruder, Týniště -3 38
RK0144 Lukáš Spáčil, Ostrava -3 37

OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY (91. – 100. místo)
RK0049 Pavel Bartoš, Dobruška 3 36
RK0129 Jaroslav Zahradník, Houdkovice 3 36
RK0160 Vladimír Beran, Týniště 6 35
RK0042 Marie Kuchařová, Rychnov 6 35
RK0028 Jaroslav Beránek, Rychnov 3 35
RK0154 Blanka Micherová, Vamberk 3 35
RK0054 Petr Moravec, Dobruška -6 35
RK0063 Jaroslav Knapek, Dobruška 3 32
RK0155 Marta Micherová, Vamberk 3 32
RK0032 Jiří Tauz, Solnice 0 32

OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDY (101. – 110. místo)
RK0051 Martina Smolová, Dobruška 3 30
RK0139 Marie Plašilová, Javornice -6 30
RK0079 Radim Sobotka, Opočno 6 29
RK0076 Jan Hellinger, Dobruška 3 29
RK0084 Václav Mervart, Dobruška 3 29
RK0141 Kateřina Micherová, Vamberk 0 27
RK0026 Jana Šťovičková, Rychnov 0 27
RK0075 Dominik Hellinger, Dobruška 6 26
RK0020 Vladimír Stára ml., Rychnov 6 26
RK0150 Vlasta Micherová, Vamberk 3 26

OKRESNÍ PŘEBOR IV. TŘÍDY (111. – 120. místo)
RK0040 Milda Bartoš, Kostelec 0 26
RK0017 Josef Albrecht, Týniště -3 26
RK0112 Zdeňka Procházková, Jílovice -3 26
RK0052 Radek Smola, Dobruška 6 24
RK0158 Jaroslava Micherová, Vamberk 3 24
RK0025 Jiří Šťoviček, Rychnov 0 24
RK0098 Stanislava Krejčová, Solnice 6 23
RK0029 Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z. 3 23
RK0083 Jakub Mervart, Dobruška 3 23
RK0071 Hana Novotná, Olešnice v OH 3 23

PRALESNÍ LIGA (121. – 130. místo)
RK0006 Václav Vaněček, Houdkovice 3 23
RK0077 Petr Hellinger, Dobruška 0 23
RK0080 Tobiáš Sobotka, Opočno -9 23
RK0130 Oldřich Kubec, Rychnov 3 21
RK0157 Štěpánka Micherová, Vamberk 3 21
RK0143 Vratislava Micherová, Rychnov 0 21
RK0070 Roman Izák, Opočno 3 20
RK0099 Jan Krejčí, Solnice 0 20
RK0105 Jarmila Pavelková, Vamberk 6 17
RK0115 Jana Mazurová, Doudleby 3 17

KANDIDÁTI POSTUPU (131. – 156. místo)
RK0147 Hana Micherová, Vamberk 0 16
RK0048 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí 6 15
RK0156 Miloslava Micherová, Vamberk 3 15
RK0161 Jiří Kohout, Týniště 3 14
RK0117 Michala Mazurová, Doudleby 3 14
RK0037 Pavel Konvalinka, Vamberk 0 14
RK0159 Josef Hanyk, Vamberk 0 13
RK0142 Alžběta Micherová, Vamberk 0 13
RK0001 Vojta Tobiška, Týniště 0 12
RK0118 Matěj Mazura, Doudleby 3 11
RK0128 Rudolf Hlaváček, Hroška 0 11
RK0094 Franta Michera, Vamberk -3 11
RK0153 Marie Micherová, Vamberk 3 10
RK0148 Věra Micherová, Vamberk 0 10
RK0151 Iveta Micherová, Vamberk 3 8
RK0097 Tomík Michera, Vamberk -3 8
RK0096 Lucka Micherová, Vamberk -3 8
RK0003 Ivan Březka, H. Králové 0 7
RK0132 Bohuslav Šolín, Dobruška -3 6
RK0152 Milena Micherová, Vamberk 3 5
RK0146 Jana Micherová, Rychnov 0 4
RK0123 Josef Švorc, Ohnišov 0 4
RK0050 Michal Jiroud, Dobruška -3 4
RK0140 Pavel Michera, Rychnov 0 3
RK0013 Zdeněk Rektor, Týniště 0 3
RK0078 Josef Černík, Opočno 6 2

S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE (157. – 160. místo)
RK0087 Lukáš Tamáš, Olešnice v OH 3 2
RK0149 Milada Micherová, Vamberk 0 -2
RK0145 Věra Kubcová, Rychnov -6 -2
RK0095 Nikol Micherová, Vamberk -3 -4

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (161. místo)
RK0010 Petra Tobišková, Týniště 0 -7

Výsledky tipovaných zápasů 11. kola

1. Rychnov nad Kněžnou – Přepychy (6:1) 1
2. Lhota pod Libčany – Týniště nad Orlicí (0:1) 2
3. Opočno – Třebechovice pod Orebem (1:0) 1
4. České Meziříčí – Černíkovice (2:6) 2
5. Albrechtice nad Orlicí – Ohnišov (0:2) 2
6. Rychnov n. K. B – Doudleby n. O. B (1:2) 2
7. Lípa nad Orlicí – Žďár nad Orlicí (5:0) 1
8. Domašín – Albrechtice n. O. B (6:1) 1
9. Javornice – Přepychy B (5:2) 1
10. Čermná – Olešnice (1:1 - nedohráno) ––

(utkání v Čermné bylo předčasně ukončeno, proto není započítáno)
Supertrefa: V devíti tipovaných zápasech padlo celkem 41 branek.

Autor: Pavel Illich

15.6.2011 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 25 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů PRACOVNÍK PRO MONTÁŽ SEDAČEK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 19. Poznámka: Kontakt osobně na pracovišti PO - PÁ od 8 do 16 hod. nebo e-mailem jaroslava.zahradnikova@adient.com., - ZŠ, - fyzická zdatnost - fyzicky namáhavá práce (manipulace s těžkými břemeny), - manuální zručnost, - 18-ti směnný režim, - stravenky, letní a zimní bonus, bonus za přítomnost, bonus za 18-ti směnný provoz, - týden dovolené navíc, - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.. Pracoviště: Adient czech republic k.s. - odštěpný závod kvasiny, Průmyslová, č.p. 680, 517 01 Solnice. Informace: Jaroslava Zahradníková, +420 498 019 604,606 610 728. Výroba - Technici v ostatních průmyslových oborech jinde 45 000 Kč Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení Montážní technik/čka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 45000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail d.mandysova@frutiger.ch nebo telefonicky. , Práce v zahraničí. , Požadavky:, - vyučení v oboru elektro nebo strojírenství výhodou, - svářečský průkaz nebo znalost sváření, - znalost AJ nebo NJ podmínkou (práce v zahraničí), - řidičský průkaz sk. B, - samostatnost a schopnost řešení problému u zákazníka, - spolehlivost, časová flexibilita a odolnost vůči stresu, Náplň práce:, - realizace zahraničních dodávek u zákazníků (převážně Německo a Rakousko), - komunikace se zákazníkem při předání zařízení + proškolení, - servis a opravy mycích zařízení v zahraničí, - montáž je týdenního charakteru (po - pá mimo ČR), Nabízíme:, - služební auto, telefon a PC i pro soukromé účely, - široký benefiční program včetně týdne dovolené navíc, - zaškolení v provozovně v Týništi n. Orl., po zaškolení práce pouze v zahraničí.. Pracoviště: Frutiger cz s.r.o. - provozovna, V. Opatrného, č.p. 972, 517 21 Týniště nad Orlicí. Informace: Dana Mandysová, +420 491 200 431. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 26 020 Kč Učitelé na 2. stupni základních škol Učitel/-ka - (aprobace ČJ + jakákoliv další aprobace). Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26020 kč, mzda max. 33930 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Žádost včetně požadovaných náležitostí doručit osobně nebo e-mailem skola@zsvamberk.cz., Případné bližší informace telefonicky., Požadavky:, - vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů, - občanská a morální bezúhonnost, - praxe v oboru vítána, - tvůrčí přístup k práci a kladný vztah k žákům, - flexibilita a komunikační schopnosti, - organizační schopnosti a samostatnost, K žádosti o pracovní místo doložte:, - strukturovaný profesní životopis, - kopii dokladů o dosaženém vzdělání, - telefonní kontakt, popř. email., Možnost zkráceného úvazku. , Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem změny na dobu neurčitou.. Pracoviště: Základní škola vamberk, okres rychnov nad kněžnou, Komenského, č.p. 95, 517 54 Vamberk. Informace: Martin Vrkoslav, +420 739 336 316,494 541 324. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 16 000 Kč Číšníci a servírky Číčník/servírka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail info@nemogroup.cz., - obsluha v restauraci včetně úklidu baru a výčepního zařízení, dále skladu nápojů, - práce s pokladnou, - úklid prostoru restaurace a výpomoc v kuchyni , - možnost ubytování.. Pracoviště: Nemo group, spol. s r.o. - horská chata sedloňov, 517 91 Deštné v Orlických horách. Informace: Vlastimil Jurů, +420 604 439 755.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Karatisté ovládli turnaj v Brně.

Karatisté ovládli turnaj v Brně

David Ledecký je čerstvou posilou Dynama.

Měl být v Hradci, teď ho setnul. Šlo o peníze...

-

Lhota cup se odehraje již v listopadu

Kostelecká Lhota - Tradiční turnaj v malé kopané, který se pořádá v Kostelecké Lhotě 24. listopadu, se blíží.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 12 10 0 2 28:7 30
2. FC Viktoria Plzeň 12 9 1 2 18:11 28
3. AC Sparta Praha 12 8 2 2 23:8 26
4. FC Baník Ostrava 12 7 3 2 19:9 24
5. FK Jablonec 12 7 1 4 24:11 22
6. FC Fastav Zlín 12 6 3 3 18:10 21
7. FC Slovan Liberec 12 4 4 4 13:13 16
8. Bohemians Praha 1905 12 4 4 4 13:14 16
9. FK Mladá Boleslav 12 4 2 6 25:29 14
10. 1. FK Příbram 12 4 2 6 18:28 14
11. FK Teplice 12 3 3 6 14:20 12
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT