OKRESNÍ PŘEBOR IV. TŘÍDA

8. kolo

Čermná – Dobruška C 1:0

Branka: Chalupník Lukáš. Rozhodčí: Rada, Morávek. ŽK 2:2. Diváků 50. Poločas 0:0. Rozhodl Chalupníkův gól.

Černíkovice C – Vamberk B 1:2

Branky: Flégl Lukáš – Hamerskýleš, Leimer Filip. Rozhodčí: Nosek. ŽK 2:2. Diváků 30. Poločas 0:1.

Křovice – Kostelec B 1:0

Branka: Šanovec Jaroslav. Rozhodčí: Kohoutek. ŽK 1:2, ČK 0:1 (Čihák Josef). Diváků 70. Poločas 1:0.

Dobré B – Javornice B 2:1

Branky: Votroubek Miloš 2 – Bárta Jiří. Rozhodčí: David. ŽK 0:1. Diváků 50. Poločas 1:0.

Kostelecká Lhota B – Lípa B 1:4

Branky: Matějus Roman – Doležal Luděk 2, Kopecký Stanislav, Martínek Petr. Rozhodčí: Kerhat. ŽK 1:1. Diváků 40. Poločas 0:3. Pohledné vyrovnané utkání rozhodli střelecky disponovaní hosté už do přestávky.

1. Lípa B 6 0 1 30:10 18
2. Křovice 6 0 1 12:4 18
3. Čermná 5 0 1 18:5 15
4. Kostelec B 4 0 2 9:7 12
5. Olešnice 3 0 3 14:17 9
6. Dobré B 3 0 4 11:16 9
7. Dobruška C 2 1 3 6:7 7
8. Vamberk B 1 2 3 7:16 5