Kostelec – Olympia 3:2

„Proti favorizovanému soupeři jsme technické nedostatky nehradili bojovností a vyplatilo se. Dvougólové vedení nám zabezpečily dva krásné góly Chocholy,“ uvedl kouč Kostelce Luboš Chlajn. Jenže Olympia se nevzdala a ještě do přestávky vyrovnala na 2:2. „Oceňuji, že kluci se po vyrovnání dokázali opět zvednout.“ Rozhodla naše solidní kombinace prostředkem hřiště, na jejímž konci byl opět Chochola,“ pochvaloval si Chlajn, podle něhož hosté se v závěrečném platonické tlaku nic nevytvořili. „Dobře jsme ubránili jejich standardky.“

Přepychy – Náchod B 2:1

V Přepychách se radovali z premiérového vítězství v sezoně. Rodilo se těžko. Náchodský Růžička gólem do šatny domácí příznivce rozesmutnil a zdálo se, že vše zůstane ve starých kolejích. Přepyšský celek v předchozích třech domácích vystoupeních dovolil soupeřům odvézt všech devět bodů. Přepyšští za nesmírně bojovný výkon byli v závěru odměněni. Dvanáct minut před koncem vyrovnal z penalty Placák a čekání na výhru ukončil Sršňův gól v 85. min.

Broumov - Rychnov 1:3

Rychnovský Spartak si v Broumově připsal páté vítězství v řadě, přestože se proti jeho brance kopaly dva pokutové kopy. „První za stavu 0:1 bravurně chytil brankář Rydlo. Z druhé penalty už domácí vyrovnali,“ uvedl rychnovský trenér Martin Hodoval. Jeho tým praktikoval hru ze zabezpečené obrany a spoléhal na brejky a standardní situace. „Šli jsme do vedení, když po rohu hlavičkoval Kuhn. Do vedení nás po přestávce poslal po brejku stejný hráč střelou ze dvaceti metrů.“ Gólovou pečeť dal zápasu v poslední minutě po dalším rychlém brejku Rychtera.

Lhota p. L. - Doudleby 2:3

Doudlebští ve Lhotě dokázali rychle odpovědět na vedoucí gól domácích. Krátce po přestávce šli do vedení, ale Lhotští v 67. min. vyrovnali. Rozhodnutí přinesl pět minut před koncem vlastní gól Lhoty.

1. Nový Bydžov 5 2 0 18:4⋌17
2. Rychnov n. K. 5 1 1 13:5⋌16
3. Olympia HK 4 1 2 17:8⋌13
4. Nová Paka 3 3 1 12:9⋌12
5. Broumov 4 0 3 13:11⋌12
6. Lhota p.L. 3 2 2 11:8⋌11
7. Č. Kostelec 3 1 3 17:13⋌10
8. Jičín 3 1 3 12:10⋌10