Týniště – Dvůr Králové 1:1

V oboustranně bojovném a kvalitním derby se vše podstatné odehrálo hned v úvodní čtvrthodině. Už ve 2. min. po rychlé akci hostů, zaváhání týnišťské obrany a nepovedené ráně S. Ježka překonal Brendl bezmocného Ottmara. O devět minut později bylo srovnáno. Míč putoval po ose Gorol, Seifert, Lemfeld a posledně jmenovaný zblízka vyrovnal. V dalším průběhu měli více ze hry domácí, ale gól už nepadl.

Fakta – branky: 11. Lemfeld – 2. Brendl. Rozhodčí: T. Chládek (Dobřichovice). ŽK: 1:2. Diváků: 250. Poločas: 1:1. SK Týniště n. O.: Ottmar – Tomášek, Zdeňka, Hribž, Poděbradský – Seifert, Černý, Plašil, Lemfeld (80. Barvínek) – Gorol, Duchnič (72. Winkler). TJ Dvůr Králové: Tomek – Král, Kruliš, Bělina, S. Ježek – Kilevník, Holub, Huňák, Míl – M. Otradovský (66. Řežábek), Brendl.

Trutnov – Hradec B 1:1

Fakta – branky: 78. Kamitz – 13. Špidlen. Rozhodčí: Morávek. ŽK: 0:5. Diváků: 85. Poločas: 0:1. FK Trutnov: Šťastný – Mikeš, P. Makovský, Syrovátka, Görner – Machalík (68. Pejchal), Marks, J. Makovský (90. Chmelík), Mařas (15. Horák) – Kamitz, J. Šembera. FC Hradec Králové: Frydrych (26.Pišta) – Veselka, Přibyl, Kašpar, Uchytil (86. Melek) – Kaplan, Špidlen, Jelínek (84. Zieris), Belák – Dvořák, J. Čech.

Choceň – Pěnčín 0:0

V zápase, ve kterém by byl pro obě mužstva tříbodový zisk jako jízdenka z pekla, se žádný střelec nenašel. Fakta – Rozhodčí: Myška. ŽK: 3:2. Diváků: 100. Poločas: 0:0. FK Agria Choceň: Choceň: Gerčák – Kopecký, Michal, Smejkal L., Benák – Dostál (29. Synek), Jandera, Šulc, Smejkal V. – Šabata, Reichl (88. Hunal).

Chrudim – Hlavice 0:2

Favorizovaní hosté ve vyrovnaném duelu dokázali na rozdíl od „afrkáčů“, kteří postrádali čtyři hráče základní sestavy, využít alespoň dvě šance. Fakta – branky: 14. Mizera, 24. Diviš. Rozhodčí: Haleš (Hradec Králové). ŽK: 3:3. Diváků: 160. Poločas: 0:2. AFK Chrudim: Lankaš – Kubík, Jirousek (46. Hudák), Rahimič, Klíma – Holub, Semerád, Kopecký (65. Hýsek), Dostálek – Hauf, Vácha.

Dobrovice – Tesla 2:2

V 56. minutě domácí vedli již 2:0, ale hosté dosáhli na bod. Fakta – branky: 53. Vladyka, 56. Tůma – 62. Petrus, 87. Jeřábek – Rozhodčí: Martínek (Jablonec n. J.) ŽK: 4:4, Diváků: 150 Poločas: 0:0. Tesla Pardubice: Shejbal – Cincibuch (76. Svědík), Prorok, Hlava, Voženílek, Brož,Vaňous, Jeřábek, Škvrňák – Hudec (60. Fidra), Petrus. ⋌(jma)

Převýšov – Velim 0:0

V atraktivním duelu si oba týmy vypracovaly dostatek šancí ke skórování. Ve druhém poločase byli o něco aktivnější hosté. Ale dvě velké šance zahodili domácí Fejfar s Ujcem. Body se nakonec spravedlivě dělily. Fakta – Rozhodčí: Blaschke (Rudoltice). ŽK: 2:4. Diváků: 400. SK Převýšov: Petr - Štoček, Krejčí, Franc, Šmíd - Hradecký, T. Hrabík (37. P. Hrabík), Breda (23. Ujec), Kopecký (90.Puskás) - Holý, Fejfar.

Ovčáry – Předměřice 5:0

Ovčáry v tréninkovém tempu splnily tříbodovou povinnost. Fakta – branky: Janda 2, Hyka 2, Kreuz. Rozhodčí: Vitner (Teplice). ŽK: 0:3. Diváků: 170. Poločas: 2:0 Slavoj Předměřice: Cejnar - Bergman, Krejčík, Hronek, Urban - Mlynář, Vyleťal, Kout, Lejp (55. Hlavatý), Krejcar (45. Jaroš) - Neppl( 60. Bareš).

Holice – Čelákovice 1:2

Hrála se již druhá minuta nastavení, když únik Dalekokoreje zastavil na hranici velkého vápna Zeman a sudí Malák nařídil dost spornou penaltu… Fakta – branky: 69. J. Englich – 67. Skuhravý, 90. (+2.) Dozorec (pen.). Rozhodčí: Malák (Štětí), ŽK: 2:2. Diváků: 210. Poločas: 0:0. SK Holice: Svoboda – Kopa, Jedlička, Skalický (61. J. Englich), Zeman – Machatý, Franc, Vavroušek, Novák – J. Jelínek, Veis.

1. Hlavice 12 0 2 30:5 36

2. Ovčáry 9 3 2 29:10 30

3. Dvůr Králové 6 6 2 25:15 24

4. Velim 7 3 4 20:14 24

5. FC Hradec B 6 4 4 19:15 22

6. Tesla Pardubice 5 6 3 27:19 21

7. Pěnčín–Turnov 6 3 5 24:21 21

8. Týniště n. O. 5 6 3 19:16 21