1.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

9. kolo

Lípa n. O. B – Čermná 0:2

Branky: Kroulík Aleš 2. Rozhodčí: Slezák V., Suchánek. ŽK 4:0, ČK 1:1 (Guldán Ladislav – Kubíček Miloslav). Diváků 40. Poločas 0:1. Domácí doplatili na neproměňování gólových šancí. Diváci viděli dvě branky a dvě červené karty.

Javornice B – Kost. Lhota B 1:2

Branky: Krunčík Jaroslav – Hejl Stanislav, Sládek Jan. Rozhodčí: Slezák V., Kout. ŽK 1:2. Diváků 70. Poločas 1:2.

Kostelec B – Dobré B 7:1

Branky: Hodač Jindřich 2, Hostinský Tomáš 2, Šrámek Lukáš 2, Pinkas Pavel – Vidlák Tomáš. Rozhodčí: David, Jindáček, Kos. ŽK 0:2. Diváků 50. Poločas: 2:1. V poločase vedli domácí rozdílem jediného gólu, ale po přestávce střelecky explodovali a nasázeli do sítě branky odevzdané rezervy Dobrého pět branek.

Vamberk B – Olešnice 4:2

Branky: Rozhodčí: Jedlinský, Kučera, Němeček. Diváků 50. Poločas 2:1. Šest gólů týmy rozložily do obou poločasů.

Dobruška C – Černíkovice C 0:1

Branka: Beneš Rudolf. Rozhodčí: Dostálek, Vojka, Rada. Diváků 50. Poločas 0:0. V průměrném utkání vyhráli šťastnější hosté zásluhou přesného zásahu Beneše.

Příští kolo:
Sobota 6. října: Čermná - Černíkovice C, Olešnice v Orlických horách - Dobruška C, Křovice - Vamberk B, Kostelecká Lhota B - Kostelec nad Orlicí B, Lípa nad Orlicí B - Javornice B vše 16.00.

1.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů Montážní dělník/-ice ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 13000 kč. Volných pracovních míst: 200. Poznámka: Místo výkonu práce: Lipovka 162 (areál fy Simoldes Plasticos Czech s.r.o.) , Kontakt e-mailem bandurcin@pssczech.com., - manuální zručnost, - práce spočívá v odebírání plastových výrobků u lisu.. Pracoviště: Pss cz s.r.o. - pracoviště lipovka, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Zdena Bandurčin, .

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 16 000 Kč

Pomocní kuchaři Pomocný/-á kuchař/-ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 21100 kč. Volných pracovních míst: 29. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail restaurace.kv.bunkoviste@aramark.cz nebo telefonicky. , - ZŠ, - praxe v kuchyni min. 1 rok, - schopnost být součástí týmu, - spolupráce při vaření hotových jídel a minutek a jejich následný výdej , - výhodou: HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty a služby, v případě zájmu možnost kuchařských kurzů, školení, odměny za doporučení nového zaměstnance.. Pracoviště: Aramark, s.r.o. - pracoviště škoda auto kvasiny, 517 02 Kvasiny. Informace: Lucie Poláčková, +420 601 132 653.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 18 000 Kč

Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva Manipulační dělník ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Kontakt e-mailem martin.skoumal@wotan.cz., - manuální zručnost, - fyzická zdatnost (manipulace s těžkými břemeny) , - obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva, - obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků, - obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva, - 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění.. Pracoviště: Wotan forest, a.s.- pracoviště, Kvasinská, č.p. 297, 517 01 Solnice. Informace: Martin Skoumal, .

Řemeslné práce - Řemeslné práce Čalouník 20 000 Kč

Čalouníci a příbuzní pracovníci Čalouník/ice. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail brouskova@jech.cz., - SOU, - praxe v oboru min.1 rok, - čalounické práce v oblasti výroby čalouněného nábytku (sedací soupravy, křesla, židle), - týden dovolené navíc, příspěvek na stravování.. Pracoviště: Jech cz s.r.o., Nádražní, č.p. 481, 518 01 Dobruška. Informace: Yvona Břoušková, +420 494 629 251.

Mnoho osobních soubojů svedl s velmi těsnou obranou Vítkovic hradecký útočník René Kropáček.

Plán zněl: Neprojde!

Tip liga - Ilustrační snímek.

Tipujte fotbalové zápasy a hrajte o televizor a sud piva

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.