Roveň sesadila Lukavici a sama vede

RYCHNOVSKO - Rychnovská Labuť si s chutí zastřílela. Deštné C nedalo šanci rezervě Opočna.

24.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Miroslav Sixta

OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDA

8. kolo

Doudleby B – Dobruška B 1:1

Branky: Hynek Roman – Danč Lukáš. Rozhodčí: Fišer. ŽK 2:0. Poločas 0:1. Diváků 50.

Labuť RK – Častolovice B 6:1

Branky: Majer Stanislav 2 (jednou z penalty), Fröhde Stanislav 2, Řehák Miloš, Matuška David – Beneš Petr. Rozhodčí: Štancl, Růža, Kolman. Diváků 60. Poločas: 5:0. V utkání hraném bez karet domácí do půle excelovali.

Deštné C – Opočno B 3:0

Branky: Prouza Jan, Veselý Lukáš, Balek Václav z penalty. Rozhodčí: Knapek, Suchánek. ŽK 1:0. Diváků 60. Poločas 2:0. Hostující tým domácí branku vůbec neohrozili.

Javornice – Domašín 1:2

Branky: Filip Libor – Václavek Jan, Petr Jan. Rozhodčí: Matuška, Moravec, Morávek. ŽK 4:2. Poločas 0:1. Diváků 40.

Křivice – Slatina 3:3

Branky: střelci nehlášeni – Plevák Michal, Uher Lukáš, Luščák Miloš z penalty. Rozhodčí: Feichtinger. Diváků 50. Poločas 2:1. Domácí mužstvo výsledek utkání nenahlásilo.

Roveň – Lukavice 1:0

Branka: Luňáček Jaroslav. Rozhodčí: Jedlinský. ŽK 4:4. Diváků 120. Poločas 0:0. Lukavický tým podruhé v sezoně prohrál a ztratil vedení. Gól kanonýra Luňáčka posunul jeho spoluhráče do čela tabulky.

Příští kolo:
Sobota 29. září: Lukavice - Doudleby B, Slatina - Roveň, Domašín - Křivice vše v 16.00.
Neděle 30. září: Dobruška B - Labuť Rychnov nad Kněžnou 14.00. Opočno B - Javornice 14.30. Častolovice B - Deštné C 16.00.

24.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 31 000 Kč

Úředníci ve skladech Skladový/á kontrolor/ka v automotive. Požadované vzdělání: úsv. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 31000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Agenturní zaměstnávání. , Místo výkonu práce: Plastic Omnium Auto Exteriors, s.r.o., Lipovka. , Kontakt telefonicky PO - PÁ od 8 do 17 hod. nebo elektronicky na e-mail martina.tuckova@randstad.cz., Požadavky:, - min. SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, - komunikativní znalost angličtiny nebo polštiny, - znalost MS Office a praktické zkušenosti se systémem SAP vítány, - zkušenosti ve výrobní logistice výhodou, - odolnost vůči stresu, ochota pracovat v týmu, - ochota pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční směny) , - pečlivost, samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, Náplň práce:, - zajištění a kontrola požadovaného materiálu ve skladě, - evidence účetních dokladů v SAP, - komunikace s výrobním závodem a dodavateli, - plánování dopravy/nakládek, - provádění inventur, vedení evidence obalů, - objednávání spotřebního materiálu, Zaměstnanecké výhody:, - stravenky, dovolená navíc, bonusy, odměny, - seberealizace a možnost rozvoje, práce v prosperující výrobní společnosti, - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, motivující finanční ohodnocení, - uvedená mzda je po ZD.. Pracoviště: Randstad s.r.o. - pracoviště lipovka, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Martina Tučková, +420 778 764 668.

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 16 000 Kč

Pomocní kuchaři Pomocný/-á kuchař/-ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 21100 kč. Volných pracovních míst: 29. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail restaurace.kv.bunkoviste@aramark.cz nebo telefonicky. , - ZŠ, - praxe v kuchyni min. 1 rok, - schopnost být součástí týmu, - spolupráce při vaření hotových jídel a minutek a jejich následný výdej , - výhodou: HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty a služby, v případě zájmu možnost kuchařských kurzů, školení, odměny za doporučení nového zaměstnance.. Pracoviště: Aramark, s.r.o. - pracoviště škoda auto kvasiny, 517 02 Kvasiny. Informace: Lucie Poláčková, +420 601 132 653.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 22 000 Kč

Obsluha strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená Seřizovač/-ka pro provoz přádelny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt telefonicky PO - PÁ od 8 do 14 hod., nebo e-mailem vamtex@vamtex.cz., - SOU, - příprava surovin a seřizování textilních strojů na provoze přádelny, - oprávnění k řízení VZV výhodou , - příspěvek na obědy, - nástup ihned nebo dle dohody.. Pracoviště: Vamtex spol. s r.o., Na Kameni, č.p. 146, 517 54 Vamberk. Informace: Jana Lžíčařová, +420 608 662 297.

Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů Obsluha strojů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Kontakt telefonicky., - obsluha strojů, - průběžné měření kusů a zapisování hodnot, - PP na dobu určitou 3 měsíce.. Pracoviště: Progrestech-nástroje, s.r.o. - provozovna, Pulická, č.p. 105, 518 01 Dobruška. Informace: Adéla Kašparová, +420 731 588 403.

Mnoho osobních soubojů svedl s velmi těsnou obranou Vítkovic hradecký útočník René Kropáček.

Plán zněl: Neprojde!

Tip liga - Ilustrační snímek.

Tipujte fotbalové zápasy a hrajte o televizor a sud piva

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.