9. kolo

Lukavice – Doudleby B 3:1

Branky: Homola Lubomír 2, Schod Jiří – Šarík Milan. Rozhodčí: Matuška, Veselík. ŽK 2:4. Diváků 50. Poločas 0:1. Domácí v poločase prohrávali, ale po zvýšeném tlaku ve druhém poločase zápas otočili zásluhou třech gólů.

Slatina – Roveň 1:3

Branky: Uher Lukáš z penalty – Mikyska Alan, Šimerda Miroslav, Beneš Vít. Rozhodčí: Rada, Šolc, Knapek. ŽK 3:2, ČK 1:0 (Hynek Stanislav). Diváků 100. Poločas 0:2. Vedoucí celek ve Slatině nezaváhal.

Domašín – Křivice 1:1

Branky: Raděj Ivo – Štěpán Lukáš. Rozhodčí: OFS HK. ŽK 2:3. Diváků 40. Poločas 0:1. Spravedlivá dělba bodů.

Opočno B – Javornice 2:3

Branky: Škrabal Miloslav 2 (jednou z penalty) - Tobiška Jiří 2, Filip Miroslav z penalty. Rozhodčí: Nosek, Nedvídek, Leimer. ŽK 4:3, ČK 1:0 (Svatoň Václav). Diváků 30. Poločas: 0:1. Gólová úroda ve druhé půli.

Častolovice B – Deštné C 3:3

Branky: Přikryl Miroslav 2, Suchý Aleš – Prouza Jan, Hafner David, Veselý Lukáš. Rozhodčí: Provazník, Eimann, Morávek. ČK 1:0 (Horyna Libor). Diváků 30. Poločas: 2:2.

Dobruška B – Labuť RK 2:2

Branky: Hašek Aleš 2 (jednou z penalty) - Jangl Miloslav, Majer Stanislav. Rozhodčí: Šolc. ŽK 1:3, ČK 0:1 (Kodytek Aleš). Diváků 30. Poločas 0:1.

1. Roveň 6 1 1 19:6 19
2. Lukavice 6 0 2 18:12 18
3. Dobruška B 4 3 1 20:9 15
4. Deštné C 4 3 1 16:10 15
5. Labuť Rychnov 3 2 3 19:17 11
6. Opočno B 3 1 4 13:10 10
7. Křivice 2 4 2 16:13 10
8. Doudleby B 3 1 4 18:16 10