Finále po půlhodině otázkou skóre

DOBRUŠKA - Vítězem fotbalového Poháru Rychnovska se stal celek TJ Dobruška, vedoucí tým I. B třídy. Ve finále deklasoval Baník Vamberk, který ve velmi improvizované sestavě dokázal domácímu celku vzdorovat pouze půlhodinu. Pak už byl zápas pouze otázkou výše skóre. Dobruška na hřišti jednoznačně dominovala. Kanonýr Hašek ke gólu z první půle přidal po přestávce klasický hattrick.

30.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Ježdík

Vítězem Poháru Rychnovska se stali fotbalisté TJ Dobruška. Improvizovaná sestava Vamberka nestačila.

Dobruška – Vamberk 6:0

Režie finálového duelu se od úvodních minut ujali domácí fotbalisté. Ve 3. min. přinesla první šanci zápasu spolupráce A. Zilvara s nejlepším dobrušským střelcem Haškem, kterému ale míč v rozhodujícím okamžiku odskočil. Ve 4. min. zahrál trestný kop Zrzavý, jenže mířil vysoko nad vamberskou branku. Po čtvrthodině A. Zilvar uvolnil R. Danče, ale ten zakončoval na dlouhou nohu a nezamířil přesně. Ve 21. min. střílel v šestnáctce hostů Hubáček, ale střela směřovala do oblak. Změnit skóre mohl jako první Zrzavý, který se prosadil přes dva vamberské hráče. První gól zápasu přišel po přímočaré akci Dobrušky ve 29. min. Míč odvážně zatáhl Hubáček a jeho přihrávku chytře prodloužil do sítě R. Danč – 1:0. Pět minut před přestávkou proběhl napříč pokutovým územím Vamberka Doubek a zakončil do odkryté branky – 2:0. O dvě minuty později stejný hráč připravil první branku pro domácího kanonýra Haška – 3:0.

O vítězi pohárové trofeje tak bylo rozhodnuto už do poločasu. Po změně stran se autor osmi dobrušských branek v I. B třídě blýskl klasickým hattrickem a dokonal tak půltuctový debakl hostů, kteří se v Dobrušce představí opět přesně za týden v mistrovském utkání I. B třídy.

Branky: Hašek 4, R. Danč, Doubek. Rozhodčí: Šolc – Moravec, Feichtinger. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 3:0.

TJ Dobruška: Šrámek – Dubský – Jarkovský, T. Zilvar, Šotola (50. Chválek), Doubek, Zrzavý, Hubáček (58. Jirásek), A. Zilvar – R. Danč (78. Forejtek), Hašek. Baník Vamberk: J. Flekr – Malý, Přikryl, A. Hamerský – Páral (50. Malý), Dostál, Vašků (36. Drtina), Pavelka (49. Sarwa) – Potužník, R. Šponar, M. Šponar.

30.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů Montážní dělník/-ice ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 13000 kč. Volných pracovních míst: 200. Poznámka: Místo výkonu práce: Lipovka 162 (areál fy Simoldes Plasticos Czech s.r.o.) , Kontakt e-mailem bandurcin@pssczech.com., - manuální zručnost, - práce spočívá v odebírání plastových výrobků u lisu.. Pracoviště: Pss cz s.r.o. - pracoviště lipovka, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Zdena Bandurčin, .

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 16 000 Kč

Pomocní kuchaři Pomocný/-á kuchař/-ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 21100 kč. Volných pracovních míst: 29. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail restaurace.kv.bunkoviste@aramark.cz nebo telefonicky. , - ZŠ, - praxe v kuchyni min. 1 rok, - schopnost být součástí týmu, - spolupráce při vaření hotových jídel a minutek a jejich následný výdej , - výhodou: HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty a služby, v případě zájmu možnost kuchařských kurzů, školení, odměny za doporučení nového zaměstnance.. Pracoviště: Aramark, s.r.o. - pracoviště škoda auto kvasiny, 517 02 Kvasiny. Informace: Lucie Poláčková, +420 601 132 653.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 18 000 Kč

Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva Manipulační dělník ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Kontakt e-mailem martin.skoumal@wotan.cz., - manuální zručnost, - fyzická zdatnost (manipulace s těžkými břemeny) , - obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva, - obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků, - obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva, - 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění.. Pracoviště: Wotan forest, a.s.- pracoviště, Kvasinská, č.p. 297, 517 01 Solnice. Informace: Martin Skoumal, .

Řemeslné práce - Řemeslné práce Čalouník 20 000 Kč

Čalouníci a příbuzní pracovníci Čalouník/ice. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail brouskova@jech.cz., - SOU, - praxe v oboru min.1 rok, - čalounické práce v oblasti výroby čalouněného nábytku (sedací soupravy, křesla, židle), - týden dovolené navíc, příspěvek na stravování.. Pracoviště: Jech cz s.r.o., Nádražní, č.p. 481, 518 01 Dobruška. Informace: Yvona Břoušková, +420 494 629 251.

Mnoho osobních soubojů svedl s velmi těsnou obranou Vítkovic hradecký útočník René Kropáček.

Plán zněl: Neprojde!

Tip liga - Ilustrační snímek.

Tipujte fotbalové zápasy a hrajte o televizor a sud piva

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.