OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY

9. kolo

Žďár n. O. – Albrechtice 2:2

Branky: Ráček Miroslav, Šomšág Jan – Velíšek Ondřej, Velíšek Luděk. Rozhodčí: Nedvídek, Moravec, Suchánek. ŽK 2:2, ČK 0:1 (Fajt Lukáš). Diváků 200. Poločas 0:1. Vedoucí celek poruhé v letošní sezoně ztratil. V sousedském derby ve Žďáru v poločase vedl, ale těsný náskok neudržel. Hosté zápas dohrávali v deseti.

Solnice – Kostelecká Lhota 0:1

Branky: Chaloupka Tomáš. Rozhodčí: Leimer, Morávek, Jedlinský. ŽK 4:4, ČK 0:1 (Málek Libor). Diváků 80. Poločas 0:0. Hosté vyhráli brankou v nastaveném čase.

Přepychy B – Dobré 4:1

Branky: Lukeš Roman 2, Prát Martin z penalty, Rejchrt Milan – Dostál Jan. Rozhodčí: Veselík, Šolc, Fišer. ŽK 3:3. Diváků 50. Poločas 3:1.

Petrovice – Voděrady 2:1

Branky: Lochman Petr 2 – Brich Martin. Rozhodčí: Fišer, Veselík, Matuška. ŽK 1:1. Diváků 90. Poločas: 0:0.

Zdelov – 1. FC Rokytnice 1:3

Branky: Cvejn Miloš z penalty – Koukol Pavel, Dušek Adam z penalty, Hůlka Lukáš. Rozhodčí: Vojka, Fišer, Kohoutek. ŽK 1:1. Diváků 110. Poločas 0:1. Domácím se nedaří a naopak hosté jdou od úspěchu k úspěchu.

Borohrádek – Rychnov B 1:0

Branky: Čermák Jakub. Rozhodčí: Mucha, Moravec, Feichtinger. Diváků 100. Poločas: 0:0.Domácí neproměnili pokutový kop.

Černíkovice B – Lípa n. O. 1:1

Branky: Cejpek Josef – Rektor Zdeněk. Rozhodčí: OFS Hradec Králové. ŽK 2:2. Diváků 100. Poločas: 0:0. O výsledky rozhodly pokutové kopy.

1. Albrechtice 6 2 0 22:10 20
2. 1. FC Rokytnice 5 3 0 15:8 18
3. Borohrádek 5 1 2 17:7 16
4. Petrovice 4 2 2 9:7 14
5. Lípa n. O. 4 1 3 10:7 13
6. Kostelecká Lhota 4 0 4 12:12 12
7. Žďár n. O. 3 2 3 11:13 11
8. Voděrady 3 1 4 14:17 10