VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FORTUNA LIGA: Konečné pořadí letošní podzimní části

Rychnovsko -Na kterém místě se najdete?

5.11.2008
SDÍLEJ:

Logo Fortuna ligyFoto:

Jedenáctka nejlepších hráčů Fortuna ligy

RK0048 Slavomír Kotyza, Peklo n. Zd. 11 121

RK0062 Daniela Ludvíková, Rychnov n.K. 11 118

RK0016 Miloslav Šulc, Rychnov n.K. 5 118

RK0047 Božena Šulcová, Rychnov n.K. 5 118

RK0127 Petra Jehličková, Rychnov n.K. 11 112

RK0121 Renáta Holubářová, Slatina 8 106

RK0075 Milena Koblicová, Vamberk 11 104

RK0039 Vladimír Jiruška, Čestice 8 104

RK0002 Milan Říčař, Rychnov n.K. 14 103

RK0126 Radek Jehlička, Rychnov n.K. 11 103

RK0083 Ludmila Podolská, Dobruška 11 103



RK0165 Karolína Konvalinková, Vamberk 8 103
RK0045 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Zd. 2 103

14. místo
RK0028 Josef Plachetka, Houdkovice 11 100
RK0030 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 8 100

16. místo
RK0084 Libuše Dostálková, Rychnov n.K. 5 99

17. místo
RK0018 Dušan Jánský, Houdkovice 8 98

18. místo
RK0108 Josef Šesták, Č. Meziříčí 14 97
RK0120 Marie Charvátová, Čestice 11 97
RK0086 Josef Podolský, Dobruška 11 97
RK0137 Jiří Rudolf, Olešnice v O.h. 11 97
RK0095 Simír Smutný, Solnice 11 97
RK0110 Iva Šestáková, Č. Meziříčí 11 97
RK0023 Ladislav Plachetka, Houdkovice 8 97
RK0009 Josefa Suchánková, Potštejn 5 97
RK0082 Miroslav Dostálek, Rychnov n.K. 2 97

27. místo
RK0019 Sláva Dvořák, Čestice 8 94
RK0081 Vladimír Gütler, Dobruška 8 94
RK0128 František Jehlička, Rychnov n.K. 8 94
RK0113 Petr Mitlehner, Týniště n.O. 8 94
RK0105 Zdeněk Sýkora, Týniště n.O. 8 94
RK0069 Milda Bartoš, Kostelec n.O. 5 94

33. místo
RK0067 Vlastimil Dvořáček, Doudleby n.O. 2 92

34. místo
RK0049 Josef Černý, Jílovice 17 91
RK0112 Milan Koleno, Dobruška 11 91
RK0007 Aleš Kupka, Čanka 11 91
RK0044 Alča Dohnalová, Kostelec n.O. 8 91
RK0079 Miloš Šenkýř, Dobruška 8 91
RK0021 Marcela Plachetková, Houdkovice 5 91
RK0041 Jan Pohl, Rychnov n.K. 5 91

41. místo
RK0096 Alexandr Rašek, Dobruška 11 89

42. místo
RK0173 Tonda Dělák, Týniště n.O. 11 88
RK0003 Radek Hartman, Skuhrov 8 88
RK0124 Miroslav Charvát ml., Čestice 8 88
RK0053 Bořek Krejčí, Solnice 8 88
RK0080 Jaroslav Knapek, Dobruška 5 88
RK0093 Milan Mazura, Doudleby n.O. 5 88
RK0029 Václav Vaněček, Houdkovice 2 88

49. místo
RK0065 Radek Dvořáček, Doudleby n.O. 11 86

50. místo
RK0100 Olga Macková, Dobruška 17 85
RK0094 Pepa Bobek, Dobruška 8 85
RK0131 Miroslav Kratochvíl, Opočno 8 85
RK0097 Josef Albrecht, Týniště n.O. -1 85

54. místo
RK0077 Martin Sosna, Dobruška 11 82
RK0052 Petr Cejnar, Dobruška 8 82
RK0125 Miroslav Charvát, Čestice 8 82
RK0074 Miloš Dohnálek, Rychnov n.K. 5 82
RK0008 Vladislav Kuchař, Rychnov n.K. 5 82
RK0061 Antonín Závodní, Týniště n.O. 5 82
RK0085 Josef Hanyk, Vamberk 2 82

61. místo
RK0046 Lenka Hofmanová, Dobruška 8 80
RK0145 Roman Kubíček, Solnice 8 80

63. místo
RK0144 Jirka Dohnal, Kostelec n.O. 11 79
RK0058 Jan Krejčí, Solnice 8 79
RK0119 Jirka Smola, Dobruška 8 79
RK0032 Marie Vaněčková, Houdkovice 5 79
RK0109 Ladislav Provazník, Týniště n.O. 2 79

68. místo
RK0134 Jiřina Kratochvílová, Opočno 11 76
RK0152 Milan Vanžura, Dobré 11 76
RK0060 Zdeněk Lohnický, Týniště n.O. 8 76
RK0071 Jaromír Novotný st., Olešnice 8 76
RK0103 Miroslav Nuska, Týniště n.O. 8 76
RK0091 Matěj Mazura, Doudleby n.O. 5 76
RK0035 David Lehmden, Houdkovice 2 76
RK0026 Jana Vaněčková, Houdkovice 2 76
RK0031 Josef Vilímek, Olešnice 0 76

77. místo
RK0073 Jaroslav Novotný, Olešnice 11 74
RK0155 Jiří Pavelka, Vamberk 5 74
RK0172 Václav Vágner, Dobruška 5 74
RK0040 Lukáš Jiruška, Čestice 2 74
RK0179 Martin Tobiška, Týniště n.O. 2 74

82. místo
RK0130 Jan Řepa, Dobruška 11 73
RK0148 Marek Bednář, Dobruška 8 73
RK0167 Pavla Konvalinková, Vamberk 8 73
RK0020 Pavel Dohnanský, Olešnice v O.h. 5 73
RK0015 Jaroslav Suchánek, Potštejn 2 73

87. místo
RK0063 Eva Dvořáková, Doudleby n.O. 11 71
RK0012 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 71

89. místo
RK0204 Simona Doležalová, Vamberk 14 70
RK0150 Milan Bartoš, Křovice 8 70
RK0101 Jaroslav Macek, Dobruška 8 70
RK0107 Ládík Tintítko, Týniště n.O. 8 70
RK0033 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 70
RK0092 Jiří Klossowski, Dobruška 2 70
RK0164 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 70

96. místo
RK0076 Jiří Ksandr, Olešnice v O. h. 0 69

97. místo
RK0001 Jaroslav Šitina, Byzhradec 11 68
RK0068 Miroslav Filip, Rychnov n.K. 5 68
RK0116 Milan Hofman, Dobruška 5 68

100. místo
RK0203 Hanka Doležalová, Vamberk 14 67
RK0038 Květa Dvořáková, Čestice 5 67

102. místo
RK0111 Pavel Provazník, Kostelec n.O. 2 66

103. místo
RK0118 Josef Hejhal, Kostelec n.O. 5 65
RK0147 Petr Ficenec, Chábory 2 65
RK0153 Josef Ficenec, Dobruška 2 65

106. místo
RK0170 Hana Novotná, Olešnice 11 64
RK0106 Josef Šesták ml., Č. Meziříčí 8 64
RK0123 Pavel Bartoš, Semechnice 5 64
RK0055 Stanislava Krejčová, Solnice 5 64
RK0102 Vladimír Lichý, Dobruška 5 64
RK0051 Vlasta Kotyzová, Peklo n. Zd. 2 64
RK0025 Anna Vilímková, Olešnice 0 64

113. místo
RK0050 Lenka Janská, Houdkovice 8 62

114. místo
RK0202 Oldřich Doležal, Vamberk 14 61
RK0104 Milan Kolenec, Opočno 8 61
RK0149 Václav Mervart, Dobruška 5 61

117. místo
RK0156 Soňa Pavelková, Vamberk 8 60
RK0057 Monika Brendlová, Týniště n.O. 0 60

119. místo
RK0136 Kateřina Filipová, Rychnov n.K. 2 59

120. místo
RK0194 Petr Bažant, Lípa n. O. 8 58
RK0139 Pavel Dvořák, Kostelec n.O. 5 58
RK0088 Petr Hellinger, Dobruška 5 58
RK0072 Ludmila Dohnálková, Rychnov n.K. 0 58

124. místo
RK0193 Jan Plašil, Javornice 11 57
RK0191 Josef Plašil, Javornice 8 57
RK0138 Jiří Tauz, Solnice 0 57

127. místo
RK0190 Marie Filipová, Jaroslav 8 55
RK0189 František Kroš, Javornice 8 55
RK0005 František Bříza, Potštejn 2 55
RK0010 Marie Kuchařová, Rychnov n.K. 2 55
RK0027 Josef Vilímek ml., Olešnice 0 55

132. místo
RK0078 Iva Dohnálková, Rychnov n.K. 8 53

133. místo
RK0169 Lukáš Hrubý, Val 8 52

134. místo
RK0196 Hanka Potužníková, Vamberk 8 51
RK0056 Martina Brendlová, Týniště n.O. 0 51

136. místo
RK0211 Emílie Motlová, Vamberk 14 50
RK0188 Hanka Hamerská, Vamberk 10 50

138. místo
RK0161 Jakub Mervart, Dobruška 5 49
RK0117 Josef Sedláček, Olešnice 0 49
RK0132 Zbyněk Kubový, Lipovka -1 49

141. místo
RK0154 Michal Pavelka, Vamberk 5 47
RK0178 Matěj Moravec, Dobruška -4 47

143. místo
RK0174 Václav Mervart ml., Dobruška 8 46
RK0089 Michala Mazurová, Doudleby n.O. -1 46
RK0176 Jiří Zelingr, Dobruška -1 46

146. místo
RK0059 František Brendl, Týniště n.O. 0 45
RK0054 Miki Brendl, Týniště n.O. 0 45

148. místo
RK0098 Václav Jirčík, Dobruška 2 43
RK0011 Petr Jelínek, Habrová -1 43

150. místo
RK0064 Martina Filipová, Rychnov n.K. 5 41
RK0004 Petra Lukášková, Trnov 2 41

152. místo
RK0133 Martina Smolová, Dobruška 11 40
RK0168 Zdeňka Procházková, Jílovice 5 40
RK0037 Petr Rudolf, Olešnice v O.h. 5 40
RK0151 Radim Sobotka, Opočno -1 40

156. místo
RK0157 Jarmila Pavelková, Vamberk 5 38

157. místo
RK0141 Dagmar Střihavková, Voděrady 0 37

158. místo
RK0192 Marie Plašilová, Javornice 5 36
RK0175 Marek Berounský, Týniště n.O. 0 36
RK0160 Jiří Prause, Spáleniště 0 36
RK0171 Michal Prause, Spáleniště 0 36

162. místo
RK0099 Jiří Mazač, Dobruška 8 34
RK0166 Ladislav Procházka, Jílovice 0 34
RK0177 Martin Vázquez, Dobruška 0 34

165. místo
RK0163 Jan Konvalinka, Vamberk 0 33
RK0115 Zd. Rektor, Týniště n.O. 0 33

167. místo
RK0034 Ondřej Dostál, Vamberk 0 31

168. místo
RK0143 Vladimír Střihavka, Voděrady 0 30
RK0022 Tomáš Lukáš, Olešnice v O.h. -1 30

170. místo
RK0014 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 29

171. místo
RK0017 Radka Gottwaldová, Olešnice v O.h. 2 28
RK0114 Jan Hellinger, Dobruška -1 28
RK0158 František Michera, Vamberk -1 28

174. místo
RK0006 Radka Břízová, Potštejn 2 27
RK0043 Vítězslav Sršeň, Častolovice 0 27

176. místo
RK0293 Olda Krsek, Vamberk 11 26
RK0042 Lucie Jirušková, Čestice 2 26
RK0220 Zdeňka Jedlinská, Vamberk -1 26

179. místo
RK0122 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí 5 25
RK0231 Michaela Morongová, Vamberk 0 25
RK0197 Maruška Foglová, Vamberk -1 25

182. místo
RK0195 Pavel Vacek, Rychnov 2 24

183. místo
RK0180 Zdeňka Šatrová, Peklo n. Z. 14 23
RK0186 Jana Klárová, Vamberk 2 23
RK0142 Martina Střihavka, Voděrady 0 23
RK0140 Tereza Střihavková, Křivice 0 23
RK0066 Michaela Filipová, Rychnov n.K. -1 23

188. místo
RK0234 Pavel Šponar, Peklo n. Z. 0 22

189. místo
RK0226 Darja Klimovičová, Vamberk 0 21

190. místo
RK0162 Lukáš Prause, Spáleniště 0 18

191. místo
RK0237 Ladislav Jedlinský, Peklo n. Z. 0 17
RK0207 Marta Piskorová, Vamberk 0 17
RK0222 Vladimír Klár, Vamberk -4 17

194. místo
RK0135 Lilia Ščerbakova, Opočno 2 16

195. místo
RK0213 Petr Bartoš, Vamberk 0 15
RK0013 Jiří Lacina, Dobruška 0 15

197. místo
RK0230 Karel Pavlišta, Vamberk 0 14

198. místo
RK0252 Maruška Arnoštová, Peklo n. Zd. 0 13
RK0187 Hanka Dlabková, Vamberk 0 13
RK0182 Ondřej Mach, Záhornice 0 13
RK0295 Jaroslava Vašátko, Vamberk 0 13
RK0087 Jana Mazurová, Doudleby n.O. -7 13

203. místo
RK0218 Luboš Netík, Vamberk 8 12
RK0214 Ondřej Hafera, Vamberk 0 12
RK0208 Mirek Piskora, Vamberk 0 12
RK0205 Tonda Šafránek, Vamberk 0 12
RK0215 František Žirovnický, Vamberk 0 12

208. místo
RK0070 Břetislav Brož, Kostelec n.O. 0 11
RK0223 Jirka Felcman, Vamberk 0 11
RK0284 Rudolf Futter, Vamberk 0 11
RK0257 Roman Hanyk, Peklo n. Zd. 0 11
RK0217 Milan Hejlek, Vamberk 0 11
RK0249 Mirek Sedláček, Peklo n. Z. 0 11
RK0258 Vlasta Štěpánová, Peklo n. Zd. 0 11

215. místo
RK0281 Josef Martínek, Vamberk 5 10
RK0228 Jana Kotyzová, Vamberk 0 10
RK0250 Jiří Krsek, Peklo n. Z. 0 10
RK0090 Dominik Hellinger, Dobruška -1 10

219. místo
RK0265 Vašek Hrdina, Peklo n. Zd. 2 9

220. místo
RK0268 Petr Dušek, Peklo n. Zd. 0 8
RK0227 Josef Dvořák, Vamberk 0 8
RK0024 Tomáš Emil, Olešnice v O.h. 0 8
RK0263 Pavel Hejlek, Peklo n. Zd. 0 8
RK0221 František Holoubek, Vamberk 0 8
RK0275 Maruška Janštová, Peklo n. Zd. 0 8
RK0271 Franta Kapucián, Peklo n. Zd. 0 8
RK0304 Jiří Kubíček, Vamberk 0 8
RK0289 Dušan Kučera, Vamberk 0 8
RK0245 Pavel Marek, Rychnov 0 8
RK0305 Milan Matyáš st., Vamberk 0 8
RK0282 Karel Rykala, Vamberk 0 8
RK0247 Radana Sedláčková, Peklo n. Zd. 0 8
RK0255 Petr Štěpán, Peklo n. Zd. 0 8
RK0276 Pavel Wimer, Peklo n. Zd. 0 8

235. místo
RK0199 Tonda Jánský, Vamberk 0 7
RK0251 Růža Krsková, Peklo n. Zd. 0 7

237. místo
RK0219 Honza Netík, Vamberk 2 6
RK0240 Vlastimil Arnošt, Peklo n. Z. 0 6
RK0210 Taťána Zakusilová, Vamberk 0 6

240. místo
RK0239 Stanislav Barvínek, Vamberk 0 5
RK0285 Jaroslav Brodina, Vamberk 0 5
RK0296 Jiří Doležal, Vamberk 0 5
RK0269 Katka Dušková, Peklo n. Zd. 0 5
RK0294 Zdeněk Fabiánek, Vamberk 0 5
RK0184 Aleš Hašek, Dobruška 0 5
RK0224 Věra Jirsová, Vamberk 0 5
RK0264 Jiří Katzer, Peklo n. Zd. 0 5
RK0272 Alena Katzerová, Peklo n. Zd. 0 5
RK0229 Eva Kotlářová, Vamberk 0 5
RK0262 Miloslav Lenfeld, Peklo n. Zd. 0 5
RK0246 Anna Luňáčková, Peklo n. Zd. 0 5
RK0287 Yvona Mrázová, Vamberk 0 5
RK0300 Václav Preclík, Merklovice 0 5
RK0248 Pepča Sedláček, Peklo n. Z. 0 5
RK0298 Richard Sokol, Vamberk 0 5
RK0301 Josef Šleziger, Merklovice 0 5
RK0235 Martin Šponar, Peklo n. Z. 0 5
RK0280 Mirka Šustrová, Vamberk 0 5

259. místo
RK0216 František Cerps, Vamberk 0 4
RK0233 Jiří Mazúch, Peklo n. Z. 0 4
RK0129 Roman Izák, Opočno -4 4

262. místo
RK0200 Miloš Jánský, Vamberk 0 3
RK0297 Zdena Pavelková, Vamberk 0 3

264. místo
RK0278 Miroslav Berger, Vamberk 0 2
RK0236 Karel Derner, Peklo n. Z. 0 2
RK0274 Milan Janšta, Peklo n. Zd. 0 2
RK0277 Květa Krpačová, Vamberk 0 2
RK0302 Helena Menclová, Vamberk 0 2
RK0292 Jan Míka, Vamberk 0 2
RK0244 Hana Nováková, Peklo n. Z. 0 2
RK0273 Josef Pavlišta, Peklo n. Zd. 0 2
RK0266 Květa Pavlištová, Peklo n. Zd. 0 2
RK0242 Jaroslav Sedláček, Peklo n. Z. 0 2
RK0243 Marie Sedláčková, Peklo n. Z. 0 2
RK0303 Josef Šejna, Vamberk 0 2
RK0254 František Štěpán, Peklo n. Zd. 0 2
RK0232 Jiří Vídeňský, Vamberk 0 2
RK0259 Václav Zeman, Peklo n. Zd. 0 2
RK0260 Josef Zeman, Peklo n. Zd. 0 2
RK0291 Jindřich Janeček, Merklovice -2 2

281. místo
RK0201 Maruška Jánská, Vamberk 0 1
RK0181 Petr Mach, Záhornice 0 1
RK0299 Dagmar Luňáková, Vamberk -1 1

284. místo
RK0146 Aleš Mervart, Pohoří 0 0
RK0209 Blanka Mihalíková, Vamberk -1 0

286. – 304. místo
RK0198 Iva Bergerová, Vamberk 0 -1
RK0261 Oldřich Krsek, Peklo n. Zd. 0 -1
RK0238 Václav Krsek, Peklo n. Z. 0 -1
RK0279 Jiří Pinkas, Vamberk 0 -1
RK0241 Věra Sedláčková, Peklo n. Z. 0 -1
RK0286 Roman Skalický, Vamberk 0 -1
RK0288 Jan Souček, Vamberk 0 -1
RK0307 Martin Velecký, Vamberk 0 -1
RK0290 Pavel Chocholouš, Vamberk 2 -2
RK0212 Alena Kopecká, Vamberk 2 -2
RK0183 Martin Mach, Záhornice 0 -2
RK0270 Karel Vavřinec, Peklo n. Zd. 0 -2
RK0225 Petr Kremzar, Vamberk 0 -3
RK0206 Hanka Sýkorová, Vamberk 0 -3
RK0256 Zdeněk Kheil, Peklo n. Zd. 0 -4
RK0159 Radek Mládek, Vamberk 0 -4
RK0267 Pepík Pavlišta, Peklo n. Zd. 0 -7
RK0253 Eva Jedlinská, Peklo n. Zd. 0 -8
RK0185 Viktor Směták, Dobruška 0 -8

5.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 19 000 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač lahůdek. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Společnost Novák maso - uzeniny s. r. o. přijme na pobočku v objektu Penny Marketu v ulici Smetanova 1607, 516 01 Rychnov nad Kněžnou nové zaměstnance na pozici PRODAVAČ/PRODAVAČKA., , Kontaktní osoba: Miluše Kellerová, tel.:725 263 697, e-mail: prace@novak-mu.cz, , Náplň práce: , • pultový prodej uzenin, sýrů a lahůdek, , • obsluha pokladny, , • komunikace se zákazníky, , • příprava a doplnění zboží do pultů, , • úklid pracoviště apod., , Požadujeme: , • zdravotní průkaz, , • věk alespoň 18 let (práce s penězi), , • ochotu pracovat na směny (ranní/ odpolední)., , Nabízíme: , • zajímavé finanční ohodnocení, , • čtvrtletní výkonnostní bonusy, , • příplatky za případnou práci o víkendech a svátcích, , • příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, lázně, , • poukázka na mycí a čistící prostředky, , • slevové poukázky na odběr zboží, , • zázemí stabilní české společnosti, , • zaškolení na prodejně.. Pracoviště: Novák maso - uzeniny s.r.o., Smetanova, č.p. 1607, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Miluše Kellerová, +420 725 263 697. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 740 Kč Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Pomocník/ice na úklid. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 12740 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Kontakt telefonicky / osobně na personálním oddělení Nemocnice v Rychnově n. Kn. od 7:00 do 13:30 hodin nebo e-mailem rufferova.helena@nemocnicerk.cz. K žádosti o zaměstnání je nutné přiložit životopis. , - úklid na lůžkových odděleních dle rozpisu směn v 8 a 12 -ti hodinových směnách i o víkendech a svátcích, - začátek pracovní doby vždy od 6:00 hod., - příplatky za práci o víkendu a svátku, - příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, benefity dle platné kolektivní smlouvy, - PP na dobu určitou s předpokladem prodloužení.. Pracoviště: Oblastní nemocnice náchod a.s. - nemocnice rychnov n.kn., Jiráskova, č.p. 506, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Helena Rufferová, +420 494 502 262. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 000 Kč Prodavači v prodejnách Prodavač/-ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Kontakt e-mailem petovska@neratov.cz nebo osobně po telefonické domluvě. , - obsluha pokladny, vedení zaměstnanců. Pracoviště: Sdružení neratov, z.s. - hospoda a prodejna v neratově, 517 61 Rokytnice v Orl.horách. Informace: Marzena Peťovská, +420 494 530 058. Informační technologie - Informační technologie Technici počítačových sítí 15 000 Kč Technici počítačových sítí a systémů Technik/čka, konzultant/ka ICT. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu e-mailem patkova@indigoumi.cz., Požadavky:, - znalost nebo záliba v oboru ICT výhodou (nikoliv podmínkou), - ochota učit se a zdokonalovat v komunikačních a technických dovednostech , - příjemné vystupování, zodpovědnost , Náplň práce:, - prodej a poradenství v oboru výpočetní techniky, - komunikace se zákazníky na prodejně, řešení jejich požadavků a dotazů , - administrativa a správa spojená s chodem prodejny a servisního místa, Nabízíme: , - stabilní zaměstnání ve firmě působící na trhu 20 let, - příjemné pracovní prostředí a kolektiv, - přístup k nejnovějším výrobkům a trendům v oboru ICT, - vzdělávání v oboru a obchodních dovednostech, - slevy na prodávané produkty, firemní akce a zábavná školení, - garantované zaučení.. Pracoviště: Indigo group s.r.o. - kostelec nad orlicí, Palackého náměstí, č.p. 25, 517 41 Kostelec nad Orlicí. Informace: Hana Pátková, .

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Z přípravného utkání BC Kolín - Hradec Králové (73:83).

Do Kolína vyrazili bojovat o první výhru

Extraliga házenkářů: HBC Ronal Jičín - TJ Sokol Nové Veselí.

Jičín si chce v poháru spravit chuť

Tuři proti unavenému Nymburku propásli šanci

Východní Čechy - Na půdě mnohonásobných českých šampiónů odvedli svitavští Dekstone Tuři ve čtvrtek dobrou práci. Přesto propásli velkou šanci.

Tabulka Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 12 9 1 2 18:11 28
2. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
3. FC Baník Ostrava 12 7 3 2 19:9 24
4. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
5. FK Jablonec 12 7 1 4 24:11 22
6. FC Fastav Zlín 12 6 3 3 18:10 21
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 12 4 4 4 13:14 16
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 12 4 2 6 18:28 14
11. FK Teplice 12 3 3 6 14:20 12
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT