Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga čtenářů 8. kolo

Rychnovsko - Vítězem osmého kola je Pavel Dvořák z Kostelce nad Orlicí.

29.9.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Petr Šilar

Vítězem osmého kola oblíbené tipovací soutěže Fortuna liga čtenářů Deníku se stal Pavel Dvořák z Kostelce nad Orlicí, který získal čtrnáct bodů. Stejného výsledku dosáhl vítěz 6. kola Miroslav Charvát st. z Čestic. V čele průběžného pořadí zůstal Matěj Moravec z Dobrušky. Na dalších pozicích jsou Ladislav Procházka z Jílovic a Jana Mazurová z Doudleb.

Prosíme vítěze tohoto kola Fortuna ligy Pavla Dvořáka, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.

Průběžné pořadí

Liga mistrů
RK0112 Matěj Moravec, Dobruška 75 8 67
RK0011 Ladislav Procházka, Jílovice 38 8 61
RK0055 Jana Mazurová, Doudleby n. O. 11 58
RK0087 Daniela Ludvíková, Rychnov n. Kn. 8 58
RK0072 Jan Charvát, Čestice 117 8 55
RK0071 Marie Charvátová, Čestice 117 8 55
RK0040 Petr Mitlehner, Týniště n. O. 8 55
RK0073 Miroslav Charvát st., Čestice 117 14 52
RK0039 Antonín Závodní, Týniště n. O. 11 52
RK0078 Petr Bažant, Lípa n. Orl. 11 49

Evropská liga
RK0111 Petr Moravec, Dobruška 75 11 49
RK0029 Václav Vágner, Dobruška 8 49
RK0007 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 11 46
RK0109 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 84 8 46
RK0075 Vladislav Kuchař, Rychnov n. Kn. 8 46
RK0002 Pavel Marek, Rychnov n. Kn. 8 46
RK0086 Pavel Provazník, Kostelec n. O. 8 46
RK0044 Kačka Vaněčková, Houdkovice 19 8 46
RK0124 Majda Vaněčková, Houdkovice 5 44
RK0156 Josef Albrecht, Týniště 11 43

I. liga
RK0094 Juraj Jirásek, Sněžné 11 43
RK0098 Jakub Mervart, Dobruška 8 43
RK0107 Martin Sosna, Dobruška 965 8 43
RK0116 Milan Vanžura, Dobré 8 43
RK0096 Milan Koty, Nový Hrádek 5 43
RK0062 Aleš Kupka, Čánka 61 5 43
RK0043 Václav Vaněček ml., Houdkovice 19 5 43
RK0117 Jaroslav Macek, Dobruška 879 2 43
RK0125 David Lehmden, Houdkovice 2 41
RK0003 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 14 40

II. liga
RK0074 Jaroslav Beránek, Rychnov n. Kn. 11 40
RK0033 Lilia Ščerbaková, Opočno 11 40
RK0005 Libuše Dostálková, Rychnov n. Kn. 8 40
RK0070 Miroslav Charvát, Čestice 117 8 40
RK0090 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 8 40
RK0113 Radka Moravcová, Dobruška 75 8 40
RK0067 Jan Plašil, Javornice 316 5 40
RK0053 Miloš Šenkýř, Dobruška 994 2 40
RK0020 Izidor Bidet, Týniště n. O. 8 38
RK0123 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 5 38

Česká liga
RK0114 Petr Cejnar, Dobruška 8 37
RK0104 Petr Hellinger, Dobruška 8 37
RK0066 Lenka Hofmanová, Dobruška 8 37
RK0115 Milan Koleno, Dobruška 8 37
RK0076 Marie Kuchařová, Rychnov n. Kn. 8 37
RK0016 Jiří Matula, Rychnov n. Kn. 8 37
RK0042 Václav Vaněček st., Houdkovice 19 8 37
RK0014 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 5 37
RK0108 Vladimír Gutler, Dobruška 865 5 37
RK0009 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 174 5 37

Divize
RK0035 Iva Šestáková, České Meziříčí 5 37
RK0026 Pavel Bartoš, Semechnice 34 -1 37
RK0105 Dominik Hellinger, Dobruška -1 37
RK0140 Jakub Jedlinský, Kostelec 11 36
RK0102 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 5 35
RK0127 Radek Hartman, Skuhrov n. B. 5 35
RK0063 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 10 11 34
RK0058 Marie Plašilová, Javornice 316 11 34
RK0025 Martina Smolová, Dobruška, 498 11 34
RK0034 Josef Šesták ml., České Meziříčí 11 34

Krajský přebor
RK0030 Marie Vágnerová, Dobruška 11 34
RK0018 Milan Bartoš, Křovice 63 8 34
RK0065 Josef Ficenec, Dobruška 8 34
RK0006 Pavel Konvalinka, Vamberk 8 34
RK0037 Budula Mandelinka, Týniště n. O. 8 34
RK0061 Michal Pavelka, Vamberk 495 8 34
RK0041 Josef Plachetka, Houdkovice 56 8 34
RK0045 Lukáš Spáčil, Ostrava 8 34
RK0036 Josef Šesták, České Meziříčí 8 34
RK0079 Josef Černý, Jílovice 26 5 34

Krajská I. A třída
RK0093 Michal Kárník, Ohnišov 5 34
RK0060 Jiří Pavelka, Vamberk 495 5 34
RK0068 Josef Plašil, Javornice 316 2 34
RK0028 Jiří Smola, Dobruška, 498 2 34
RK0019 Zdeno Koňadra, Týniště n. O. 5 32
RK0106 Jan Hellinger, Dobruška 8 31
RK0153 Milena Koblicová, Vamberk 8 31
RK0080 Franta Michera, Vamberk 35 8 31
RK0048 Jaroslav Suchánek st., Potštejn 8 31
RK0004 Miroslav Dostálek, Rychnov n. Kn. 5 31

Krajská I. B třída
RK0024 Josef Suk, Týniště n. O. 5 29
RK0012 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 0 29
RK0077 Jakub Moravec, Dobruška 11 28
RK0064 Břetislav Brož, Kostelec n. O. 8 28
RK0046 Jaroslav Suchánek, Choceň 8 28
RK0047 Josefa Suchánková, Potštejn 8 28
RK0095 Jiří Hejzlar, Ohnišov 5 28
RK0100 Václav Mervart, Dobruška 5 28
RK0013 František Kroš, Javornice 123 2 28
RK0122 Hana Novotná, Olešnice v OH 5 26

Okresní přebor II. třídy
RK0126 Milan Řičař, Rychnov 5 26
RK0154 Ludmila Dohnálková, Rychnov 8 25
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 361 8 25
RK0057 Milan Mazura, Doudleby n. O. 8 25
RK0010 Zdeňka Procházková, Jílovice 38 8 25
RK0088 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 5 25
RK0084 Josef Martinek, Vamberk 5 25
RK0049 Stanislava Krejčová, Solnice 361 0 23
RK0097 Josef Podolský, Dobruška 11 22
RK0101 Petr Hofman, Dobruška 853 8 22

III. třída
RK0027 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí, 437 8 22
RK0091 Zdeněk Kotyza, Rybná 95 8 22
RK0085 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 8 22
RK0110 Daniel Brož, Dobruška 873 5 22
RK0089 Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O. 5 22
RK0092 Vlasta Kotyzová, Peklo 84 5 22
RK0118 Olga Macková, Dobruška 879 2 22
RK0017 Ludmila Podolská, Dobruška 11 19
RK0151 Miloš Dohnálek, Rychnov 8 19
RK0099 Václav Mervart ml., Dobruška 8 19

IV. třída
RK0054 Michala Mazurová, Doudleby n. O. 5 19
RK0083 Dmitrij Medveděv, Vamberk 2 19
RK0166 Marie Čermáková, Vamberk 5 17
RK0158 Eva Dvořáčková, Doudleby 0 17
RK0134 Jaroslav Hrudík, Dobruška 0 17
RK0103 Lukáš Tomáš, Olešnice v O. h. -1 17
RK0152 Iva Dohnálková, Rychnov 5 16
RK0056 Matěj Mazura, Doudleby n. O. 5 16
RK0155 Jana Ťapková, Dobruška 5 16
RK0081 Klaudia Kardinálová, Vamberk 2 16

Pralesní liga
RK0145 Nasik Sandokan, Vamberk 5 15
RK0146 Gabriela Medunová, Ústí n. L. 0 15
RK0022 Vladimír Stára ml., Rychnov n. Kn. 0 15
RK0160 Iveta Doležalová, Vamberk 8 14
RK0128 Petra Lukášková, Trnov 5 14
RK0157 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 0 14
RK0050 Jan Krejčí, Solnice 361 -1 14
RK0119 Josef Hanyk, Vamberk 8 13
RK0015 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 5 13
RK0141 Radek Dvořáček, Doudleby 0 13

Kandidáti postupu
RK0031 Jakub Vanický, Libčany 161 0 13
RK0059 Jarmila Pavelková, Vamberk 495 -1 13
RK0170 Míla Bruknerová, Vamberk 5 12
RK0023 Vladimír Stára, Rychnov n. Kn. 0 12
RK0131 Sofia Lorenová, Vamberk 2 11
RK0163 Marie Foglová, Vamberk -1 11
RK0169 Ludmila Švorčíková, Vamberk 8 9
RK0135 Miroslav Kratochvíl, Opočno 0 9
RK0143 Jana Kotyzová, Vamberk -1 9
RK0142 Tomáš Michera, Vamberk -1 9
RK0164 Míla Horáková, Vamberk -4 8
RK0132 Dolly Báster, Vamberk -7 8
RK0149 Vlasta Doležalová, Vamberk 2 7
RK0082 Barak Obama, Vamberk 2 7
RK0121 Zdeněk Rektor, Týniště 0 7
RK0167 Jana Myšáková, Vamberk 2 6
RK0168 Slávka Cvejnová, Vamberk -1 6
RK0173 Ivo Jiřele, Vamberk 5 5
RK0171 Kotyza Jiří, Roveň 5 4
RK0008 Petr Rudolf, olešnice v O. h. 174 5 4
RK0150 Marie Pavlíčková, Vamberk -1 4
RK0144 Jana Buřičová, Vamberk 5 3
RK0162 Ladislav Doležal, Vamberk 5 3
RK0120 Jiří Mencl, Sněžné 2 2
RK0174 Jana Vrkoslavová, Vamberk 2 2
RK0001 Jarmila Hejlková, Pardubice 0 2
RK0069 Josef Hynek, Vamberk 0 2

S úsměvem jde všechno líp
RK0129 Zdeněk Kacr, Vamberk -1 2
RK0137 Oldřich Kubec, Rychnov 0 1
RK0021 Milan Muhmed, Petrovice 0 0
RK0139 Jiřina Kratochvílová, Opočno 0 -1
RK0052 Jan Nývlt, Borohrádek 504 0 -1
RK0172 Josef Matyk, Vamberk -1 -1
RK0175 Josef Morávek, Vamberk -1 -1
RK0032 Roman Izák, Opočno 2 -2
RK0165 Hana Pavlištová, Vamberk -7 -4
RK0138 Věra Kubcová, Rychnov 0 -5
RK0133 Martin Wazquez, Dobruška 0 -7
RK0130 Nikol Micherová, Vamberk -1 -7
RK0148 Hanka Vondrová, Vamberk -1 -11
RK0147 Pavel Michera, Rychnov -1 -12
RK0161 Božena Doležalová, Vamberk -4 -13

173. místo
RK0159 Lenka Doležalová, Vamberk -7 -19

Výsledky tipovaných zápasů 8. kola

1. Dobruška – Převýšov  0:2 2 
2. Olympia – Přepychy  4:0 1 
3. Slavia Hradec – Opočno  2:0 1 
4. Černíkovice – Borohrádek  0:3 2 
5. Ohnišov – Předměřice  0:3 2 
6. Rokytnice – Lípa  0:0 0 
7. Zdelov – Solnice  3:1 1 
8. Přepychy B – Roveň  1:1 0 
9. Kostelec B – Domašín  5:2 1 
10. Častolovice B – Solnice B  4:1 1 
Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 32 branek.
29.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Adolf Klepš

Hlasovat lze i pro zesnulého náčelníka krkonošské horské služby

Ilustrační foto.
AUTOMIX.CZ
3

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Mánie lyžáků v úředních místnostech přijde u prezidentských voleb

Královéhradecko, Krkonoše - Volební urna lanovkou cestovat nemusí, o možnost volit z domova požádala jen hrstka obyvatel horských středisek.

Budeme opět kroužkovat ve velkém?

Královéhradecký kraj - Předčasné volby do Poslanecké sněmovny v říjnu 2013 výrazně ovlivnily preferenční „kroužky“, díky kterým ostrouhali mnozí lídři kandidátek a do Poslanecké sněmovny skočili osobnosti z dalších míst kandidátek.

Týnišťské hráčky přivezly dvě výhry z palubovek soupeřek

Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí - Pokračovala Východočeská basketbalová liga mužů i žen.

Kuriozity volebních místností: Autoservis, dům hasičů i sauna

Královéhradecko - Poslance lidé do sněmovny pošlou z různých míst. V Petříkovicích na Trutnovsku volební komise sídlí na koupališti, V Polici na Náchodsku zase v prostorách sauny.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení