OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDA

7. kolo

Roveň – Doudleby B 3:1

Branky: Havel Petr 2, Šimerda Miroslav – Dvořák Petr. Rozhodčí: Šolc, Kout. Diváků 80. Poločas 0:1. Domácí zaspali první poločas, po zlepšené hře ve druhém poločase zaslouženě zvítězili.

Lukavice – Křivice 3:2

Branky: Homola Lubomír 3 – Říha Petr 2 (1x z penalty). Rozhodčí: Kohoutek. ŽK 4:2, ČK 1:0 (Burket Stanislav). Diváků 60. Poločas 3:0. Domácí vedli již v 25. minutě 3:0 a hosté ve druhém poločase ve velice nervózním utkání snížili na konečných 3:2.

Slatina – Javornice 5:1

Branky: Čižinský Jan 2x z penalty, Uher Lukáš 2, Plevák Michal – Ešpandr Lukáš. Rozhodčí: David, Morávek. ŽK 3:1, ČK 0:1 (Chláchula Pavel). Diváků 60. Poločas 1:1.

Domašín – Deštné C 2:3

Branky: Václavek Jan, Petr Jan – Veselý Lukáš, Pohl Josef. Rozhodčí: Nosek. ŽK 1:2. Diváků 40. Poločas 1:2. Domácí dvakrát stačili snížit na rozdíl jediné branky, ale hosté si vítězství vzít nenechali.

Opočno B – Labuť Rychnov 3:2

Branky: Gábor Patrik, Musil Jan, Škrabal Miloslav – Mondík Luboš, Poustevník Karel Rozhodčí: Jedlinský, Moravec, Suchánek. ŽK 2:0. Diváků 50. Poločas: 0:0. Opočenské rezervě se podařilo vstřelit vítězný gól v nastaveném čase.

Častolovice B – Dobruška B 2:3

Branky: Kalousek Miroslav, Koritár Vladimír – Danč Lukáš 3. Rozhodčí: Matuška, Morong, David. Diváků: 30. Poločas: 0:3. Zápas rozhodl klasický hattrick dobrušského útočníka Lukáše Danče. Domácí už po přestávce stačili pouze zkorigovat.

Příští kolo:
Sobota 22. září: Doudleby B - Dobruška B, Deštné C - Opočno B, Křivice - Slatina, Roveň - Lukavice vše v 16.30.
Neděle 23. září: Javornice - Domašín od 10.00. Labuť Rychnov nad Kněžnou - Častolovice B v 16.30.

1. Lukavice 5 0 1 15:10 15
2. Dobruška B 4 1 1 17:6 13
3. Roveň 4 1 1 15:5 13
4. Deštné C 3 2 1 10:7 11
5. Opočno B 3 1 2 11:4 10
6. Doudleby B 3 0 3 16:12 9