Vedoucí trio nezaváhalo

RYCHNOVSKO - Rokytnice vyhrála v deseti hráčích. Solnice ztratila čtvrtou příčku, přestože vedla.

17.9.2007

VE VODĚRADECH SE UJALA VEDENÍ SOLNICE (ve světlých dresech), ale domácí fotbalisté dokázali zápas otočit. Foto: Vojtěch Podstavek

OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY

7. kolo

Kost. Lhota – Albrechtice 2:4

Branky: Andrýs Miloš, Jakubec Petr ml. – Kamš Jiří 2, Jaroš Jiří, Strnad Miloš. Rozhodčí: Slezák V., Rada, Procházka. ŽK 2:3. Diváků 100. Poločas: 1:2. V 15. min. se favorit ujal vedení. Odražený míč poslal do sítě Kamš. Poté aktivitu převzali domácí a Andrýs vyrovnal z trestného kopu. Hostům ještě před přestávkou vrátila vedení hlavička Jaroše. Krátce po změně stran Albrechtice podržel jejich gólman. Pak byl v šestnáctce faulován Strnad a sám proměnil penaltu – 1:3. Domácí se nevzdali, kontaktní gól zařídil Jakubec. Deset minut před koncem přišel nejkrásnější moment zápasu, když Kamš přehodil domácího brankáře ze 40 metrů – 2:4.

Žďár n. O. – Dobré 3:1

Branky: Nedomanský Petr, Moravec Josef, Václavík Petr – Krob Petr. Rozhodčí: Moravec, Hlušička, Ježek. ŽK 2:1. Diváků 60. Poločas 1:1. Favorizovaní domácí fotbalisté se po čtvrthodině hry ujali vedení, ale hosté je zaskočili gólem do šatny v poslední minutě prvního poločasu. Po změně stran si domácí vytvořili převahu a snažili se zápas zvrátit ve svůj prospěch. Nastřelili tyč, ale do sítě se trefili až dvanáct minut před koncem střetnutí. Gólovou tečku na 3:1 napsalo mužstvo Žďáru nad Orlicí v závěrečné minutě zápasu.

Voděrady – Solnice 3:1

Branky: Říčař Luděk 2, Hanuš Jakub – Olejarz Stanislav. Rozhodčí: Mucha, Slezák V., Suchánek. ŽK 3:3. Diváků 100. Poločas 1:1. Ve Voděradech hosté začali po větru a ujali se vedení. Domácím se však do poločasu podařilo vyrovnat. Ve druhé půli vyrovnaný zápas rozhodly dva úspěšné brejky domácího celku.

Přepychy B – FC Rokytnice 0:1

Branka: Koukol Pavel. Rozhodčí: Feichtinger, Nedvídek, Eimann. ŽK 3:6, ČK 0:1 (Presbruchý Radek). Diváků 45. Poločas: 0:0. Hosté hráli od 43. minuty bez vyloučeného Presbruchého, přesto dokázali zápas zvrátit ve svůj prospěch.

Petrovice – Rychnov B 1:0

Branka: Morvai Michal. Rozhodčí: Krejsek, Kincl, Bečvář. ŽK 2:1. Diváků 80.

Zdelov – Lípa n. O. 1:3

Branky: Ludvík Martin – Pamánek Tomáš 2, Hájek Jaroslav. Rozhodčí: Fišer, Provazník. Diváků 150. Poločas 1:1. Zdelovskému celku, který na jaře hrál na špici okresního přeboru, se na podzim nedaří. Proti Lípě dokázal do přestávky vyrovnat na 1:1, ale jeho naděje ve druhé půli pohřbily dvě chyby brankáře.

Borohrádek – Černíkovice B 6:1

Branky: Kučera Stanislav, Moravec Martin, Sazima Tomáš, Maják Marek, Matějus Jan, Nývlt Zdeněk – Pajor Radek. Rozhodčí: Veselík, Kohoutek, Kout. Diváků 120. Poločas: 3:0.

Příští kolo:
Sobota 22. září: Lípa - Borohrádek, Rychnov B - Zdelov, 1.FC Rokytnice - Petrovice, Voděrady - Přepychy B vše v 16.30.
Neděle 23. září: Albrechtice - Černíkovice B, Dobré - Solnice, Kostelecká Lhota - Žďár všechno od 16.30.

17.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

OBŽALOVANÝ tvrdí, že příbuzní si obvinění vymysleli.

Dětem vyhrožoval a bil je, dívku zneužil Dostal šest let

Petr Grulich.

Novým ředitelem muzea se stal Petr Grulich

Stalo se o víkendu: Vražda v parku? Kriminalisté pátrají po totožnosti muže

Královéhradecko /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - V zámeckém parku byla v pátek nalezena mrtvola, a to při kontrole podzemních rezervoárů s vodou.

Svůj hlas vložil do obálky jen pár vteřin před uzavřením volební místnosti

Královéhradecko, Náchodsko - Petr Cvikýř dorazil do božanovského okrsku jen pár chvil před vypršením volebního času. Vhodil svůj hlas do volební urny a hned poté došlo na sčítání hlasů.

„Potřebujeme srdíčkáře," říká Havlíček. Ale kde je sehnat?

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Není čas změnit předsezonní plány? Fotbalový Hradec je v průměru druhé ligy, o útoku na návrat mezi českou elitu nejde mluvit.

Vyhrálo ANO. Máme celkem jedenáct poslanců

Královéhradecko, Rychnovsko - ANO první ve všech okresech. V Královéhradeckém kraji drtivě zvítězilo hnutí ANO. Na úkor jeho nových poslanců i nováčků z České pirátské strany a SPD tratila v kraji ČSSD, TOP 09 i komunisté. Voliči v našem regionu opět patří svou volební účastí k nejaktivnějším v zemi.