Dvakrát rozhodovaly penaltové rozstřely

Rychnovsko - OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDY: Fotbalisté Dobrušky C přehráli albrechtické "béčko", rezerva Opočna vstřelila na domácím hřišti Slatině pět branek.

3.9.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Robert Schedling

Křovice – Dobré 1:1

P. K. 3:4
Fakta
– branky: Šanovec Jaroslav – Dostál Jan. Rozhodčí: Matuška Tomáš. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Dobruška C – Albrechtice B 2:1

Fakta – branky: Zrzavý Vladimír, Vozdek Pavel –  David  Jaroslav. Rozhodčí: Záliš Martin. ŽK: 4:0. Diváci: 40. Poločas: 0:0.

Voděrady – Černíkovice B 3:3

P. K. 6:5
Fakta – branky: Brandejs Pavel 2, Michl Josef – Hanuš Jan, Dulínek Milan, Hovorka Jiří. Rozhodčí: Fišer Jiří. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Opočno B – Slatina 5:3

Fakta – branky: Jelen Lukáš 2, Školník Michal, Gábor Patrik, Šafář Michal – Blecha Pavel, Hrabák Jiří, Bednář Martin. Rozhodčí: Knapek Jaroslav – Průša Radek. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 4:2.

Utkání Kostelec B – Lukavice a Častolovice B – 1. FC Rokytnice skončily po uzávěrce vydání.  (dr, mch)

3.9.2012 VSTUP DO DISKUSE

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí.

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí

Rychnov a Kostelec hrají doma

Kam za zábavou: Funk You! a DJ All-in

Rychnovsko /POZVÁNKY/ - Na koupališti v Kostelci nad Orlicí proběhne již legendární tancovačka, kde si užijete funky a breakbeat hudbu. Akce se koná v sobotu 21. října od 21 do 2 hodin.

Baroni přivítají Nový Bydžov

Rychnovsko - Kam za sportem v okrese:

Volební místnosti jsou i pod policejním drobnohledem

Královéhradecko - Volební „bitva“ právě vrcholí. Z preventivních důvodů se na hladký průběh letošních voleb do Poslanecké sněmovny zaměřila i policie v Královéhradeckém kraji.

Těsné domácí prohry doberských „fialek“

Dobré - Ligové soutěže stolních tenistek pokračovaly dalšími zápasy. Prvoligovým i druholigovým doberským „fialkám“ se v domácím prostředí nedařilo, když své zápasy těsně prohrály. Uspělo jen divizní „déčko“, které remizovalo s Pardubicemi a zdolalo Chrudim.