Duel rezerv ve Vamberku vyhrály Doudleby

Rychnovsko - Fotbalový Okresní přebor III. třídy měl o víkendu na programu zápasy jedenáctého kola. V souboji „béček" ve Vamberku zvítězili hosté z Doudleb a upevnili si vedoucí pozici.

24.4.2017

Fotbalový okresní přebor III. třídy: Dobruška C - Slatina.Foto: Deník/ Leoš Dragúň

Vamberk B - Doudleby B 0:2

Fakta – branky: 26. Luňáček Patrik, 53. Vidlička Marcel. Rozhodčí: Jaroš Daniel – Holoubek Michal. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

Křovice - Černíkovice B 1:1, P. K. 5:6

Fakta – branky: 28. Hoffinger Matěj – 47. vlastní (Malý Michal). Rozhodčí: Matula Pavel – Kováč Jiří. ŽK: 0:0. Diváci: 30. Poločas: 1:0.

Voděrady - Dobré 2:0

Fakta – branky: 2. a 80. Plachetka Radek. Rozhodčí: Knapek Jaroslav – Hloušek Jakub. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

Roveň - Opočno B 4:0

Fakta – branky: 21. a 66. Barnet Ivo, 50. Luňáček Jiří, 80. Hlobil Lukáš. Rozhodčí: Hrubý Miloš – Broulík Miroslav. ŽK: 2:0. Diváci: 30. Poločas: 1:0.

Dobruška C - Slatina 1:1, P. K. 4:2

Fakta – branky: 15. Šrámek Denis – 19. Stašov Miroslav. Rozhodčí: Prokeš Jiří – Jaroš Daniel, Hloušek Jakub. ŽK: 1:1. Diváci: 44. Poločas: 1:1.

24.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí.

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí

Rychnov a Kostelec hrají doma

Kam za zábavou: Funk You! a DJ All-in

Rychnovsko /POZVÁNKY/ - Na koupališti v Kostelci nad Orlicí proběhne již legendární tancovačka, kde si užijete funky a breakbeat hudbu. Akce se koná v sobotu 21. října od 21 do 2 hodin.

Baroni přivítají Nový Bydžov

Rychnovsko - Kam za sportem v okrese:

Volební místnosti jsou i pod policejním drobnohledem

Královéhradecko - Volební „bitva“ právě vrcholí. Z preventivních důvodů se na hladký průběh letošních voleb do Poslanecké sněmovny zaměřila i policie v Královéhradeckém kraji.

Těsné domácí prohry doberských „fialek“

Dobré - Ligové soutěže stolních tenistek pokračovaly dalšími zápasy. Prvoligovým i druholigovým doberským „fialkám“ se v domácím prostředí nedařilo, když své zápasy těsně prohrály. Uspělo jen divizní „déčko“, které remizovalo s Pardubicemi a zdolalo Chrudim.