Duel 'béček' vyhrála Lípa

Rychnovsko - V 18. kole nejnižší okresní fotbalové soutěže vedoucí Rychnov B prohrál s rezervou Lípy.

15.5.2017

Ilustrační foto. Foto: Jan Oliva

Rychnov B - Lípa B 0:1

Fakta – branka: Mondík David. Rozhodčí: Rozum Jaroslav – Nosek Milan. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0

Čermná - Javornice B 2:5

Fakta – branky: 39. Vaněk Tomáš, 88. Vosáhlo Jan – 38. Ešpandr Marek, 45. Pavel Lukáš, 56. Plašil Michal, 58. Petr Jaroslav, 70. Plesl Tomáš. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Machačová Tereza. ŽK: 1:0. Diváci: 37. Poločas: 1:2.

Olešnice - Labuť 0:6

Fakta – branky: 38. a 79. Matuška David, 41. Ullrich Pavel, 42. a 55. Erben Filip, 63. Majer Stanislav (pen.). Rozhodčí: Záliš Martin. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 0:3.

Domašín - K. Lhota B 1:2

Fakta – branky: 77. Michalík Jan – 54. a 82. Bulavcsjak Milan. Rozhodčí: Valihora Jaromir. ŽK: 2:0. Diváci: 25. Poločas: 0:0.

15.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí.

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí

Rychnov a Kostelec hrají doma

Kam za zábavou: Funk You! a DJ All-in

Rychnovsko /POZVÁNKY/ - Na koupališti v Kostelci nad Orlicí proběhne již legendární tancovačka, kde si užijete funky a breakbeat hudbu. Akce se koná v sobotu 21. října od 21 do 2 hodin.

Baroni přivítají Nový Bydžov

Rychnovsko - Kam za sportem v okrese:

Volební místnosti jsou i pod policejním drobnohledem

Královéhradecko - Volební „bitva“ právě vrcholí. Z preventivních důvodů se na hladký průběh letošních voleb do Poslanecké sněmovny zaměřila i policie v Královéhradeckém kraji.

Těsné domácí prohry doberských „fialek“

Dobré - Ligové soutěže stolních tenistek pokračovaly dalšími zápasy. Prvoligovým i druholigovým doberským „fialkám“ se v domácím prostředí nedařilo, když své zápasy těsně prohrály. Uspělo jen divizní „déčko“, které remizovalo s Pardubicemi a zdolalo Chrudim.