O vítězi rozhodla Supertrefa, tedy přesný počet nastřílených branek v kole. Marek tipoval, že v deseti zápasech padne 38 gólů, Vaněček ml. pak 42.

Prosíme vítěze Pavla Marka, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 602 687 661 ohledně převzetí ceny.

V čele průběžného pořadí zůstal vítěz úvodního kola Martin Střihavka, který má na kontě 35 bodů.

Do populární fotbalové tipovací soutěže čtenářů Deníku se v rychnovském okrese zatím zapojilo 89 hráčů, kteří spolu v jarní části budou soupeřit o hlavní cenu, jíž bude originální dres českého národního fotbalového týmu podepsaný hvězdami reprezentace.

Nejlepší hráči absolutního pořadí Fortuna TIP ligy se dále mohou těšit na zajímavé ceny od Fotbalové asociace České republiky. Stejně tak vítězové jednotlivých kol, kteří navíc obdrží sázenky Fortuna v hodnotě 100 Kč.

Již zaregistrovaní hráči mohou od druhého dějství sázet i pomocí internetu (www.denik.cz/tipliga).

Výsledky zápasů 2. kola
1. Dobruška – Kostelec (2:2) 0
2. Jičín – Rychnov (0:2) 2
3. Třebeš – Týniště (4:1) 1
4. Lípa – Černíkovice (4:1) 1
5. Vamberk – Albrechtice (2:0) 1
6. Solnice – Ohnišov (5:0) 1
7. Žďár – Křivice (1:2) 2
8. Rokytnice – Zdelov (1:2) 2
9. Přepychy – Deštné (2:1) 1
10. Olešnice – K. Lhota B (2:2) 0

Supertrefa: V 10 zápasech padlo 36 gólů

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. - 10. místo)
RK0067 Martin Střihavka, Voděrady 13 35
RK0065 Václav Vaněček ml., Houdkovice 16 32
RK0049 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 10 32
RK0077 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 10 29
RK0034 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 10 29
RK0037 Martin Sosna, Dobruška 10 29
RK0064 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 10 29
RK0043 Pavel Marek, Javornice 16 26
RK0015 Milan Koleno, Dobruška 13 26
RK0009 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 13 26

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0035 Vladimír Gutler, Dobruška 10 26
RK0082 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 10 26
RK0004 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 10 26
RK0040 Jaroslav Suchánek, Potštejn 10 26
RK0041 Josefa Suchánková, Potštejn 10 26
RK0068 Jaroslav Šitina, Byzhradec 10 26
RK0081 Václav Vaněček st., Houdkovice 10 26
RK0013 Láďa Beran, Týniště n. O. 7 26
RK0075 Miloš Cvejn, Olešnice u RK 7 26
RK0076 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 7 26

ePOJISTENI.CZLIGA (21. – 30. místo)
RK0023 Milan Jirásek, Křovice 7 26
RK0033 Milan Kotyška, České Meziříčí 7 26
RK0027 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 7 26
RK0021 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 11 24
RK0044 Miroslav Filip, Rychnov n. K. 8 24
RK0074 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 10 23
RK0012 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 10 23
RK0007 Michal Procházka, Týniště n. O. 10 23
RK0057 Zdeňka Procházková, Jílovice 10 23
RK0032 Juraj Jirásek, Sněžné 7 23

FORTUNA NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0066 Aleš Kupka, Čánka 7 23
RK0010 Václav Procházka, Týniště n. O. 7 23
RK0030 Bohuslav Šolín, Val 7 23
RK0072 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 4 23
RK0056 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 11 21
RK0051 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 8 21
RK0050 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 2 21
RK0039 Libor Hladík, Nový Hrádek 2 21
RK0054 František Pašta, Solnice 13 20
RK0003 Jiří Fišer, Týniště n. O. 10 20

FORTUNA ČFL (41. – 50. místo)
RK0060 Stanislava Krejčová, Solnice 10 20
RK0002 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 10 20
RK0011 Josef Albrecht, Týniště n. O. 7 20
RK0005 Lukáš Beran, Týniště n. O. 7 20
RK0008 Jiří Budula, Týniště n. O. 7 20
RK0036 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 7 20
RK0018 Petr Hellinger, Dobruška 7 20
RK0024 Miloš Šenkýř, Dobruška 7 20
RK0025 Pavel Vacek, Dobruška 7 20
RK0017 Jan Hellinger, Dobruška 4 20

FORTUNA DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0047 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 4 20
RK0031 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 5 18
RK0001 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 2 18
RK0038 Luboš Kratěna ml., Opočno 7 17
RK0055 Pavel Marek, Rychnov n. K. 7 17
RK0070 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 4 17
RK0026 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 4 17
RK0059 Bořek Krejčí, Solnice 4 17
RK0042 Jaroslav Suchánek, Choceň 4 17
RK0080 Jiří Prokeš, Náchod 0 16

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0058 Lukáš Spáčil, Ostrava 0 16
RK0063 Jana Vaněčková, Houdkovice 0 16
RK0078 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 5 15
RK0069 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 15
RK0079 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 15
RK0073 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 7 14
RK0022 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 7 14
RK0014 Maty Beranová, Týniště n. O. 4 14
RK0048 Radek Hanuš, Ještětice 4 14
RK0071 Milena Koblicová, Vamberk 4 14

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0046 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 4 14
RK0006 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 4 14
RK0052 Ladislav Procházka, Jílovice 4 14
RK0019 Lucie Šmídová, Hřibiny 4 14
RK0028 Roman Izák, Opočno 1 14
RK0083 Martin Hrudík, Dobruška 13 13
RK0086 Petr Kain, Dobruška 13 13
RK0045 Milan Nosek, Solnice 5 12
RK0029 Alena Danihelková, Ohnišov 4 11
RK0016 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 4 11

PRALESNÍ LIGA (81. – 88. místo)
RK0020 Dominik Hellinger, Dobruška -2 11
RK0087 Libor Beran, Albrechtice 10 10
RK0088 Jan Koblic, Vamberk 10 10
RK0089 Martin Nosek, Solnice 10 10
RK0053 Milan Dušek, Týniště n. O. 0 10
RK0062 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 0 10
RK0084 Petra Čtvrtečková, Náchod 7 7
RK0085 Lilia Ščerbaková, Opočno 7 7

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (89. místo)
RK0061 Jan Krejčí, Solnice -1 6

Sběrná místa fotbalové Fortuna TIP ligy
Rychnovský deník redakce (Komenského 43, Rychnov n. K.)
Prodejna RM Sport (Kostelní 7, Dobruška)
Restaurace U Splávku (V Sítinách 129, Týniště n. O.)

Uzávěrka na sběrných místech v Týništi nad Orlicí je ve čtvrtek v 16.00 hodin, v redakci v Rychnově nad Kněžnou a v Dobrušce v pátek v 16.00 hodin.