Okresní III. třída

Roveň – Přepychy B 2:0
Branky: Sejkora David, Hlobil Lukáš. Rozhodčí: Knapek, Kohoutek, Záliš. ŽK 2:2. Diváků 80. Poločas: 0:0.

Dobruška C – Doudleby B 1:7
Branky:Dvořák 3, Kotyza 3, Hloušek – Petera. Rozhodčí: Špaček ml., Špaček st., Fišer. Diváků 40. Poločas: 0:6. Hosté vedli už v 5. min. 2:0. Dvořák s Kotyzou stihli už do přestávky hattricky.

Slatina – Labuť Rychnov 3:0
Branky: Ďuroška Ivo, Zeman Radomír, Bednář Zdeněk. Rozhodčí: Kohoutek, Knapek, Záliš. ŽK 1:0. Diváků 23. Poločas: 1:0.

Křivice – Vamberk B 0:2
Branky: Potužník Pavel, Sedláček Pavel. Rozhodčí: Hradský, Fišer. ŽK 1:0. Diváků 80. Poločas: 0:1.

Lukavice – Javornice 0:1
Branky: Krunčík Tomáš. Rozhodčí: Špaček st., Špaček ml. ŽK 2:3. Diváků 50. Poločas: 0:0.

Domašín – Kostelec B 3:1
Branky: Doležal Jan 2, Ohnoutek David – Polák Michal. Rozhodčí: Dostálek. ŽK 2:3, ČK 0:1 (Bulavcsjak Milan). Diváků 30. Poločas: 1:0. Zasloužené vítězství po bojovném výkonu.

1. Vamberk B 11 2 2 37:15 35
2. Labuť Rychnov 9 2 4 40:22 29
3. Doudleby B 9 1 5 38:27 28
4. Javornice 9 0 6 35:21 27
5. Dobruška C 8 0 7 35:36 24
6. Kostelec B 7 2 6 26:24 23
7. Roveň 6 1 8 19:33 19
8. Přepychy B 4 6 5 24:22 18