V krajském přeboru zvítězila mužstva z Rychnovska, která měla výhodu domácího prostředí. SK Přepychy a FC Kostelec nad Orlicí venku nebodovaly ani neskórovaly.

Rychnov – Broumov 4:1

Rychnovští fotbalisté si proti nevyzpytatelnému soupeři připsali na domácím trávníku zasloužené vysoké vítězství. Domácí trenér Martin Hodoval si pochvaloval, že jeho svěřenci dosáhli vítězství s rapidně omlazenou sestavou. „Do hry se zapojili mladíci Pups, Brandejs, Štěpánek a Stieber. Musím říct, že všichni na hřišti podali vyzrálý a zodpovědný výkon.“

Hodovala potěšila skvělá střelecká efektivita. „V podstatě jsme nebezpečně vystřelili na broumovskou branku pětkrát, ale čtyři střely skončili v síti.“
Branky: 29. Chochola, 36. Dvořák, 42. Schod, 65. Kuhn – 51. Panny.

Doudleby – Lhota p. L. 1:0

Premiérové jarní vítězství oslavili fanoušci na hřišti v Doudlebách. Tři body pro domácí Velešov zařídil gól Jana Kráčmera. „Těsná výhra, ale naprosto zasloužená. Po většinu času jsme byli aktivnějším mužstvem. Vytvořili jsme si i více šancí, jenže naší momentální slabinou je koncovka. Na góly se hrozně nadřeme,“ hovořil o největším herním nedostatku svých svěřenců doudlebský kouč Jan Chasák. Zároveň přiznal, že v posledních deseti minutách se domácí celek uchýlil k bránění těsného náskoku. Lhotě však vyrovnat nedovolil.

Zítra Doudlebští na domácím trávníku dohrávají odložený zápas 17. kola proti Černilovu. Výkop má v 17 hodin.
Branka: 67. Jan Kráčmer.

Náchod B - Přepychy 2:0

Přepyšští fotbalisté se podruhé po zimní porážce představili na cizí půdě a byla z toho druhá porážka (poprvé 0:1 v Nové Pace). V Náchodě jim po hodině hry vstřelil první gól Umlauf a za šest minut pojistil výhru domácích Hubička.
Branky: 60. Umlauf, 66. Hubička.

Olympia HK – Kostelec 6:0

Předposlední tým přeboru dokázal udržet čisté konto proti druhé královéhradecké Olympii více než půl hodiny, ale poté se favorit v koncovce prosadil a po přestávce dokonce rozstřílel. Nakonec z toho byl půltuctový debakl. Kostelci se vzdálily celky figurující v tabulce hned nad ním – na pět resp. šest bodů.

Branky: 44. a 63. Dujsík, 32. Motyčka, 58. Hůlka, 83. Hejzlar, 86. Krejcar.