1. Solnice ⋌12  1  1  123:9     38
2. Přepychy  ⋌11  1  1  64:12  34
3. V. Poříčí  ⋌5  1  7  23:53  16
4. Slatina  ⋌4  0   10  33:63  12
5. Javornice  ⋌2  1   11 14:86     8
6. Union   ⋌1  0  5    5:39     3

Okresní přebor ml. žáků – jaro
Rychnov B – Přepychy 4:3 (Michalička, Zimmer, Morong, Tobiška – Brandejs 2, Kos), 1. FC Rokytnice – Ohnišov 2:3 (Forche, Levý – Poul, Musil, Marek), Doudleby – Opočno 4:0 (Müller 2, R. Ptáček, M. Ptáček).

1. Borohrádek  ⋌5  0  0   100:27  39
2. Rychnov B ⋌ 5  0  1  74:29  39
3. Přepychy  ⋌3  0  3  67:55  29
4. Solnice  ⋌4  0  1  44:26  27
5. Doudleby  ⋌3  1  2  39:73  20
6. FC Rokytnice  ⋌0  0  6  42:48  19
7. Opočno  ⋌2  0  4  58:61  18
8. Č. Meziříčí  ⋌2  0  3  36:55  18
9. Albrechtice  ⋌1  1  3  43:71  15
10. Ohnišov  ⋌2  0  4  28:69  13

Okresní přebor elévů
Opočno – Rychnov B 3:2 (Prostředník 2, Doucek – Preclík, Králíček), Opočno –  Přepychy 15:1 (Doucek 7, Felcman 2, Prostředník 2, Drašnar, Krejzl, Eimann, Michalík – Stodůlka), Opočno – Černíkovice 9:1 (Doucek 4, Prostředník 2, Felcman, Holub, Michalík – Hovorková), Rychnov B – Přepychy 8:0 (Králíček 4, Buriánek 3, Preclík), Rychnov B – Černíkovice 10:2 (Králíček 5, Preclík 2, Buriánek 2, Paleček – Hovorková 2), Přepychy – Černíkovice 2:3 (Jirka 2 – Hovorková, Janský, Branda), Albrechtice – Solnice 0:3 (Kocour, Kos, Zbořil), Albrechtice – Borohrádek 1:1 (Valenta – Buriánek), Albrechtice – Ohnišov 0:3 (Homola, Antal, Krajňák), Solnice – Borohrádek 1:0 (Kos), Solnice – Ohnišov 5:2 (Červinka 3, Kos 2 – Ludvík, Komůrka),  Borohrádek – Ohnišov 1:3 (Buriánek – Homola, Balková, Komůrka).

1. Albrechtice  ⋌19  2  3  98:34  59
2. Solnice  ⋌17  2  5  75:29  53
3. Borohrádek  ⋌14  2  8  83:34  44
4. Ohnišov  ⋌12  1  11  69:46  37
5. Opočno  ⋌11  2  11  76:71  35
6. Rychnov B  ⋌10  1  13  72:50  31
7. Přepychy  ⋌4  2  18  42:121    14
8. Černíkovice  ⋌3  0  21  18:148       9

Okresní přebor přípravek
Kostelec – Vamberk 2:5 (Jireš, Hlaváček – Žák 2, Tobiška 2, Diblíková), Kostelec –  Opočno 0:1 (Prause), Vamberk – Opočno 2:5 (Žák, Tobiška – Paseka 2, Dvořák 2, Kopecký), Č. Meziříčí – Týniště 2:1 (Šichan, Krivčík – Marha), Č. Meziříčí –  Častolovice 6:0 (Bastl 2, Mikušík 2, Šichan, Krivčík), Týniště – Častolovice 1:0 (Šotola), Ohnišov – Solnice 3:1 (Pochobradský 2, Čančara – Šindler), Ohnišov –  Rychnov B 5:1 (Čančara 3, Mádr 2 – Procházka), Solnice – Rychnov B 0:0, Ohnišov – Týniště 3:7 (Čančara 2, Pochobradský – Marha 2, Michera, Kubánek, Bohuslav, Šotola, Zemánek), Kostelec – Týniště 0:2 (Bohuslav, Šotola), Kostelec – Rychnov B 3:1 (Urban, Hovorka, Kijonka – Lukášek), Týniště – Rychnov B 5:1 (Marha 2, Kubánek, Bohuslav, Štěpán – Matoušek), Č. Meziříčí – Vamberk 5:0 (Šichan 2, Krivčík 2, Sivak), Doudleby – Solnice 0:6 (Tomek 2, Ehl, Hlavsa, Pajda, Červinka), Doudleby – Častolovice 0:2 (Rojek, Hájek), Solnice – Častolovice 5:0 (Barták, Krassek, Hlavsa, Pajda, Tomek), Ohnišov – Borohrádek 6:1 (Čančara 2, Nejedlý 2, Vencl, Pochobradský – Sazima), Ohnišov – Opočno 3:1 (Čančara 2, Pochobradský – Serbousek), Borohrádek – Opočno 1:4 (Grulich – Serbousek 2, Prause, Petera). ⋌(dr)

1. Solnice  ⋌24  5  1   102:13  77
2. Ohnišov  ⋌22  3  5   101:41  69
3. Č. Meziříčí  ⋌22  1  7  95:20  67
4. Týniště  ⋌20  3  7  88:26  63
5. Vamberk  ⋌18  3  9  97:48  57
6. Opočno  ⋌14  5  11  80:50  47
7. Častolovice  ⋌9  7  14  26:44  34
8. Borohrádek  ⋌7  6  17  46:85  27
9. Kostelec  ⋌7  2  21  36:98  23
10. Doudleby  ⋌2  1  27  18:146  7
11. Rychnov B  ⋌0  4  26  14:132  4