V tom prvním rezerva Dobrušky podlehla Opočnu a ve druhém se Častolovice rozešly s Českým Meziříčím smírně. Borohrádek získal v domácím prostředí důležité tři body s béčkem Police. Trio Deštné, Černíkovice a Doudleby tentokrát na body nedosáhlo.

Dobruška – Opočno 2:4

Fakta – branky: 33. M. Eimann, 56. Michl – 71. a 82. Polák, 21. Jelen, 52. Pfeifer. Rozhodčí: Nožka. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 1:1.
Dobruška B: Matějů – Gábrle, Slánský, Tojnar, Hradecký – M. Eimann, Zrzavý (60. D. Eimann), Štětina, Hrnčíř (54. Svatoň) – Michl (74. Trubač), V. Malý.
Opočno: Krulich – Lukášek, Petr, Školník, V. Franc – Škrabal (46. Polák), Musil, T. Přibyl, O. Přibyl (86. Čuda) – Jelen (86. Gábor), Pfeifer.

Milan Jirásek, trenér TJ Dobruška B: „Bohužel se nám opět nepodařilo potvrdit dobrý výkon ze hřiště soupeře i v domácím prostředí. Hráli jsme ustrašeně. Chyběl nám lepší pohyb a nasazení. Školáckými chybami jsme Opočnu umožnili poprvé naplno bodovat. Naši hráči si musí uvědomit, že pro úspěšné výsledky je potřeba i něco obětovat. Gratulujeme soupeři k zaslouženému vítězství."

Martin Šnajdr, trenér TJ Spartak Opočno: „Naše první vítězství v soutěži se nerodilo lehce. Bylo to utkání plné osobních soubojů. Ujali jsme se vedení po rohu, ale domácí po naší chybě lacino srovnali. Měli jsme tři opravdu vyložené šance, ale nebyli jsme v koncovce přesní a důrazní. Druhý poločas oživil střídající O. Polák. Znovu jsme se ujali vedení po chybě domácích, ale o pár minut později jsme hrubku vyrobili my a bylo srovnáno. Naštěstí dvěma góly rozhodl o naší výhře O. Polák. Vytvořili jsme si více šancí, udělali méně chyb, tak je naše vítězství zasloužené. Doufám, že nás to konečně nakopne a začneme sbírat další body. Výkon nebyl optimální, ale důležité jsou  získané body."

Častolovice – Č. Meziříčí 1:1

Fakta – branky: 8. Sehnal – 51. Baše. Rozhodčí: Frič. ŽK: 4:3. Diváci: 50. Poločas: 1:0.
Častolovice: Jedlička – Lorenc – Koblása, Kuhn, Marek – Matěj Cvejn, T. Přikryl, Mráz Pavel( 60. Bulavcsjak), Miloš Cvejn (55. Pinkas) – M. Přikryl, Sehnal.
České Meziříčí: Frynta – Borecký (65. Slezák), J. Tomášek, Kozák, Čiháček – Slánský, Hlavsa, Tetřev (85. Procházka), Krajňak, Ježek (79. T. Havel) – Baše (60. Rezek).

Jan Plašil, trenér AFK Častolovice: „Utkání jsme začali aktivně a do dvacáté minuty jsme mohli vést 4:0, ale proměnili jsme jen jednu šanci. Od třicáté minuty se hosté dostali do hry a byli nebezpeční. Ve druhém poločase byli lepším týmem a zaslouženě vyrovnali na konečných 1:1."

David Horký, vedoucí mužstva FC České Meziříčí: „Do Častolovic jsme jeli s vědomím, že jsme tam ještě neprohráli. Prvních třicet minut byli domácí lepší, vstřelili branku po pěkné kombinaci a měli ještě několik velmi dobrých šancí. My jsme nikam nejančili a hráli jsme trpělivě. Druhý poločas na hřišti existovalo jenom jedno mužstvo, domácí jsme jasně přehrávali. Naši branku vstřelil po pěkné přihrávce Tetřeva Lukáš Baše. Vzhledem k počtu neproměněných šancí na obou stranách je konečná remíza zřejmě spravedlivá. Utkání s přehledem odřídila trojice rozhodčích.

Deštné  – Malšovice 4:5

Fakta – branky: Kaplan 2 obě z pěn.), Kánský, Umlauf – Tobiášek 2, Bartoš 2, Lemon. Rozhodčí: Valenta. Poločas: 2:2.
Deštné: Vých – Novák, Kánský, Kaplan, Fidler – L. Zatloukal, M. Zatloukal, Drapák, Tuček – Umlauf, Včelák.

Petr Cejnar, vedoucí mužstva TJ Sokol Deštné v O. h.: „Pro diváky to byl hezký zápas, ve kterém padlo devět gólů. My jsme tentokrát vyhořeli v obraně, neustále jsme dotahovali náskok soupeře. Rozhodlo se na začátku druhého poločasu, kdy jsme po rohových kopech dvakrát inkasovali a soupeř odskočil na 2:4."

Borohrádek – Police B 2:0

Fakta –  branky:  43. P. Matějus. 83. T. Sazima. Rozhodčí: Koutník. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0.
Borohrádek: Nývlt – P. Matějus, J. Čermák, J. Matějus, A. Čermák – Voříšek (65. Brendl), Moravec, Liška (85. Caletka), T. Sazima, Vojnar – R. Sazima (80. Stárek).

Antonín Čermák, vedoucí mužstva TJ Lokomotiva Borohrádek: „Úvod zápasu byl ve znamení mírné převahy hostí, nám se nedařila kombinace a ztráceli jsme hodně míčů. Ve 20. minutě po chybě našeho stopera měli hosté velkou šanci, ale naštěstí gólman Nývlt ji zlikvidoval. Po té se hra vyrovnala a vytvořili jsme si několik příležitostí ke skórování, ale bez úspěchu. Ve 43, minutě hosté faulovali ve svém pokutovém území, ale my jsme jako již tradičně penaltu neproměnili. Byla to osmá neproměněná penalta v řadě. Naštěstí se nám vzápětí z nepřehledné situace dokázali skórovat. Po změně stran jsme opět neproměnili několik šancí. Hosté mohli vyrovnat v 80. minutě, kdy míč letící do sítě vyhlavičkoval náš obránce. Z následného protiútoku jsme zvýšili na konečných 2:0. Naše vítězství bylo vybojované, ale zasloužené."

Černíkovice – Třebeš 1:6

Fakta – branky: Vik – Sochor, Zbořil, Majer, Heglas, Farkaš, Mizerík. Rozhodčí: Styblík. Poločas: 1:2.
Černíkovice: Holoubek – D. Podstávek (70. Dulínek), B. Nosek (20. Bárta), Hrouda, Mitana – Stodůlka (68. L. Podstávek), J. Nosek, F. Stieber, J. Hanuš – D.  Hanuš, Vik.

Miloš Zeman, trenér TJ Sokol Černíkovice: „První poločas jsme udělali dvě hrubé chyby, které kvalitní mužstvo, kterým Třebeš je, umí potrestat. Hosté tak zaslouženě vedli v poločase 1:2. Ve druhé části jsme totálně selhali a dostali jsme výprask, který jsme si zasloužili. Dokud nezačneme plnit to, co si řekneme v kabině, tak se nic nezmění."

Loko Hradec – Doudleby 2:0

Fakta – branky: Tichý, Ziegler. Rozhodčí: Trejbal. Poločas: 0:0.
Doudleby n. O.: Hudousek –  Svatoš, Bursa, Krmaš, Mareš –  Říčař, M. Mazura, T. Hojný (79. Chudý), Langr –  Kopsa (3. Vidlička, 75. Lyer),  Kráčmer.

Stanislav Procházka, trenér TJ Velešov Doudleby nad Orlicí: „Výsledek utkání je spravedlivý. Moji hráči hráli nekoncentrovaně, bez zápalu a bojovnosti. Utkání ovlivnilo zranění Kopsy, po němž někteří v soubojích uhýbali nebo do soubojů o míč nešli naplno. Pokud chceme v příštím utkání uspět musíme do utkání dát větší srdíčko a koncentraci."