KP dorostu KHK
17. kolo: Slavia Hradec – Žacléř 0:4, Třebechovice – Solnice 1:1 – P. K. 6:5, RMSK Cidlina B – Smiřice/Jaroměř 3:3 – P. K. 2:4, Týniště n. O. – Rychnov n. K. 3:1, Červený Kostelec – Vrchlabí 0:2, Trutnov B – Chlumec n. C. 8:1.
1. Vrchlabí ⋌17  15  2  0  0  50:14  45
2. Rychnov n. K.⋌ 17  10  6  0  1  58:28  31
3. Žacléř⋌ 17  9  6  1  1  47:22  30
4. Trutnov B⋌ 17  9  6  0  2  39:33  29
5. Slavia HK ⋌17  8  7  1  1  36:34  27
6. Týniště n.O. ⋌17  8  8  1  0  50:43  26
7. Smiřice/Jar.⋌ 17  7  7  2  1  32:36  26
8. Č. Kostelec ⋌17  7  8  1  1  31:30  24
9. Solnice ⋌17  5  9  1  2  26:48  19
10. Chlumec n. C. ⋌17  5 11  1  0  36:56  17
11. Cidlina B ⋌17  4 10  1  2  34:61  16
12. Třebechovice ⋌17  4 11  2  0  18:52  16

KS dorostu – finále
9. kolo: Rudník – Vamberk/Doudleby 5:0, Hostinné – Skřivany 5:5 – P. K. 2:0, Stěžery – Č. Skalice 3:3 – P. K. 4:1.
1. Stěžery ⋌8  5  2  1  0  31:12  17
2. Česká Skalice⋌ 7  5  1  0  1  27:15  16
3. Kosičky ⋌7  4  3  0  0  22:14  12
4. Rudník ⋌8  3  4  1  0  18:23  11
5. Skřivany ⋌7  3  3  0  1  20:23  10
6. Hostinné ⋌8  2  5  1  0  15:34  8
7. Vamberk/Doud. ⋌7  1  5  0  1  6:18   4

KS dorostu – sk. o pořadí 2
9. kolo: Úpice/Rtyně – Babí 10:2, Meziměstí/Teplice – České Meziříčí 7:1.
1. Meziměstí/Tep. ⋌ 8  5  0  1  2  31:12  19
2. Úpice/Rtyně⋌ 8  5  3  0  0  38:15  15
3. Rasošky-Jos. ⋌8  3  1  2  2  20:14  15
4. Předměřice ⋌ 7  3  2  1  1  17:11  12
5. Babí⋌ 8  3  4  1  0  13:31  11
6. Velké Poříčí ⋌7  1  4  1  1  7:30  6
7. Č. Meziříčí⋌ 8  1  7  0  0 11:24  3

KP mladšího dorostu
21. kolo: Borohrádek – Trutnov 0:9, Slavia Hradec – Č. Kostelec 1:3, Jaroměř/Smiřice – Olympia Hradec 2:1, Broumov – Nové Město n. M. 1:4, Třebeš – Dobruška/Opočno 9:0, Chlumec n. C. – Kostelec/Častolovice 6:1, Vrchlabí – Jičín 6:0.
1. Nové Město ⋌21  18  2  1  0  85:23  56
2. Třebeš ⋌21  17  2  1  1 113:24  54
3. Vrchlabí ⋌21  16  4  0  1   95:22  49
4. Jaroměř/Smiř. ⋌21  15  4  2  0   86:46  49
5. Olympia HK⋌ 21  15  6  0  0 112:36  45
6. Trutnov ⋌21 14  6  0  1  76:39  43
7. Chlumec n. C. ⋌21 11  8  0  2  72:41  35
8. Broumov ⋌21   8 11  1  1  63:64  27
9. Jičín ⋌21   8 12  1  0  61:68  26
10. Č. Kostelec ⋌21   7 12  1  1  37:74  24
11. Kostelec/Čast. ⋌21   4 17  0  0  26:95  12
12. Borohrádek ⋌21   3 17  1  0  20:148 11
13. Slavia HK ⋌21   2 19  0  0  22:90   6
14. Dobruška/Opoč.⋌ 21   1 19  0  1  24:122   4

KP starších žáků
21. kolo: Chlumec nad Cidlinou/RMSK – Kostelec nad Orlicí/Častolovice 4:2, Vrchlabí – Jičín 4:3, Broumov – Nové Město n. M. 2:2 – P. K. 3:1, Borohrádek – Javorka 1:9, Slavia Hradec – Červený Kostelec 6:0, Jaroměř – Olympia Hradec B 0:4.
1. Chlumec ⋌20 17  2  1  0  66:28  53
2. Olympia HK B ⋌19 15  3  0  1 106:21  46
3. Slavia HK ⋌19 14  3  1  1  69:18  45
4. Javorka ⋌19 14  4  1  0  78:33  44
5. Nové Město ⋌19 11  5  2  1  61:24  38
6. Jičín ⋌20 11  8  0  1  75:33  34
7. Vrchlabí ⋌19 10  7  0  2  51:40  32
8. Třebeš ⋌19  8 11  0  0  47:50  24
9. Broumov ⋌20  5 13  2  0  47:68  19
10. Jaroměř ⋌20  6 13  0  1  39:68  19
11. Č. Kostelec ⋌20  5 15  0  0  41:91  15
12. Kostelec/Čast. ⋌20  2 18  0  0  24:99   6
13. Borohrádek ⋌20  2 18  0  0  18:149  6

KS st.arších žáků – finále
9. kolo: Hronov – RSCM Rozkoš 2:0, Černilov – Dvůr Králové 5:0, Olympia Hradec B – Hořice/Dohalice 3:1, Týniště n. O. – Rychnov n. K. 5:1.
1. Týniště n. O. ⋌9  7  2  0  0  29:10  21
2. Černilov ⋌9  5  3  1  0  14:10  17
3. Hronov ⋌9  5  4  0  0  16:13  15
4. Rychnov n. K. ⋌9  5  4  0  0  12:15  15
5. Hořice/Doh. ⋌9  3  4  1  1  10:18  12
6. Olympia HK B ⋌9  3  5  1  0  14:17  11
7. RSCM Rozkoš ⋌9  3  5  0  1  20:22  10
8. Dvůr Králové ⋌9  1  5  1  2  10:20  7

KS starších žáků – o pořadí
9. kolo: Hostinné – České Meziříčí 4:2, Úpice/Rtyně – Babí 4:0, N.Paka/St.Paka – Třebechovice 6:0. ⋌(dr)
1. Úpice/Rtyně ⋌8  6  0  1  1  26:9  21
2. N.Paka/St.Paka ⋌8  5  2  0  1  35:18  16
3. Vamberk/Doud. ⋌7  4  2  0  1  22:14  13
4. Babí ⋌8  3  4  1  0  20:19  11
5. Hostinné ⋌7  3  3  1  0  16:21  11
6. Třebechovice ⋌8  0  4  2  2   8:19  6
7. Č. Meziříčí ⋌8  1  7  0  0  11:38  3