Východočeský přebor dorostu
Skupina 6. – 10. místo
7. kolo: RMSK Cidlina B – Rychnov n. K. 2:2, Dvůr Králové – Žamberk/Letohrad 6:0.
1. RMSK Cidlina B ⋌4 1 1 23:6 34
2. Dvůr Králové ⋌3 0 3 13:18 28
3. Rychnov n. K. ⋌ 1 1 3 12:10 27
4. Olympia HK B ⋌2 0 3 16:16 24
5. Žamberk/Let. ⋌3 0 3 8:22 18
Krajský přebor dorostu
20. kolo: Vrchlabí – Hořice 1:2, Chlumec/Lovčice – Solnice 5:2, Probluz – Dobruška 9:1, Červený Kostelec – Žacléř 3:2, Trutnov – Třebechovice 1:1 – PK 3:4, Slavia Hradec/Nový Hradec – Nová Paka/Stará Paka 5:1.
1. Hořice ⋌15 2 2 81:17 49
2. Probluz ⋌13 3 4 74:31 43
3. Solnice ⋌13 3 4 64:30 42
4. Vrchlabí ⋌12 3 5 64:27 41
5. Chlumec/Lov. ⋌12 1 7 64:41 38
6. Třebechovice ⋌ 9 5 6 43:28 35
7. Č. Kostelec ⋌ 9 3 8 58:43 33
8. Slavia HK/NH ⋌8 2 10 49:55 26
9. Trutnov ⋌6 3 11 56:53 22
10. Dobruška ⋌3 1 16 20:112 10
11. Žacléř ⋌3 0 16 19:79 9
12. N. Paka/S.Paka ⋌ 3 0 17 36:112 9
Krajská soutěž dorostu
finále – 12. kolo:
Týniště n. O. – Hostinné 3:4, Stěžery – Vysoká/Třebeš 0:6, Bílá Třemešná – Skřivany 2:2 – PK 1:3, Rozkoš/Č. Skalice – Kopidlno 2:5.
1. Hostinné ⋌9 2 1 46:17 29
2. Skřivany ⋌7 3 2 44:31 25
3. Vysoká/Třebeš ⋌6 1 5 48:42 20
4. Bílá Třemešná ⋌4 5 2 41:38 19
5. Týniště n. O. ⋌5 2 5 44:36 18
6. Kopidlno ⋌1 5 6 28:44 12
7. Stěžery ⋌4 0 7 26:46 12
8. Rozkoš/ČS ⋌1 2 9 21:44 6
Krajská soutěž dorostu
skupina o pořadí 2 – 12. kolo:
Vamberk/Doudleby – Janské Lázně 9:0, Babí – Slatina/Javornice 2:4, Velké Poříčí – Úpice 2:0, Meziměstí/Teplice – Rudník 3:1.
1. Velké Poříčí ⋌7 3 2 46:17 26
2. Úpice ⋌8 1 3 32:15 26
3. Rudník ⋌8 1 3 59:17 25
4. Vamberk/Doud. ⋌7 2 3 40:17 23
5. Meziměstí/Tep. ⋌6 0 5 31:28 18
6. Slatina/Javor. ⋌4 0 8 21:38 12
7. Babí ⋌2 1 9 28:34 8
8. Janské Lázně ⋌1 0 10 5:96 3
Krajský přebor ml. dorostu
20. kolo: Kostelec nad Orlicí/Častolovice – Vrchlabí 6:0, Třebeš – Červený Kostelec 10:0, Chlumec/RMSK – Trutnov/Volanov 4:0, Nové Město n. M. – Olympia HK 3:2, Rychnov n. K. – Slavia HK/Nový Hradec 7:0, Broumov – Jaroměř 3:3 – PK 3:4.
1. Třebeš ⋌19 0 1 105:19 57
2. Chlumec/RMSK ⋌14 3 3 75:21 48
3. Nové Město ⋌13 1 6 60:45 40
4. Kostelec/Častol. ⋌10 4 6 54:32 35
5. Olympia HK ⋌10 2 8 59:49 32
6. Rychnov n. K. ⋌ 9 2 9 37:33 31
7. Vrchlabí ⋌9 2 9 45:46 30
8. Broumov ⋌7 4 9 52:53 26
9. Jaroměř ⋌ 6 4 10 46:53 24
10. Trutnov/Vol. ⋌6 2 12 48:78 22
11. Slavia HK/NK ⋌3 1 16 16:97 10
12. Č. Kostelec ⋌1 1 18 19:90 5
Krajský přebor st. žáků
20. kolo: Třebeš – Červený Kostelec 5:2, Kostelec nad Orlicí/Častolovice – Vrchlabí 3:4, Rychnov nad Kněžnou – Slavia Hradec Králové/Nový Hradec 0:8, Broumov – Jaroměř 11:2, Chlumec nad Cidlinou/RMSK – Trutnov/Volanov 1:2, Nové Město n. M. – Olympia Hradec 1:3. ⋌(dr)
1. Olympia HK ⋌19 0 1 109:21 57
2. Broumov ⋌17 1 2 82:27 52
3. Vrchlabí ⋌13 0 7 53:34 39
4. Třebeš ⋌13 0 7 66:55 39
5. Slavia HK/NH ⋌12 1 7 46:20 37
6. Č. Kostelec ⋌9 2 9 58:63 31
7. Chlumec/RMSK ⋌10 0 10 56:52 30
8. Trutnov/Volanov ⋌5 2 13 23:50 18
9. Jaroměř ⋌4 2 14 38:70 16
10. Kostelec/Častol. ⋌3 5 12 37:74 16
11. Rychnov n. K. ⋌3 2 15 23:98 13
12. Nové Město ⋌3 3 14 27:54 12