DOROST

Okresní přebor

Voděrady – Doudleby 1:3
Branky: Brich Marek – Mazura Matěj 2, Lysa Daniel. Rozhodčí: Fišer. Diváků 20. Poločas: 0:1.

Dobré - Velké Poříčí 0:5
Branky: Urban 2, Venclík Jakub, Jansa, Lanta Kryšof. Rozhodčí: Müller. ŽK 2:0, ČK 1:0 /Kotyška Milan/. Diváků 20. Poločas: 0:2.

Česká Skalice – Přepychy 0:3
Branky: Štěpánek Martin, Bartoň Ondřej, Čtvrtečka Rudolf. Rozhodčí: OFS Náchod. Diváků 30. Poločas: 0:2.

Police – Javornice 2:0
Branky: Hofman Daniel, Teinzer Petr. Rozhodčí: Lokvenc. ŽK 2:0. Diváků 30. Poločas: 2:0.

STARŠÍ ŽÁCI

Albrechtice - České Meziříčí 5:5
Branky: Miller Patrik, Moravec Jan, Čermák Matěj, Drobný Dominik, Vítek Patrik – Ševc Martin, Hrudík Daniel, Jarkovský Tomáš, Tichý Lukáš, Szorád Vladimír. Rozhodčí: Horský. ŽK 2:0. Diváků 30. Poločas: 1:4.

Voděrady - Rychnov B 1:9
Branky: Brich Marek – Martínek Tomáš 4, Hlavsa Jaroslav 2, Forejtek Tomáš 2, Švarc Jan. Rozhodčí: Moravec. Diváků 20. Poločas: 1:7.

MLADŠÍ ŽÁCI

N. Město B - Union Rokytnice 4:0
Branky: Kárník Lukáš 2, Fanta David, vlastní. Rozhodčí: Vítek. Diváků 20. Poločas: 1:0.

České Meziříčí - Rychnov C 4:2
Branky: Novák Tomáš, Švec Martin, Čmelík Dominik, Havel Jakub - Mašanský Nikolas 2. Rozhodčí: Kohoutek. Diváků 30. Poločas: 1:0.

Javornice – Přepychy 2:2
Branky: Krejčí Adam, Petr Josef – Ježek David, Mach Martin. Rozhodčí: Müller. Diváků 20. Poločas: 0:2.

ELÉVOVÉ

Turnaj Borohrádek:
Kostelec – Borohrádek 3:6 (Čihák, Provazník, Lévay – Duda 4, Buriánek, Chudoba), Kostelec – České Meziříčí 1:3 (Provazník – Roubal, Libnar, Hladík), Borohrádek - Č. Meziříčí 2:0 (Duda, Chudoba).

Turnaj Častolovice:
Častolovice – Přepychy 1:3 (Vejvar – Král 2, vlastní), Častolovice – Týniště 1:8 (Kralovič – Winkler 2, Pojezdala 2, Zítko, Chalupa, Macháček, Polášek), Přepychy – Týniště 2:7 (Hájek, Novák – Winkler 2, Polášek 2, Chalupa, Berounský, Macháček). Utkání s 1. FC Rokytnice budou sehrána v náhradním termínu.

Turnaj Ohnišov:
Žďár/Lípa – Ohnišov 3:0 (Kos T. 3), Žďár/Lípa – Vamberk 2:1 (Švagr, Kos T. - Müller), Ohnišov – Vamberk 0:0.

PŘÍPRAVKA

Turnaj Albrechtice:
Kostelec – Č. Meziříčí 4:2 (Novotný 3, Ludvík – Hrudík, Vacula), Kostelec - Albrechtice 0:4 (Blecha 2, Chmelík, Hep), Kostelec – Doudleby 2:1 (Novotný, Cvejn – Pavlovský), Č. Meziříčí – Albrechtice 0:3 (Blecha 3), Č. Meziříčí – Doudleby 3:1 (Vacula 2, Baše – Pavlovský), Albrechtice – Doudleby 4:0 (Brandejs 2, Chmelík, Blecha).

Turnaj Vamberk:

Borohrádek – 1. FC Rokytnice 2:0 (Pelc, vlastní), Borohrádek – Vamberk 3:0 (Pelc 3), Borohrádek – Týniště 1:1 (Janeček – Šrejbr), 1. FC Rokytnice – Vamberk 1:1 (Levý – Skála), 1. FC Rokytnice – Týniště 1:1 (Vošlajer – Janda), Vamberk - Týniště 1:1 (Tobiška – Hlaváč).

Častolovice – Černíkovice 2:4 (Jiruška 2 – Novák 2, Zounar, Fedor), Častolovice - Ohnišov 0:3 (Marek 2, Netík), Častolovice – MFK Rychnov 2:0 (Jiruška 2), Černíkovice – Ohnišov 1:2 (střelec nehlášen - Marek, Netík), Černíkovice - MFK Rychnov 3:0 (Novák, Brich, Kos), Ohnišov - MFK Rychnov 3:0 (Antal, Marek, Balková)

Dohrávka z 6. 9.: Častolovice – Černíkovice 1:0 (Jiruška), Černíkovice – Ohnišov 0:1 (Práza), Černíkovice - MFK Rychnov 0:1 (Procházka).