OKRESNÍ III. TŘÍDA

Doudleby B – Slatina 3:2
Branky: Kotyza Tomáš 2, Teplý Antonín – Vidlička Marcel, Šámal Michal. Rozhodčí: Horský. ŽK 1:0. Diváků 30. Poločas: 0:1.

Lukavice – Domašín 2:3
Branky: Votr Jan 2 – Václavek Jan, Franc, Ohnoutek David. Rozhodčí: Šolc. ŽK 3:3. Diváků 94. Poločas: 1:0. Utkání by spíše slušela remiza, domácí nedali své šance.

Roveň – Opočno B 2:2
Branky: Mikyska Alan, Pavlišta Milan – Šafář Michal, Gábor Patrik. Rozhodčí: Dostálek. ŽK 3:1, ČK 0:1 (Schejbal Michal). Diváků 50. Poločas: 1:2.

Křivice – Častolovice B 4:0
Branky: Hladík Kamil, Pražák Jiří, Kočí Michal, Tobiášek Ladislav. Rozhodčí: Provazník. ŽK 1:0. Diváků 50. Poločas: 1:0.

Javornice – Dobruška B 5:5
Branky: Valtr Jiří 2, Filip Libor 2, Krunčík Jaroslav – Hašek Aleš 2, Jirásek Milan, Dostál Michal, Macek Jan. Rozhodčí: OFS HK. ŽK 2:2, ČK 1:0 (Martínek Radek). Diváků 50. Poločas: 3:2.

Deštné C – Labuť Rychnov 5:1
Branky: Balek Václav 2, Veselý Lukáš, Prouza Jan, Netík René – Mondík Miroslav. Rozhodčí: David. Diváků 90. Poločas: 3:0. Jednoznačné utkání pro domácí.

1. Domašín 14 1 6 49:29 43
2. Deštné C 11 4 6 46:28 37
3. Dobruška B 10 6 5 47:34 36
4. Lukavice 11 1 9 43:41 34
5. Křivice 9 6 6 43:28 33
6. Roveň 9 4 8 42:32 31
7. Javornice 9 3 9 41:50 30
8. Doudleby B 8 2 11 40:35 26