Rekordní výhru slavili fotbalisté Domašína, kteří nastříleli béčku Kostelecké Lhoty deset gólů. Hvězdou utkání byl Jan Michalík, který se trefil pětkrát. Duel dvou prvních týmů vyzněl jasně pro Křovice, které porazily Olešnici 6:0. Ve zbývajícím utkání si B-tým Lípy odvezl všechny body z Čermné.

Domašín – K. Lhota B 10:1
Fakta – branky: 10. a 70. Jelen Matěj, 20. Ohnoutek David, 22., 32., 50. 63 a 68. Michalík Jan, 38. Eimann Martin, 58. Kupka Josef – 60. Hrubý Vítězslav. Rozhodčí: Nosek Milan. Hráno bez karet. Diváci: 55. Poločas: 5:0.

Křovice – Olešnice 6:0
Fakta – branky: 9. a 58. Přikryl Adam, 26. Rada Josef, 68. a 79. Hoffinger Matěj, 83. Lhotský Dominik. Rozhodčí: Nosek Martin – Vrána Jan. ŽK: 0:1. Diváci: 65. Poločas: 2:0.

Čermná – Lípa B 1:3
Fakta – branky: 16. Absolon Jakub – 28. Pamánek Martin, 43. Karlík Ondřej, 47. Kopecký Stanislav. Rozhodčí: Machač Libor. ŽK: 1:3. Diváci: 52. Poločas: 1:2.