VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dobrušský pohár ve výsledcích a tabulkách

Dobruška - Kompletní výsledkový servis Dobrušského poháru 2009 - turnaje v malém fotbalu.

21.7.2009
SDÍLEJ:

Dobrušský pohár 2008.Foto: Petr Dressler

Sobota

Skupina A
FC Jokers Plzeň - Hokejky Trutnov 3:1, - FC Santus Dobruška 0:0, - FC Paskov 0:1, - Atletico Chuligán Dobruška 1:4, Hokejky Trutnov - Santus 0:2, - Paskov 3:4, - Atletico 3:5, Santus - Paskov 3:1, - Atletico 0:4, Paskov - Atletico 1:8.
Skupina B
AC Zeppelin Hradec Králové - Players Brno 1:0, - Černá Štika Choceň 2:0, - Berlínští Lvi Praha 1:1, - AC Gamaspol Jeseník 0:3, Players - Černá Štika 1:1, - Berlínští Lvi 0:4, - Gamaspol 0:9, Černá Štika - Berlínští Lvi 1:0, Berlínští Lvi - Gamaspol 1:6.
Skupina C
AC Sextons 94 Hradec Králové - Uhelné vosy Choceň 1:0, - FK Černilov 5:3, - Drink Ostrava 8:0, - Žemla Childrens Geodetics Group 3:0, Uhelné vosy - Černilov 0:2, - Drink 3:1, - Žemla Group 2:3, Černilov - Drink 3:0, - Žemla Group 4:2, Drink - Žemla Group 0:1.
Skupina D
1. DFK Slaný - Royal Flush Dobruška 6:1, - O. K. Stavmont Jeseník 3:3, - FC Doubravice 2:2, - Škopek Děčín 3:1, Royal Flush - Stavmont 0:6, - Doubravice 0:6, - Škopek 1:3, Stavmont - Doubravice 0:7, - Škopek 4:3, Doubravice - Škopek 4:0.
Skupina E
Alpina Slaný - ZABABA Lázně Bohdaneč 5:0, - Ansámbl Praha 5:0, - Frantic Dogs Hradec Králové 6:4, - Goal Dobruška 0:3, ZABABA - Ansámbl 2:2, - Frantic Dogs 0:1, - Goal 0:4, Ansámbl - Frantic Dogs 0:3, - Goal 3:2, Frantic Dogs - Goal 2:2.
Skupina F
FK Startronic Gastro Ostrava - LSC Crikets Hradec Králové 2:7, - STS Chvojkovice 3:6, - Florbal Ultras Dobruška 4:1, - PK Huňáč Praha 5:0, Crikets - Chvojkovice 2:1, - Florbal Ultras 6:0, - Huňáč 9:1, Chvojkovice - Florbal Ultras 5:1, - Huňáč 5:2, Florbal Ultras - PK Huňáč 1:1.
Skupina G
FC Bar Oáza Plumlov - Akté Zlín 1:1, - FCS–U56 Dobruška 1:0, - Bobr Team Praha 0:1, - FC Beton Jeseník 1:3, Akté - FCS–U56 3:0, - Bobr Team 1:1, - Beton 1:3, FCS–U56 - Bobr Team 1:0, - Beton 1:2, Bobr Team - Beton 1:4.
Skupina H
Ivánek & Company - FC Foboz Slaný 4:1, - Bamboocha Velký Dřevíč 3:0, - 1. FC Květnice Tišnov 0:0, - SK Futsal Karlín 3:0, Foboz - Bamboocha 2:1, - Květnice Tišnov 0:1, - Karlín 8:0, Bamboocha - Květnice Tišnov 1:2, - Karlín 0:5 kont., Květnice Tišnov - Karlín 5:1.
Skupina I
Czech Inn - Furt-Durch Česká Skalice 2:1, - Pobřeží lihoviny 4:1, - Relax Ústí nad Labem 1:4, - Living Legends Dobruška 4:0, Furt-Durch - Pobřeží lihoviny 5:0, - Relax 1:0, - Living Legends 3:0, Pobřeží lihoviny - Relax 1:2, - Living Legends 0:5, Relax - Living Legends 1:0.
Skupina J
Olympia Bruntál A - Lokomotiva Suchdol 5:0 kont., - 1. FC Pribina Hesov 1:1, - FK Union Slaný 1:1, - FC Orel Zbečník 2:0, Suchdol - Hesov 0:3, - Union Slaný 1:0, - Orel Zbečník 0:5 kont., Hesov - Union Slaný 3:0, - Orel Zbečník 3:0, Union Slaný - Orel Zbečník 2:1.
Skupina K
United Frýdek–Místek - Florencia Bytovky Prašice (SR) 3:1, - SK FOSP Řešetova Lhota 2:0, - Zastavilka Dobruška 5:0 kont., - Olympia Bruntál B 0:2, Florencia - Řešetova Lhota 1:2, - Zastavilka 5:0 kont., - Olympia B 1:2, Řešetova Lhota - Zastavilka 7:0, - Olympia B 0:0, Zastavilka - Olympia B 0:5.
Skupina L
Hotel Metuje - Indiana Plumlov 3:2, - FC Šebánek Praha 3:1, - Rychtář team 3:0, - TK Rumpál Prachatice 2:1, Plumlov - Šebánek 4:1, - Rychtář team 5:1, - Rumpál Prachatice 2:0, Šebánek - Rychtář team 3:0, - Rumpál Prachatice 0:3, Rychtář team - Rumpál Prachatice 0:3.
Skupina M
Závodní Česká Ves - Ronaldo Příbram 4:0, - Bezgólová výhra Ostrava 5:0, - Kvasaco Vacenovice 0:1, - FC Louka Košťany 3:2, Ronaldo - Bezgólová výhra 1:0, - Vacenovice 0:2, - Louka Košťany 0:5 kont., Bezgólová výhra - Vacenovice 0:3, - Louka Košťany 1:5, Vacenovice - Louka Košťany 1:0.

Neděle

Červená skupina
Atletico Chuligán Dobruška - Frantic Dogs Hradec Králové 3:1, - 1. FC Květnice Tišnov 1:1, - Furt-Durch Česká Skalice 1:0, Frantic Dogs - Květnice Tišnov 0:1, - Furt-Durch Č. Skalice 1:4, Květnice Tišnov - Furt-Durch Č. Skalice 2:2.
1. Atletico Chul. Dobruška 5:2⋌7
2. 1. FC Květnice Tišnov 4:3⋌5
3. Furt-Durch Č. Skalice 6:4⋌4
4. Frantic Dogs Hradec 2:8⋌0
Modrá skupina
AC Gamaspol Jeseník - OK Stavmont Jeseník 5:0, - Akté Zlín 2:0, - FC Pribina Hesov 2:4, Stavmont Jeseník - Akté Zlín 2:0, - Pribina Hesov 2:0, Akté Zlín - Pribina Hesov 2:1.
1. AC Gamaspol Jeseník 9:4⋌6
2. OK Stavmont Jeseník 4:5⋌6
3. FC Pribina Hesov 5:6⋌3
4. Akté Zlín 2:5⋌3
Zelená skupina
AC Sextons 94 Hradec Králové - Relax Ústí n. L. 4:0, - STS Chvojkovice 4:0, - Olympia Bruntál B 2:0, Relax Ústí n. L. - STS Chvojkovice 5:0 kont., - Olympia Bruntál B 0:1, STS Chvojkovice - Olympia Bruntál B 0:3.
1. AC Sextons 94 Hradec 10:0⋌9
2. Olympia Bruntál B 4:2⋌6
3. Relax Ústí n. L. 5:5⋌3
4. STS Chvojkovice 0:12⋌0
Žlutá skupina
FC Doubravice - Závodní Česká Ves 1:3, - Goal Dobruška 0:1, - Hotel Metuje 1:0, Závodní Česká Ves - Goal Dobruška 3:0, - Hotel Metuje 1:0, Goal Dobruška - Hotel Metuje 2:0.
1. Závodní Česká Ves 7:1⋌9
2. Goal Dobruška 3:3⋌6
3. FC Doubravice 2:4⋌3
4. Hotel Metuje 0:4⋌0
Bílá skupina
Alpina Slaný - Indiana Plumlov 0:2, - 1. DFK Slaný 1:2, - Kvasaco Vacenovice 0:1, Indiana Plumlov - DFK Slaný 3:2, - Kvasaco Vacenovice 3:2, DFK Slaný - Kvasaco Vacenovice 1:1.
1. Indiana Plumlov 8:4⋌9
2. 1. DFK Slaný 5:5⋌4
3. Kvasaco Vacenovice 4:4⋌4
4. Alpina Slaný 1:5⋌0
Hnědá skupina
LSC Crikets Hradec Králové - SK FOSP Řešetova Lhota 2:0, - United Frýdek-Místek 4:0, - FK Černilov 1:2, Řešetova Lhota - United Frýdek-Místek 0:2, - FK Černilov 1:0, United Frýdek-Místek - FK Černilov 2:0.
1. LSC Crikets Hradec 7:2⋌6
2. United Frýdek-Místek 4:4⋌6
3. FK Černilov 2:4⋌3
4. SK FOSP Řeš. Lhota 1:4⋌3
Černá skupina
FC Beton Jeseník - FK Startronic Gastro Ostrava 7:0, - Olympia Bruntál A 5:0, - AC Zeppelin Hradec Králové 0:0, Startronic Ostrava - Olympia Bruntál A 1:0, - Zeppelin Hradec 0:3, Olympia Bruntál A - Zeppelin Hradec 0:4.
1. FC Beton Jeseník 12:0⋌7
2. AC Zeppelin Hradec 7:0⋌7
3. FK Startronic Ostrava 1:10⋌3
4. Olympia Bruntál A 0:10⋌0
Fialová skupina
Ivánek & Company - FC Louka Košťany 0:5 kont., - Czech Inn 2:1, - FC Santus Dobruška 0:2, Louka Košťany - Czech Inn 3:0, - Santus Dobruška 1:1, Czech Inn - Santus Dobruška 0:2.
1. FC Louka Košťany 9:1⋌7
2. FC Santus Dobruška 5:1⋌7
3. Ivánek & Company 2:8⋌3
4. Czech Inn 1:7⋌0

PLAY OFF
Osmifinále:
Atletico Chuligán Dobruška– Santus Dobruška2:0, Gamaspol Jeseník – Zeppelin Hradec Králové 2:0, Sextons Hradec Králové – United Frýdek-Místek 0:1, Závodní Česká Ves – DFK Slaný 1:2, Indiana Plumlov – Goal Dobruška 1:0, Crikets Hradec Králové – Olympia Bruntál 2:1 na pen., Beton Jeseník – Stavmont Jeseník 4:0, Louka Košťany – Květnice Tišnov 0:1.
Čtvrtfinále:
Atletico Chuligán Dobruška - Gamaspol Jeseník 1:7, United Frýdek-Místek - DFK Slaný 2:1, Indiana Plumlov – Crikets Hradec Králové 1:2, Beton Jeseník – Květnice Tišnov 1:2 na pen.
Semifinále:
Gamaspol Jeseník - United Frýdek-Místek 1:0, Crikets Hradec Králové - Květnice Tišnov 1:0 na pen.
Utkání o 3. místo:
United Frýdek-Místek - Květnice Tišnov 1:0.
Finále:
AC Gamaspol Jeseník – LSC Crikets Hradec Králové 4:1.

Autor: Miroslav Sixta

21.7.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Bára Štěpánová.

V Rychnově chystají „Večer plný krásy a splněných přání“

Evropské centrum na testování leteckých motorů má pravděpodobně na hradeckém letišti vzniknout na sklonku letošního roku. Přestože se jedná o unikátní projekt mimo jiné pod patronátem ČVUT,  u zástupců místních samospráv jeho vybudování vyvolává otazníky,

Centru vývoje a testování leteckých motorů už nestojí nic v cestě

Nepoctiví stánkaři jsou i podél cyklostezek

Hradec Králové - Nepoctiví obchodníci číhají i na cyklisty na cyklostezkách, zjistila v létě Česká obchodní inspekce. Při 18 kontrolách stánkařů podél nejoblíbenějších tras, zjistila, že polovina z nich porušila předpisy, tedy že zákazníky šidila.

Nová lanovka v Černém Dole už má sedačky, vyhlíží zimní sezonu

Královéhradecko, Černý Důl - Na sjezdovce v Černém Dole se rozjela nová čtyřsedačková lanovka. Je největší letošní investicí SkiResortu Černá hora - Pec, do něhož areál patří. Zatím jen ve zkušebním provozu, bez cestujících.

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Rychnovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti rychnovské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších Rychnováků. Každý týden náš fotograf fotí nově narozená miminka.

Šachisté vstoupili do nové sezony

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala Krajská soutěž – skupina východ šachových družstev.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení