VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dobrušský pohár 2014 ve výsledcích a tabulkách

Rychnovsko - Dobrušský pohár 2014 ve výsledcích a tabulkách

23.7.2014
SDÍLEJ:

Flamengo rozhodlo o triumfu až v prodloužení Foto: Leoš Dragúň

TURNAJ MUŽŮ

Základní skupina A

1. FG Kočicí packy Semechnice 9 (6:2), 2. FC Holosmetky Praha 7 (10:5), 3. AC Derby Ostrava 7 (4:2), 4. CA Boca Juniors Ústí nad Labem 4 (5:8), 5. FC Santus Dobruška A 0 (1:9).

Skupina B

1. FC Whiteriders Kolín A 12 (9:0), 2. Atletico chuligán Dobruška 7 (11:4), 3. AC Sextons 94 HK 6 (12:7), 4. LSC Crickets HK/Praha 4 (6:7), 5. Filipovský Kamna 0 (0:20).

Skupina C

1. STS Chvojkovice 12 (19:2), 2. AC Gamaspol Jeseník 9 (31:2), 3. Lokomotiva Suchdol nad Odrou 6 (8:8), 4. FC Whiteriders Kolín B 4 (5:30), 5. Thunderboys Liberec 0 (2:23).

Skupina D

1. Union Kostelec nad Orlicí 12 (19:6), 2. White brothers HK 7 (13:3), 3. Foboz Slaný 5 (6:9), 4. SK FranticDogs HK 4 (7:14), 5. H. S. Hany 0 (7:20).

Skupina E

1. FC Santorini Zábřeh na Moravě 7 (8:3), 2. Wayne´s team Nové M. n. M. 7 (10:5), 3. FC Blešno 5 (7:7), 4. MCE Slaný 5 (6:7), 5. Bamboocha Velký Dřevíč 3 (3:12).

Skupina F

1. Pekelníci Dobruška 10 (14:3), 2. FC Relax Prostějov 10 (14:6), 3. FC Plumlov 6 (8:9), 4. SK Sedlec u Českých Budějovic 4 (8:11), 5. Žemla childrens´ a hosté 0 (3:18).

Skupina G

1. Bukvice Vysoké Mýto 12 (19:3), 2. Flamengo Hradec Králové 9 (16:4), 3. Škopek team Děčín 3 (6:14), 4. Drink Ostrava 3 (5:15), 5. Rum-Buráci Praha 3 (5:15).

Skupina H

1. Jirkov 2000 9 (5:4), 2. TK Rumpál Prachatice 9 (10:5), 3. Kamna Lábemfurt Ď 6 (9:6), 4. Pozdní Sběr Brno 6 (10:12), 5. FC Santus Dobruška B 0 (4:11).

Skupina I

1. Komáři Filipov 12 (12:1), 2. FC Louka Košťany Č.O.S. 9 (11:2), 3. Goal Dobruška 4 (6:8), 4. FC Paskov 4 (5:12), 5. Galaxy Ústí n. L. 0 (2:13).

Skupina J

1 Polib hrocha Choceň 12 (17:2), 2. Prague´s hogs 7 (13:7), 3. Relax Ústí n. L. 4 (17:13), 4. Bezgólová výhra Ostrava 4 (8:20), 5. FC Holomajzna Praha PF 1 (5:18).

Skupina K

1. Olympia Bruntál 12 (17:3), 2. Ulitep Ústí n. L. 9 (12:4), 3. FC VŠFS Praha 6 (7:6), 4. Norwich Hlínsko 3 (4:19), 5. Černá štika Choceň 0 (4:12).

Skupina L

1. United Frýdek-Místek 10 (11:2), 2. Indiana Plumlov 10 (11:5), 3. AFK Rozdělov Kladno 6 (7:6), 4. Union Slaný 3 (6:9), 5. FC Cobra Ostrava 0 (3:16).

Postupové skupiny

Červená skupina

Komáři Filipov Wayne´s team Nové Město 2:1, Kamna Lábemfurt Ď 4:1, Kočičí packy Semechnice 5:2, Wayne´s team Nové Město Kamna Lábemfurt Ď 1:0, Kočičí packy Semechnice 2:1, Kamna Lábemfurt Ď Kočičí packy Semechnice 1:0.Pořadí:1. Komáři Filipov 9 (11:4), 2. Wayne´s team Nové Město 6 (4:3), 3. Kamna Lábemfurt Ď 3 (2:5), 4. Kočičí packy Semechnice 0 (3:8).

Modrá skupina

Relax Prostějov Polib hrocha Choceň 0:0, FC Whiteriders Kolín 6:1, FC VŠFS Praha 4:0, Polib hrocha Choceň FC Whiteriders Kolín 5:1, FC VŠFS Praha 2:0, FC Whiteriders Kolín FC VŠFS Praha 1:0.Pořadí:1. Relax Prostějov 7 (10:1), 2. Polib hrocha Choceň 7 (7:1), 3. FC Whiteriders Kolín 3 (3:11), 4. FC VŠFS Praha 0 (0:7).

Zelená skupina

Flamengo Hradec Králové STS Chvojkovice 3:3, Olympia Bruntál 4:0, Rozdělov Kladno 2:1, STS Chvojkovice Olympia Bruntál 0:0, Rozdělov Kladno 3:1, Olympia Bruntál Rozdělov Kladno 4:0.Pořadí:1. Flamengo Hradec Králové 7 (9:4), 2. STS Chvojkovice 5 (6:4), 3. Olympia Bruntál 4 (4:4), 4. Rozdělov Kladno 0 (2:9).

Žlutá skupina

AC Derby Ostrava Union Kostelec nad Orlicí 1:0, United Frýdek-Místek 2:1, Rumpál Prachatice 2:1, Union Kostelec nad Orlicí United Frýdek-Místek 4:1, Rumpál Prachatice 4:1, United Frýdek-Místek Rumpál Prachatice 4:0.Pořadí:1. AC Derby Ostrava 9 (5:2), 2. Union Kostelec n. Orlicí 6 (8:3), 3. United Frýdek-Místek 3 (6:6), 4. Rumpál Prachatice 0 (2:10).

Bílá skupina

FC Louka Košťany FC Holosmetky Praha 0:3, FC Santorini Zábřeh n. M. 1:0, AC Sextons 94 Hradec Králové 5:1, FC Holosmetky Praha FC Santorini Zábřeh n. M. 1:1, AC Sextons 94 Hradec Králové 2:2, FC Santorini Zábřeh n. M. AC Sextons 94 Hradec Králové 2:0.Pořadí:1. FC Louka Košťany 6 (6:4), 2. FC Holosmetky Praha 5 (6:3), 3. FC Santorini Zábřeh n. M. 4 (3:2), 4. AC Sextons 94 Hradec Králové 1 (3:9).

Černá skupina

AC Gamaspol Jeseník Bukvice Vysoké Mýto 6:2, Ulitep Ústí nad Labem 2:1, FC Plumlov 3:0, Bukvice Vysoké Mýto Ulitep Ústí nad Labem 2:1, FC Plumlov 3:1, Ulitep Ústí nad Labem FC Plumlov 3:1.Pořadí:1. AC Gamaspol Jeseník 9 (11:3), 2. Bukvice Vysoké Mýto 6 (7:8), 3. Ulitep Ústí nad Labem 3 (5:5), 4. FC Plumlov 0 (2:9).

Fialová skupina

FC Blešno Jirkov 2000 2:1, Indiana Plumlov 3:0, White Brothers Hradec Králové 3:2, Jirkov 2000 Indiana Plumlov 4:0, White Brothers Hradec Králové 5:0 kont., Indiana Plumlov White Brothers Hradec Králové 2:0.Pořadí:1. FC Blešno 9 (8:3), 2. Jirkov 2000 6 (10:2), 3. Indiana Plumlov 3 (2:7), 4. White Brothers Hradec Králové 0 (2:10).

Hnědá skupina

Atletico chuligán Dobruška Pekelníci Dobruška 1:1, Lokomotiva Suchdol 2:0, Prague´s Hogs 5:0 kont., Pekelníci Dobruška Lokomotiva Suchdol 1:1, Prague´s Hogs 5:0 kont., Lokomotiva Suchdol Prague´s Hogs 5:0 kont.Pořadí:1. Atletico chuligán Dobruška 7 (8:1), 2. Pekelníci Dobruška 5 (7:2), 3. Lokomotiva Suchdol 3 (6:3), 4. Prague´s Hogs 0 (0:15).

Play off

Osmifinále:Komáři Filipov Jirkov 2000 2:0, Relax Prostějov Bukvice Vysoké Mýto 3:0, Flamengo Hradec Králové Pekelníci Dobruška 2:1, AC Derby Ostrava FC Holosmetky Praha 0:1, Louka Košťany Union Kostelec nad Orlicí 1:0, Atletico chuligán Dobruška STS Chvojkovice 2:1, AC Gamaspol Jeseník Polib hrocha Choceň 0:0, pen. 3:2, FC Blešno Wayne´s team Nové Město nad Metují 1:0.

Čtvrtfinále:Komáři Filipov Relax Prostějov 0:0, pen. 12:13, Flamengo Hradec Králové FC Holosmetky Praha 1:0, Louka Košťany Atletico chuligán Dobruška 0:3, AC Gamaspol Jeseník FC Blešno 2:0.

Semifinále:Relax Prostějov Flamengo Hradec Králové 0:0, pen. 1:2, Atletico chuligán Dobruška AC Gamaspol Jeseník 1:0.

Utkání o 3. místo:Relax Prostějov AC Gamaspol Jeseník 1:2.

Finále:Flamengo Hradec Králové Atletico Chuligán Dobruška 3:2 po prodloužení

Individuální ocenění

Nejužitečnější hráč:Karel Frantík (Relax Prostějov).

Nejlepší brankář:Otakar Špás (Flamengo Hradec Králové).

Nejlepší střelec:Patrik Plhák (AC Gamaspol Jeseník) 13 branek.

Cena fair play:tým FC VŠFS Praha.

TURNAJ ŽEN

Skupina A

Kopačky Osek na d Bečvou AC Gamaspol Jeseník 0:3, AC Šlágr Praha 1:0, SPS Sázava 1:0, ŠT ZOO Ústí nad Labem 2:0, AC Gamaspol Jeseník AC Šlágr Praha 1:1, SPS Sázava 1:1, ŠT ZOO Ústí nad Labem 4:0, AC Šlágr Praha SPS Sázava 1:0, ŠT ZOO Ústí nad Labem 0:0, SPS Sázava ŠT ZOO Ústí nad Labem 2:1.Pořadí:1. Kopačky Osek na d Bečvou 9 (4:3), 2. AC Gamaspol Jeseník 8 (9:2), 3. AC Šlágr Praha 5 (2:2), 4. SPS Sázava 4 (3:4), 5. ŠT ZOO Ústí nad Labem 1 (1:8).

Skupina B

FK Agria Choceň Olympia Bruntál 1:1, FC Hradec Králové 3:0, Slovan Pardubice 0:0, FK Postoloprty 2:1, Olympia Bruntál FC Hradec Králové 1:0, Slovan Pardubice 1:1, FK Postoloprty 2:1, FC Hradec Králové Slovan Pardubice 2:0, FK Postoloprty 0:0, Slovan Pardubice FK Postoloprty 1:1.Pořadí:1.FK Agria Choceň 8 (6:2), 2. Olympia Bruntál 8 (5:3), 3. FC Hradec Králové 4 (2:4), 4. Slovan Pardubice 3 (2:4), 5. FK Postoloprty 2 (3:5).

Čtvrtfinále:Kopačky Osek nad Bečvou Slovan Pardubice 0:2, Olympia Bruntál AC Šlágr Praha 1:0, FK Agria Choceň SPS Sázava 0:0, na penalty 2:1, AC Gamaspol Jeseník FC Hradec Králové 3:1.

Semifinále:Pardubice Slovan Olympia Bruntál 2:2, na penalty 3:4, FK Agria Choceň AC Gamaspol Jeseník 0:2.

Utkání o 3. místo:Slovan Pardubice FK Agria Choceň 2:1 .

Finále:Olympia Bruntál AC Gamaspol Jeseník 0:1.

Individuální ocenění

Nejlepší brankářka:Eliška Vitoulová (AC Gamaspol Jeseník).

Kanonýrky turnaje:Dominika Plháková a Lucie Vavračová (AC Gamaspol Jeseník) obě 5 branek.(dr, six)

Autor: Leoš Dragúň, Miroslav Sixta

23.7.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 18 810 Kč Sociální pracovníci specialisté v oblasti veřejné správy Sociální pracovník/ice hmotné nouze. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 kč, mzda max. 28320 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail petra.krejci@uradprace.cz. , - VOŠ vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a pedagogiku, soc.pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost nebo VŠ vzdělání zaměřené na soc. práci, soc. politiku, soc. pedagogiku, soc. péči, soc. patologii, právo nebo soc.pedagogiku, - zajišťování agendy při poskytování dávek pomoci v hmotné nouzi, - zajišťování výplaty dávek pomoci v hmotné nouzi včetně přijímání, zakládání a vedení ucelené, podkladové dokumentace žadatelů včetně ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení, - řešení sociálně-právních a sociálně zdravotních problémů klientů aplikací odborných metod sociální, práce, diagnostická činnost, poradenství, - platové ohodnocení ve tř. 10 dle katalogu zaměstnanců ve veř. službách a správě, - PP na dobu určitou (zástup za rodičovskou a mateřskou dovolenou), - pružná pracovní doba.. Pracoviště: Úřad práce české republiky - krajská pobočka v hradci králové, kontaktní pracoviště kostelec n.orl., Komenského, č.p. 583, 517 41 Kostelec nad Orlicí. Informace: Petra Krejčí, . Zdravotnictví - Zdravotnictví Praktická sestra 20 000 Kč Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) Zdravotní sestra pro terénní službu. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt telefonicky nebo e-mailem lunakova.zuzana@tiscali.cz., - ÚSO, - ŘP sk. "B", - terénní zdravotní péče v okrese, - možnost zkráceného úvazku., Nabízené výhody:, - možnost firemního auta, příspěvek na telefon, firemní notebook.. Pracoviště: Mgr. zuzana luňáková, Záhumenská, č.p. 254, 517 71 České Meziříčí. Informace: Zuzana Luňáková, +420 603 555 813. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 20 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník/ice HV. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail marie.hruskova@bohemilk.cz., - praxe v oboru výhodou , - přesnost, pečlivost, zodpovědný a aktivní přístup k práci, - práce v řízeném skladu, příjem a výdej výrobků, - kontrola mechanického poškození výrobků, - zázemí stabilní společnosti, příspěvek na stravování, příspěvek Cafeteria, - výkonnostní a motivační odměny, 3 dny Sick days , - příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.. Pracoviště: Bohemilk, a.s., Podzámčí, č.p. 385, 517 73 Opočno. Informace: Marie Hrušková, . Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 28 000 Kč Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Zástupce/kyně vedoucí/ho stavebnin. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail personalni@stamont.eu., Požadavky:, - SŠ vzdělání, nejlépe stavebního zaměření, - praxe na pozici prodejce v obchodě 1 - 2 roky, - dobrá znalost oboru, - cit pro pořádek, organizovanost a přesnost, - schopnost pracovat v týmu, - velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, - znalost plánování a dobrá organizace práce, Hlavní činnosti:, - zajištění chodu prodejny včetně přímého styku se zákazníkem, - vystavení a kontrola příslušných dokladů (prodejka, dodací list, faktura napřímo, převodka výdej, výdejka), - objednává zboží a udržuje stav skladových zásob vedoucím střediska určeného sortimentu (druhu zboží), - příjem a nacenění zboží, kontroluje spotřební dobu u zboží, zadává položky do firemního systému, vystavuje potřebné doklady - dodací listy k fakturaci, - spolu s prodejcem odpovídá za úplnost a dostatečné množství sortimentu vystaveného na prodejně, zejména položek zboží označených "P" a jejich řádné označení aktuálními cenami, - objednávání zboží na prodejnu/do skladu, doplňování zboží do regálů, katalogů do stojanů, - prodej vybraného zboží zákazníkům podle jejich potřeb a požadavků, - poskytnutí odborného poradenství zákazníkům, nabízení doplňkových služeb - odvoz zboží na stavbu, - kontroluje nastavení zákaznických limitů, spolupracuje s vedoucím střediska na saldu pohledávek, - vyřízení reklamací špatně dodaného nebo nekvalitního zboží, - administrativní činnosti spojené s chodem prodejny, předává podklady pro zadání nových karet zboží, - řídí a kontroluje skladníky při každodenních činnostech, spolupracuje s celým kolektivem společnosti atd.. Pracoviště: Stamont cz s.r.o., Soukenická, č.p. 590, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Pavla Michálková, +420 775 775 749.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Hrdina týdne v kraji: 5 gólů! Hašek táhne Solnici

Vítězný tým 19. ročníku mezinárodního turnaje basketbalistek O pohár města Trutnova MBK Ružomberok.
AKTUALIZOVÁNO
45

Trutnovský turnaj vyhrál poprvé Ružomberok, Hradec porazil o bod

Hokejbalisté Pardubic ovládli derby s Hradcem

Východní Čechy - Prestižní derby v hokejbalové extralize vyhrály Pardubice, které díky rychlému nástupu doma porazily Hradec Králové 4:2.

Mladí stolní tenisté se činili na republikových turnajích

Dobré - Mládežníci SK Dobré posbírali pěknou řádku zajímavých výsledků.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 9 8 0 1 22:4 24
2. AC Sparta Praha 9 7 2 0 19:5 23
3. FC Viktoria Plzeň 8 7 0 1 14:6 21
4. FC Fastav Zlín 9 6 1 2 16:7 19
5. FC Baník Ostrava 9 6 1 2 14:5 19
6. FK Mladá Boleslav 9 4 1 4 22:20 13
7. Bohemians Praha 1905 9 3 2 4 10:12 11
8. 1. FK Příbram 9 3 2 4 14:18 11
9. FK Jablonec 8 3 1 4 11:10 10
10. FC Slovan Liberec 9 2 4 3 9:12 10
11. MFK Karviná 9 3 0 6 14:19 9
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT