Přípravné zápasy

SK Dobruška – Sokol Libchavy 9:1 (3:0). Branky: 23., 60. 73. Majer, 24., 35., 49., 67. a 77. Kořínek, 62. D. Eimann. Sestava Dobrušky: Klofanda – M. Eimann, Brožek, Krahulec, Šotola – Vrátný, M. Eimann, Dědeček, Čopík – Majer, Kořínek. Střídal: Malý. Hřiště: UMT Rychnov.

SK Dobruška – Spartak Opočno 4:0 (1:0). Branky: 16. a 90.Kořínek, 58. Malý, 71. Čopík. Sestava Dobrušky: Klofanda – M. Eimann, Brožek, Krahulec, Šotola – Malý, M. Eimann, Dědeček, Čopík – Majer, Kořínek. Střídali: Hazuka, Vrátný, Veverka. Hřiště: UMT Dobruška.

„Obě utkání měla jednoznačný průběh. Byli jsme aktivnější, dobře jsme kombinovali a prosadili se i střelecky. V duelu s Opočnem hostující tým zachránil od větší prohry výborně chytající Filip Effenberk a nestárnoucí Jiří Židík,“ řekl Miloš Killar, trenér SK Dobruška

FK Kostelec nad Orlicí – 1. FC Žamberk 2:0 (0:0). Branky: Klapal 2. Sestava Kostelec n. O. – I. poločas: Ikizgül – Vodička, Krupka, Kaplan, Jedlička – Bartoš, Kvasnička, Klapal, J. Cvejn – Hašek, Stieber; II. poločas: Matoušek – Šrámek, Krupka, Kaplan, Furda – M. Cvejn, L. Plocek, Kvasnička, Klapal, Jedlička – Hašek (75. Stieber). Hřiště: UMT Dobruška.

Zimní turnaj Černíkovice

1. kolo: Častolovice – Jaroslav 4:3 (3:1), Černíkovice – K. Lhota 2:1 (1:1), Borohrádek – Solnice 2:4 (2:1).

2. kolo: Borohrádek – Jaroslav 4:2 (2:1), Solnice – K. Lhota 10:1 (2:0), Častolovice – Černíkovice 4:4 (2:1).

3. kolo: Černíkovice – Jaroslav 6:2 (3:1), Borohrádek – K. Lhota 5:2 (2:1), Solnice – Častolovice odloženo.